נמלטים 10 שאלות לסיכום!

נמלטים 10 שאלות לסיכום!

1. מי הכי חתיך בסידרה? 2. מי השחקנית היפה ביותר? 3. מי שיחק הכי טוב? 4. את מי פשוט תעבתם? 5. מי מהדמויות הוסיף "צבע" לסידרה, אחד שהסידרה הייתה שונה בלעדיו? 6. איזו עונה הכי אהבתם? 7. את מי לא היו צריכים להרוג? (מכיוון שהסרט לא שודר ואין 100% שמייקל מת, אז הוא לא נכלל בשאלה) 8. מהו הדבר שהכי תפס אתכם בסידרה? 9. איזו סצנה בסידרה הפתיעה אתכם הכי הרבה!? 10. תנו ציון לסידרה 1-10

paz love mikel

New member
תשווובות [ =

1. מייייייייקל :) 2.מריקרוז 3.לינקולן 4.הגנרל 5.טי-באג 6.ראשוווונה ! 7. מכל העוונות - ורוניקה 8. הסיפור - שהאחים כל כך נאמנים אחד לששני 9.שמייקל הציע לויסלר את הרגל תרנגוולת הזאאתי . לא חשבתי שיהיה לו אוומץ .. 10 . 10 ! :)

הסיכום שלי

1. מי הכי חתיך בסידרה?
וויסלר בעונה השלישית, מייקל ב1,2 ו-4 2. מי השחקנית היפה ביותר?
הבחורה ששיחקה את 'ניקה' בעונה הראשונה.. הזמרת הזו, שכחתי את שמה 3. מי שיחק הכי טוב?
רוברט נפר (טי באג) 4. את מי פשוט תעבתם?
באליק 5. מי מהדמויות הוסיף "צבע" לסידרה, אחד שהסידרה הייתה שונה בלעדיו?
טי באג 6. איזו עונה הכי אהבתם?
דה! הראשונה 7. את מי לא היו צריכים להרוג? (מכיוון שהסרט לא שודר ואין 100% שמייקל מת, אז הוא לא נכלל בשאלה)
בעיקרון תמיד אמרתי שחבל על אברוצי, אבל גם לא היו צריכים מלכתחילה להרוג את שרה 8. מהו הדבר שהכי תפס אתכם בסידרה?
הגאונות של מייקל והעגור מנייר שלו 9. איזו סצנה בסידרה הפתיעה אתכם הכי הרבה!?
כשראינו את הראש של שרה בקופסה 10. תנו ציון לסידרה 1-10:
ממוצע של כל העונות 7.5

alonback

New member
אני עונה

1. אני גבר אז.... לא 2. שרה 3. טי-באג 4. כריסטינה/סלף 5. סוקרה (לא יודע למה פשוט אהבתי את הדמות) 6. ראשונה 7. באלק ( לא תרם כלום לעלילה) 8. שהיו צריכים להפסיק אחרי עונה 1 9. הראש של שרה 10. עונה ראשונה-9 עונות 2-4 5.5

abcd80

New member
לגבי 1

זה לא משנה אם אתה גבר או לא.. מה אין בעיניך מישהו יפה בסידרה?? אני מכירה כמה בנים שהם לגמרי סטרייטים והם מודים שמייקל באמת בנאדם יפה חיצונית.

skan1

New member
תשובות שלי

1.מייקל 2.שרה 3.רוברט נפה טי באג 4 כריסטינה והגנרל 5 טי באג 6 העונה הראשונה הייתה פשוט מושלמת. 7. הילד הזה שאלכס הרג בעונה השנייה שחכתי את שמו.... 8. העלילה בעונה הראשונה פשוט גאונות . 9. המצבה של מייקל! 10. עומה ראשונה 9.9 שאר העונות 6

טוב, תורי.

1. מייקל. אולי החתיך ביותר שראיתי. 2. גרטשן. אולי היא ביצ'ית ברמות גבוהות, אבל אי אפשר להתעלם מהיופי שלה. 3. כנראה טי באג. 4. טי באג !! 5. שוב פעם טי באג................ 6. הראשונה . 7. את הבחור הצעיר הזה שהיה אומר "היי ווסססססאפ". הרגשתי שזה היה מוות מיותר. 8. החכמה של סקופילד. פשוט גאון! כאילו היוצרים... 9. כשראיתי את בורוז על הכסא החשמלי ואחרי שהקטע עם העכבר לא צלח, הרגשתי ריקנות. חשבתי שזהו הנה הוא מת. 10. 7.5. .

YesWeCanSee

New member
=]

1. מי הכי חתיך בסידרה? מייקל. 2. מי השחקנית היפה ביותר? מריקרוז. 3. מי שיחק הכי טוב? טי באג 4. את מי פשוט תעבתם? הגנרל 5. מי מהדמויות הוסיף "צבע" לסידרה, אחד שהסידרה הייתה שונה בלעדיו? טי גאב\ גרטשן 6. איזו עונה הכי אהבתם? ראשונה.. 7. את מי לא היו צריכים להרוג? (מכיוון שהסרט לא שודר ואין 100% שמייקל מת, אז הוא לא נכלל בשאלה) טווינר.. 8. מהו הדבר שהכי תפס אתכם בסידרה? הגאונות... 9. איזו סצנה בסידרה הפתיעה אתכם הכי הרבה!? ה"רצח" של שרה 10. תנו ציון לסידרה 1-10 , 10!

pinkdor

New member
באיחור, אבל תשובות

1. חתיך: סוקרה חחחח
2. כוסית: גרטשן ברור 3. שחקן הכי טוב: מהון 4. תעבתי: בורוז 5. הוסיף 'צבע': טי באג 6. עונה אהובה: 1 7. את מי לא צריכים להרוג: את הדרעקית ההיא מהעונה הראשונה. 8. תפס אתכם: הבריחה מהכלא. התכנון. 9. אני באמת לא זוכר, אבל היו טוויסטים. בעונה הרביעית היה את הטוויסט עם ההוא שהבטיח לשחרר אותם. 10. 8.5

redeyes11

New member
טוב אז ככה

1 מייקל סקופילד כאילו זה ברור. 2. מורגן גרטשן כוסית לא נורלמלית. 3 סקופילד. 4 גנרל קראנץ ופול קלרמן 5 טי באג ואולי גם מאהון. 6 עונה 1 7 אין לי מושג. 8 גאונות והתחכום של מייקל. 9 היו מלא. 10 -10 הערה- המשחק של שרה צולע. היא החוליה החלשה בסדרה. היו בהחלט צריכים לארגן שחקנית אחרת.

למעלה