נסד'ק - עוד ארוכה הדרך.(גרף שבועי)

דנדון

New member
נסד'ק - עוד ארוכה הדרך.(גרף שבועי)

ההיסטוריה מלמדת שיום לאחר העלאת ריבית, נע השוק בכוון מנוגד ליום שקדם .

איציק100

New member
התמיכה הקרובה בAAPL

היא ב55$ +- שבירה תתן מהלך עד 49$ ונראה כרגע שזה יגיע בשבוע הבא

SAMCO

New member
יפה !..קח פוט עליה אם כך.....מישהו

אחר רואה 70 בתוך חודש וקצת

bogii

New member
איצלה בשביל לנתח את אפל?

צריך לבדוק את לנובו איזה השפעה תהה על שוק המחשבים טכנולוגיה של IBM ועבודה עם מחיר צייניזי משמע סיני יש מצב שלפטופים ומחשבים שולחניים מחירם יהה יותר נמוך בעתיד הקרוב מעניין היכן נסחרת לנובו הזו?

SAMCO

New member
לקוחות אפל..חלקם מחפשים "פוזה" :)

יש לי "מאק" ואולי מתנהגים כמו הבנדורה של רפי (מחיר/כמות )

איציק100

New member
בוגי אני מנתח ציור לא רואה חשבון

את ראית החשבון אני משאיר לאחרים מומחים ממני

bogii

New member
לא נראה לי שהבנת את השאלה

נשמה אין שום קשר להנהלת חשבונות, הקשר הוא צפי שוק ויש מצב כמו שאתה אומר ולמרות שאפל היא חברה מצויינת שהיא תמשיך לשפול, זה לא אסון גדול שתתממש קצת אבל אני צופה תחרות לא קטנה בתחום המחשבים האישיים מצד לנובו מחיר סיני טכנולוגיה של IBM בכלל המכירה של תחום מחשבים האישיים מצד IBM לסינים גורמת לגובס אי נחת מרובה עד כדי ניתוק הקשר בינהם והרי גובס עזב את IBM אחרי תקופה לא קטנה וקשר די הדוק חפש את הציור של לנובו אם היא בכלל נסחרת

back again

New member
לאפל יש בעיית תדמית

אני מכיר אישית כמה אנשים שיש להם IPOD והם מאוכזבים רצח מהמכשיר ומכל מיני מגבלויות שיש לו. לדעתי בטווח הבינוני-ארוך זה יהיה ניכר בדוחות שלה.

bogii

New member
אגב השוק מפוצץ במכשירים

תואמי IPOD באיכות שאינה פחותה רק לראות מוצרים שפעם היו בשורה הראשונה של איכות מוצר כמה מכרו אותם פעם וכמה הם נמכרים היום ולהבין איזה מהפכה אנחנו עוברים בכללי אם השוק יורד הלאה? אז גם אפל תכנס לתוכנית דייאטה, וכשהשוק יורד? אז כמעט הכל יורד בקיצור ממשיכים לסחור בנפט וזהב במינון תוך כדי קילופים,

למעלה