נמצא בבעיה רצינית..

LoveMyLife

New member
אני הכי אמיתי שיש..

אני מודע למוזרות של המקרה שלי.. לא הבנתי למה התכוונת עם התמונה..?

niva99

New member
בתמונה

זה האיש החושב. כל הסיפור הזה נראה הזוי לחלוטין. בהתחלה חשבתי שמשהו מוזר בחברה שלך [ לא רוצה לפגוע בך] אבל נראה לי שיש כאן סוג של יחסים ק- צ- ת מוזרים. היא פריקית של שליטה ואתה די נהנה מזה...

LoveMyLife

New member
אני לא נהנה מזה

אבל אם זה מה שנדרש ממני בשביל להיות איתה - אני מוכן לשלם את המחיר, כבד ככל שיהיה.

תיזהר בדבריך כי כרגע נראה שהיא

מנצלת את הידיעה הזו שתהיה מוכן לשלם כל מחיר במערכת היחסים הזו.

chenby

New member
קצת סותר מה שכתבת

היא שונאת, היא לא סומכת, היא שוברת את הכלים על שאתה עובר חפיפה בעבודה והיא בוגרת? זו התנהגות כל כך ילדותית - האם היא באמת יכולה לשמור עליך? האם היא באמת בעלת השליטה על מה שאתה עושה או חושב או על מי אתה מסתכל? האם היא יכולה להחליט איך ומה תתנהג? אם לזה אתה עונה כן, מעולה, לך תגיד לה אני עבד לרגלייך מה שתגידי אני אעשה. במידה ואתה רוצה שהיא תאפשר לך לחיות ותוכלו להיות יחד באהבה ושמחה - היא צריכה להאמין ולבטוח בך מראש- וזו עבודה שלה עם עצמה בלבד.. אגב, גם התגובות שלך לא מוציאות אותך הכי בוגר "זה עניין של חיים ומוות" וואו, איזה דרמטי "כאב ויסורים" וואו איזה דרמטי חשוב לה לשמור עליי - אתה באמת צריך בייביסיטר? אני לא יכול לוותר עליה... ועוד כמה נחמדים כאלה. כרגע אתה רואה את מה שאת רוצה לראות - מנקודת מבט צרה ביותר - שזה חייב להיות ככה ואין משהו אחר- מצד אחר זה יופי של מיקוד במטרה, אבל זה לא נובע ממיקוד מטרה - זה נובע מפחד לאבד אותה.. אגב, אתה לא יכול לאבד את מה שלא שלך מלכתחילה.. סתם שתהיה בעיניינים :) איך להחזיר אותה? לנו בטח אין תשובות. אתה מכיר אותה יותר טוב - בטח מאיתנו..

אורטלי3

New member
מה?

"במידה ואתה רוצה שהיא תאפשר לך לחיות ותוכלו להיות יחד באהבה ושמחה - היא צריכה להאמין ולבטוח בך מראש- וזו עבודה שלה עם עצמה בלבד.. " איך אפשר להאמין בבן אדם שלא מאפשר להאמין בו? הוא צריך להראות לה שהיא כל העולם שלו ושהוא בחיים לא יסתכל על אחרת ואני ידגיש את דבריי כדי שיהיו קצת יותר מובנים, הוא לא צריך להגיד לה את המשפטים הנ"ל אלא הוא צריך להראות, זאת אומרת להתנהג בצורה כזו שמראה לה שהיא היחידה ושאין אף אחרת מהצד וגם לא תהייה ורק ככה היא תוכל להאמין בו ולבטוח בו, אז קצת טעית בתגובתך, כי היא לא יכולה לבנות לעצמה את האמון הוא צריך לבנות לה את האמון בו... אז זו העבודה שלו, לא שלה!

niva99

New member
נקווה שהיא תעשה עבודה טובה

בלשמור עליך - חלילה שלא תתקלקל / תותקף ע"י שבט אמזונות מורעבות במיוחד. שהרי ידוע לכל שהן מהלכות בלילות כשהן משחרות לעלמי חן חסודים ותמימים. איי
נרימה כוס לאלוהי הנאיביות.

free4ride

New member
כמה רצינות בבעיה של ילדים

נכנסתי לכרטיס של ה"ילד" וכמה לא הופתעתי לגלות שהוא בן 18 בטח החברה באותו גיל או אפילו פחות ולכן זה מקרה מיוחד... ולך חמוד תן לה להרגיש שאתה לא שלה תראה לה שאתה חזק ואל תבכה לידה תצא עם חברים עד מאוחר, תהנה תבלה ותחייה, ואל תסתיר זאת ממנה... יהיו לך עוד הרבה בנות אחריה והייתי נזהר בקביעה שהיא LOVE OF YOUR LIFE תן לה להבין שהתקפי קנאה כאלו כמה שזה עושה טוב לאגו הגברי, צריכים להיות במינון ואם היא חושבת שהיא תרחיק אותך מקשר עם חצי עולם (הבנות)אז היא צריכה להבין שהיא חייה בסרט לטובתך, הקשר הזה הולך לכיוון לא טוב ולי נראה שאם היא תלא תבין, אולי כדאי שתחתוך אותו כשאתה עוד צעיר בהצלחה

niva99

New member
אכן עכשיו זה נשמע כמו

מתיחה של ילד בחופש הגדול ( בטח מצ'עמם לו). לא זכרתי שהחופשה כבר החלה...

amazone

New member
אבל אתה לא עם בנות אחרות

לפי מה שאתה מספר - התנהגת בסדר גמור. אתה לא נמצא בחברה חרדית שדורשת ממך לשמור נגיעה מבנות, לא לשמור התייחדות [כשאתה ומישהי שאין לך איתה קרבת דם/נישואין נמצאים לבד באותו החדר] וכן הלאה. בסך הכל עשית את העבודה שלך. מה היה קורה אם הייתה רואה אותך מדבר עם מישהי זרה באוטובוס שיושבת לידך? גם אותו הסרט? היא צריכה להבין שאתם לא יכולים לעשות הכל ביחד ואתם צריכים לבלות חלק מהיום בנפרד והזמן הזה כולל - כן! לדבר עם בנותץ אחרות, להיות חברותי אליהן, לשבת לידן - זה חלק מהחיים ואתם לא יכולים להיות צמודים מסביב לשעון

LoveMyLife

New member
זה סרט,

כי היא פשוט לא סומכת עליי! ומה שאני צריך לעשות זה לגרום לה כ-ן לסמוך עליי!

הסוכנת23

New member
העניין שהיא מאיימת היא

שהיא קנאית גדולה מאוד, והחיים איתם יכול להפוך לגהינום, אם כל הכבוד לאהבה שלך אליה, ויש לי הרבה כבוד לאהבות מסוג זה, אני חושבת שמי שחושב רק שעושים לו את זה והוא ישר מתנפל עלייך כבעייתי, זה הסימן הכי טוב שהיא הבעייתית, בנאדם,,,,תזיז את עצמך ולדעתי תן לה לחזור אליך מעצמה למרות אאהבה שיש בינך לבינה , היא תבין שהיא עשתה שגיאה, עצם המחשבה עליך כבוגד,,, ולעניות דעתי אתה צריך להסביר לה שלא כל נקבה שזזה לידך היא באמת עושה לך את זה, אם אאהבה שלך גדולה אליה אל תתן לה להפיל אותך בגלל קצת אגואיזם, אני אישית לא הייתי נותנת למישהי להזיז אותי ככה מהעבודה שלי בגלל אגו,,,עלק מאחלת לך בהצלחה ולא אני גם יושבת קרוב למחשב ועם כל זה אתה לא עושה לי את זה,,,חחחח

../images/Emo79.gif " זה בראש שלך וזה רק נידמה לך " ../images/Emo66.gif

ממה שקראתי , עושה רושם שלא משנה מה תגיד לה בעניין - כלום לא יעזור. כי היא חיה מהרהורי ליבה : מהפחדים והחששות שמפעילים אותה ואתה משמש ניצב בארץ ה"נידמה לי" הזו שלה. הפיתרון : אנא מצא דרך לשלוח
לה את השיר כשאליו מצורף הפתק [ וגם זר קטן לא יזיק
] - "יקירה, אנא השמיעי אותו בלופ".

והמילים.............

זה בראש שלך ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מילים: אריק איינשטיין לחן: שם טוב לוי זה בראש שלך, וזה רק נדמה לך את חמה עכשיו, מה זה קורה לך מי אוהב אותך, מי מחבק אותך זה בראש שלך וזה רק נדמה לך זה בראש שלך וזה רק נדמה לך זה קורה גם לי אני לא שוכח לפעמים אני, אני קצת מורח מי אוהב אותך, מי מחבק אותך מי זה בראש שלך וזה רק נדמה לך זה בראש שלך וזה רק נדמה לך תני לי מנוחה, ודי לשוחח לסיפור הזה אין טעם וריח מי אוהב אותך מי, מחבק אותך כן מי זה בראש שלך וזה רק נדמה לך זה בראש שלך וזה רק נדמה לך מי אוהב אותך, מי מחבק אותך מי זה בראש שלך וזה רק נדמה לך זה בראש שלך וזה רק נדמה לך מבקש סליחה, אני לא שוכח הסתכלי עלי, אני לא בורח מי אוהב אותך מי, מחבק אותך, מי זה בראש שלך וזה רק נדמה לך זה בראש שלך וזה רק נדמה לך.

LoveMyLife

New member
אני לא מוכן לוותר עליה..

גם אם זה כרוך בוויתורים כואבים, שכן כבר עשיתי המון כאלה בשבילה..

למעלה