נמשך לילדות קטנות

avnerr

New member
נמשך לילדות קטנות

אני גבר בן 38 שנמשך מינית לילדות קטנות. עוד לא קרה שנגעתי בילדה, אבל אני מאוד מאוד מתגרה מהן. אני חושב שזה לא בסדר אבל אין לי שליטה על כך. לפעמים ממש נעמד לי ממראה של ילדה בת 10 - 11. אני מפנטז עליהן הרבה ומאונן.

Dovsha

New member
אבנר!

לא חסרים מקומות שמטפלים במקרים כמו שלך לך לשם מהר ותקבל עזרה!!!!!!!! מ-ה-ר-!!!!!

avnerr

New member
איפה הגברים?

למה רק הבחורות מגיבות? אין כאן גברים? אני רוצה לדעת אם גם גברים אחרים מתגרים מלדמיין כוס ילדותי ללא שיער, עינים תמימות גדולות, ...

naknik

New member
המממ

מה שעובר לך בראש שישאר שם ... שלא יצא החוצה ולא יתממש לפחות לא זה וכן כמו כולם אני מציע אולי תלך לטיפול אתה עקרונית לא חייב אבל אוי לך אם מה שעובר לך בראש יצא מהתחום

איב 1

New member
לאבנר!!!!

א. קודם כול אני מעריכה את העובדה שאתה לא מתחיל עם בנות 11 ואני מקווה שאתה מבין שאם תעשה את זה - זה אונס!!!! ב. אני חושבת שאתה באמת צריך ללכת לטיפול (ואין שום נימה של צחוק בדברים שאני אומרת) כי כעת אתה מתאפק מלהתחיל עם ילדות ועוצר את עצמך אבל כידוע בסופו של דבר המעצורים מתפוצצים ואתה עלול למצוא את עצמך במצב לא נעים בכלל. הייתי רוצה לדעת אם אתה נשוי ואם יש לך ילדים. נ.ב לא יותר קל להגיד לאשתך שפשוט תגלח?? מקווה שתבין את מה שניסיתי להגיד. איב

libertad

New member
אבנר- חשוב שתקרא!

אם אתה אמיתי ולא סתם יוצר פרובוקציות... אז ככה, האינטואיציה שלך כבר הודיעה לך שזאת לא תופעה בריאה. העובדה שאתה מודה בכך שאתה נמשך לילדות קטנות ומודע לכך שזה לא בריא, היא כבר חצי עבודה. ואני מברכת אותך על האומץ לבוא ולאמר זאת בגלוי. (לא לחברי הפורום- לעצמך). השלב הבא הוא לטפל בתופעה. אתה לא מזיק לחברה. אתה מזיק לעצמך. אתה לא מרגיש נוח עם הנטיות המיניות שלך ובכך צריך לטפל. במידה ואינך יכול להרשות לעצמך טיפול מקצועי, אתה יכול לפנות ל``תחנה לבריאות הנפש`` בעיר מגוריך. הטיפול ממומן ע``י קופת חולים, אינו מצריך תשלום וניתן ברמה טיפולית מקצועית וגבוהה. אין גישה לאף גורם לתיקים שלך שם. משרד הבטחון, צה``ל, מערכת המשפט וכהנה. אין גישה לדעת אפילו שעברת טיפול. אפילו בתוך קופת החולים לא יודעים מכך. רק אתה, הפסיכולוג/ית שלך, ומנהל/ת התחנה. טיפול הוא לא רק ל``אנשים עם בעיות`` לקבל טיפול בריא לכל אדם ואין להתבייש בכך!!! אזור עוד קצת אומץ, ועזור לעצמך להרגיש טוב יותר. :) בהצלחה, ותעדכן אותנו.

קרני

New member
מצטרפת...

הוצאת את זה לאוויר העולם, והורדת מליבך אבן שהיא במשקל של סלע. הסלע יכול להתדרדר ולהרוס לך את החיים (אני מניחה שזה די משפיע על החיים שלך כבר עכשיו...) יש אפשרות לשנות את החשיבה שלך, ומצטרפת לדברי החברים שמייעצים לך לפתור את הבעיה הזאת, כי זאת באמת בעיה שיכולה לדרדר אותך ועוד רבים ורבות למטה, וחבל... לא חושבת שמגיע לאף אחד לסבול מהפנטזיות הלא בריאות שלך. אולי באמת כדאי שתפנה למרכז לבריאות הנפש או לכל מקום אחר בו ניתן לקבל עזרה. זה אולי נשמע מאוד מפחיד נפשית, אבל מה שאתה מספר עכשיו מפחיד לא פחות... מאחלת לך את האומץ גם לקום ולעשות על מנת לשנות! בהצלחה, קרני.

למעלה