נמלים וחיות אחרות

נמלים וחיות אחרות

הנחתי אתמול בשעה שתיים בלילה את ראשי על הכר, הדלקתי טלויזיה וחיפשתי תוכנית אחת שתרדים אותי מהר. בערוץ 3 היתה תוכנית עם כלב מדבר. מוגזם מבחינתי, אז העברתי ערוץ. הגעתי לערוץ נשיונל גאוגרפיק. חשבתי תהיה תוכנית על שלג באנטרטיקה. ירדים אותי מייד. איזה שלג ואיזה נעלים. היתה תוכנית על נמלת האש, שהשתלטה על דרום ארה"ב. במשך כל הסרט הם ניסו להפחיד עד כמה הנמלה מסוכנת, שאפשר למות מעקיצה שלה, שהיא מתרבה בקצב מטורף. הרגשתי כמו התקשורת הישראלית שמנסה למכור לנו את המלחמה בעירק ולהפחיד אותנו כמה שאפשר, בעוד אנחנו בכלל מתעסקים בתחרויות מלכת היופי. רק אחרי שעה של הפחדות, נתנו לנו אופציות להשמדה , זבובים שיטילו רימות על הנמלה וככה יחוסלו נמלותינו. אבל בטח אחרי 20 שנה יבינו שהזבובים יותר מסוכנים מהנמלה. אולי תשלחו להם את צביקה פיק? שני שירים והנמלים ישמידו את עצמן מרצון >אקס גם אתה יכול<

Efrat*

New member
"צר עולמי כעולם נמלה.."

ותודה לכנף שהבאיתני עד הלום.. לומד [נעזוב ת'עובדה שאני לא מדברת איתך בכלל] גמאני ראיתי אתמול את התוכנית הזאת <זה בכלל לא היה ב-2 בלילה!! לשעות האלה אתה קורא לילה?!> וריחמתי על הילדה המסכנה שמקבלת זריקות.. אבל אני רוצה להוסיף בנימה יותר אישית.. ואקס הוא עדי, גם לי היו נמלים <המונים!!!!> שנה שעברה, והן היו עוקצות אבל יש אפשרות למסע ומתן.. יש אפשרות להדברות איתן.. וכמובן יש אפשרות לרסס אותן עד כלות! אז השארתי לי איזו אחת או שתיים בשביל השעשוע אבל כל השאר הודברו ואינן עימנו עוד. לומד אני שבה לא לדבר איתך!

../images/Emo4.gif

ראשית, אולי את ראית את השידור הראשון, ואני את השידור החוזר כי אני יודע מתי זה שתיים בלילה!!!(למדתי שעון בגיל 6!!) ושנית, אני לא מרשה לך להיות ברוגז איתי >סופ הויכוח!<

למעלה