נניח שהיה נופל בידכם עכשיו

שקדייה

New member
השקעה../images/Emo70.gif

אם כבר נופל לי ליד סכום גדול של כסף, למה לא להפוך אותו לעוד יותר כסף?!? בחיים אני לא אקח סכום מטורף ואזרוק אותו על מוצרי חשמל או רהיטים שלא הייתי קונה אחרת.

tiny dancer

New member
גם אני בדילמה הזו עכשיו

ואם היה לי סכום הייתי נוסעת לירח דבש

Mikella

New member
משכנתא , השקעה וקצת בצד לטיול

ארוךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך- בשביל לשחRRRRRRRRRRRRRRR

חוגי1

New member
כיון שעוד לא לקחתי משכנתא אז..

מוותרת על משכנתא וישר קונה את הבית ומרהטת אותו כמו בחלומות. אחרך טיול ארוך בחו"ל ורכב שווה בסדר הזה.

shelycat

New member
אמממ.....

חושבת חזק חזק.... בניגוד לרצון האינסטינקטיבי שלי מצד אחד להקצות סכום יפה אבל לא רציני במיוחד לקניות של הרגע רק בשביל להרגיש שנפל בחלקי הסכום ומצד שני מהר מהר לדאוג שלא יעלם. סביר שמה שאני אעשה יהיה לתת חלק להורי פעם אחת להחזיר טובה ואולי לאפשר לאמא שלי טיפה להיות נינוחה יותר לאחר הפריצה שהיתה בביתם לאחרונה. היתר...?היתר לסוג זה או אחר של השקעה או חיסכון כדי שלא יתמסמס לי מבינות הידיים ויעלם.

kivsa1

New member
מה הייתי עושה? מה הייתי עושה?

הייתי דואגת כלכלית לכל מי שאני חפצה ביקרו, ובראש ובראשונה למשפחה, שלא יהיו להם יותר לעולם דאגות כספיות; הייתי מרהטת ומאבזרת את הבית בלי חשבון, בדיוק איך שאני רוצה בלי התפשרויות לשם שינוי; הייתי משדרגת כמובן את החסכונות; הייתי נוסעת לחופשה זוגית לאיזה מקום אקזוטי, ודואגת שפעם בשנה לפחות נוכל ליסוע לכל מקום שנרצה בלי חישובים כלכליים עם המון כסף לבזבוזים...; הייתי קונה כ"כ הרבה ספרים, סרטים וכיוצב' שכנראה בסוף זה היה נכנס לסעיף "ריהוט הבית" תת סעיף: קניית מקומות אחסון חדשים... ואחרון חביב: אולי הייתי בונה ומאבזרת לי איזה סטודיו קטן-לרגעים יצירתיים; למה? יש לך איזה טיפ לתת?!

chubeza

New member
ניו-יורק../images/Emo27.gifלונדון../images/Emo27.gifפריז

ברלין
אמסטרדם... שם על גדות התעלה יהיה לנו מספיק זמן לחשוב מה עושים עם הכסף... הללויה!

chikashel

New member
מעדכנת את החלומות שלי...

אם זה סכום ממש ממש גדול? (אם הרבה אפסים)
מינוס
קונה בית, משפצת אותו ומוכרת אותו בכפול- וממשיכה לשחק בכסף מהעסקה הזו.
חוזרת לארץ
שוכרת את שקדי כיועצת השקעות
בשאר הכסף, עוזרת למשפחה שלי- למי שצריך, ומבטיחה את עתידם (לאו דווקא נותנת כסף ישירות לידיים... נראה לי שאפתח קרנות חיסכון, או משהו ששקדי תמליץ.
מגשימה את החלום שלי- לפתוח מוסד לילדים זנוחים.

מונלייט

New member
המממ... תני לחשוב...

1) עוזבת את העבודה ומסיימת את התואר השני בלי לעבוד (יו, איזה חלום...
). 2) קונים בית, עם משכנתא פיצית או בלי (תלוי על כמה כסף אנחנו מדברים כאן!) 3) כמובן מאבזרת את הבית ברהיטים ומכשירי חשמל, בלי נקיפות מצפון בכלל! 4) פותחים חסכון לילדים. 5) שמה בצד לטיול ענקי אחרי הלימודים. 6) עוזרת לקרובים שצריכים את זה. נשאר עודף? משקיעה.

למעלה