נסגר הרישום להשתלמות הרכיבה ב 16/2

זהר זהר

New member
נסגר הרישום להשתלמות הרכיבה ב 16/2

הנה רשימת המאושרים: יובל 41, אורן 59 אלדד 56, נתן 90, יובל 93, דני 62, ליאור 13, עופר 23, אופיר 10, אלון 37. יש להתעדכן באתר המועדון אחרי 2000 ביום ששי 1/2. להתראות

motoboaz

New member
../images/Emo31.gif גם אם כתבת רק בצחוק....

תגובה שלא הייתי מצפה ממנהל הפורום דווקא.. בעז

קותי

New member
למה לא היית מצפה?

זה שמישהו מנהל פורום גורם לאובדן חוש ההומור? גילוי נאות: הכותב חבר במועדון האופנועים הישראלי, מעריך מאד את פעילותו של זוהר בנושא רכיבת שבילים, נהנה בעבר מטיולי השבילים של המועדון (כרגע מחלים מתאונת אופנוע בשבילים - דווקא לא בטיול המועדון
), ואפילו עבר השתלמות שטח שאורגנה על ידי זוהר מטעם מועדון האופנועים הישראלי. אה, גם מעריך הומור טוב

M O R M

New member
אהה עכשיו בדיוק הבנתי שזו הייתה בדיחה

בדיוק אחרי 9999 פעם שיריבוס סיפר ל"חברה" את אותה בדיחה שחוקה זה בדיוק הפעמים שהיה דרוש לי להבינה. קותי רד מזה אילו מדובר היה בבדיחה תסמוך על בועז שהיה מבחין בה. המטרה "בבדיחה" הינה לבדר את החברים בסגנון "הינה עוד פעם זהר קודח לנו על כמה טוב לרכב בשבילי ארצינו " במקום לעודד אותו . ככה יריבוס גם יכול להרשות לעצמו (ולמצפון שלו ) לרכב על אופנוע שטח וגם "להראות טוב" בקרב חבריו מעולם אופנועי הספורט שמרגישים עצובים כמעה שיריבוס קנה אופנוע שטח על חשבון הספורט. אני כולי תקווה שחלקם ירכב עימנו בשטח ויהנה כמונו עם טיפלה פחות סכנת התרסקות על מעקה בטיחות בכביש הצפון. זה לא שאיני אוהב לפתע אופנועי ספורט , נהנתי מאוד לרכב בכביש , זה חסר לי מאוד במיוחד הפניות המהירות במרחבי סיני על CBR1000RR , חסר לי הריגוש של ביצוע הפניה נכון על הקצה , מה שאינו חסר לי זה בתי החולים , המבט בעיניים של חבר קטוע רגל , ההספד מול הקבר לחבר ותחושת שדה הקרב של מי לא חוזר היום הביתה מהרכיבה .... אז חסר לי הספורט לא שווה לי המחירים .....תרתי משמע. הכותב רכב על אופנוע ספורט כמה שנים עם אותם נפשות פועלות( ויודע היטב שזו אינה בדיחה ) , היום רוכב בשטח ונהנה מאוד. השתתפתי בקורס רכיבת שטח מוזל מאוד שאירגן זהר ונהנתי מכל רגע.

AVNER XR

New member
מוטי מה הקשר ? בין הבדיחה של יריבוס שידוע

"כליצן" לבין מה שכתבת ? האם זה ההומור של אנשי ההייטק ? ונסיים בבדיחה של אנשי הייטק . מתכנת אומר לחברו : תגיד ראית את הדוס ? ושני עונה : לא שמעתי שהוא עבר לבני ברק..

זהר זהר

New member
ההשתלמות נדחתה ליום שבת 23/02/2008

עקב חלקלקות הקרקע באזור המיועד לרכיבה. נזכיר : ההשתלמות טכנית למתחילים וככזאת מחייבת בין היתר אחיזת קרקע טובה. להתראות. זהר 1001

M O R M

New member
מה זה זהר 1001?

זה מספר הפעמים שיריבוס התבדח על אותה בדיחה שחוקה? תודה לך זהר על המאמץ המשך כך , הצלחתם עם הביטוח ותצליחו עוד. הצלחת עם ההשתלמויות לשבילים ותצליח עוד , אנא תתעלם מה"מתבדחי הומור שחוק " שמטרתו לעייף אותך במקום לתרום. תכף יגיעו ה"חברה" לעזור לאויאוי יואי יריבוס....

gilbola

New member
מספיק עם זה בבקשה

תודה. אין לי חשק לחזור לימים שבהם להיכנס לפורום היה לקרוא רכילויות ודעות של אדם אחד על השני. בשביל זה , טוב לא בשביל זה, אבל למזלנו יש את הקומונות שם אתם יכולים לריב בשקט. ממש לא אכפת לי ולעוד הרבה אנשים פה מי אתה ומי הוא ואיזה אופנוע הוא קנה וזה פוגע בך והוא אמר לך ככה ולההוא ככה ואז הגנו עליו ככה והגבת ככה ובלה בלה בלה בלה. הכי חשוב זה שמחר יהיה מזג אויר מספיק טב למען אלו שמתכננים לרכב בכביש בשטח או סופרמוטו. כל השאר מיותר. שבת שלום ורק באהבה.

למעלה