נמאס לי.

נמאס לי.

נמאס לי. שאתם חושבים שאתם יכולים להגדיר אותי איך שבא לכם. שאתם כל הזמן צוחקים עליי שאני מוזרה ומשוגעת. סליחה שאני מעדיפה להתלהב מדברים כמו זריחה או פרח חדש ויפה מאשר האיי פוד החדש שההורים שלכם קנו לכם. סליחה שאני מעדיפה להתלבש לפי מה שנוח לי ומתאים לי ולא לפי מה שרשום ב"קוסמופוליטן" האחרון. סליחה שאני שומעת מוזיקה שהיא קצת שונה משלכם. זה שגלגל"צ מתעלמים מזמרים מסויימים זה לא אומר שהם לא יודעים לשיר. סליחה שאני הולכת לפסיכולוג. זה לא עושה אותי מוזרה, זה רק עוזר לי להתמודד עם החיים בצורה טובה יותר. סליחה שלפעמים אני אוהבת להתכנס עם המחשבות שלי מאשר לצחוק מהבדיחה המטומטמת שהרגע סיפרתם. סליחה שאני לפעמים מעדיפה גם לדבר על דברים אחרים שהם לא רק סקס ובחורים. אז נכון שאתם אומרים שאני מוזרה אני רק צוחקת ואומרת לכם שאני לא מוזרה אני בעצם מקורית. אז אולי תסבירו לי מה כל כך נורא בלהיות מוזרים, אולי חשבתם פעם שאתם בעצם אלה שמוזרים, שקשה להם לקבל את מה שהוא שונה שלא תואם את המוסכמות שלכם. אז נכון שלפעמים זה עושה לי קצת צביטה בלב, אז רק תדעו שלפעמים אני מנסה להיות "מגניבה" כמוכם ואחרי זה שונאת את עצמי. אני רוצה שתבינו ותצליחו לקבל את מי שאני בלי להעביר עליי ביקורת ולהגיד שאני מוזרה. אני יודעת שאתם אוהבים אותי ושאתם צוחקים לפעמים שאני מספרת לכם על כל מיני דברים שעשיתי. אבל אני רוצה שתבינו פעם אחת- נכון אני אולי מוזרה קצת ושונה מכם אבל טוב לי עם זה!

crazynina

New member
היי מתוקה

קראתי מה שכתבת וריגשת אותי מאוד.זכותך להיות מי שאת רוצה ומה שאת רוצה את מיוחדת.תפסיקי לבקש סליחה כל הזמן. למה את צריכה לבקש סליחה? אלו החיים שלך ורק את תקבעי לגבם
דרך אגב ללכת לפסיכולוג זה דווקא טוב. "מי אמר לך שאת מוזרה ומי אמר שזה אסור ומי זרק לך איזו הערה.. תגידי זה סגור" אני מאחלת לך להיות מי שאת ושימי פס על כולם

הכי חשוב..

שיהיה לך טוב עם עצמך. מי קובע מה נחשב למוזר? כל החיים הרגשתי מוזרה, קצת יותר שונה מכולם, תמיד כמעט כמו כולם, אבל אף פעם לא באמת. מכירה את הרצון הזה להשתייך, להיות חלק.. וכל החיים בזבזתי אנרגיות באיך להיות כמוהם.. באיך להיות קצת פחות מוזרה. וכן, עד היום אני הולכת עם מסיכות.. אף אחד לא מכיר אותי באמת. ואני המפסידה העיקרית. מעריצה את הכוח שלך להיות עצמך גם ברגעי לחץ.. אל תכנעי למוסכמות החברה.. אף אחד לא יכול לקבוע לך מה נכון ומה לא נכון..

s h a n y 2

New member
טוב קודם כל...

בחיים אל תבקשי סליחה על מי שאת, ואם את "מוזרה", זה רק אומר שאת ייחודית ומיוחדת.. ובכלל מי קובע היום מה מוזר ומה לא?! אני חושבת שאף אחד מאיתנו לא אלוהים ואף אחד לא יכול לקבוע את זה... אז תפסיקי להגיד סליחה,ותתנהגי כמו שאת באמת,ואולי ככה תרגישי יותר טוב עם עצמך.אם אנשים לא יקבלו אותך כמו שאת,כנראה הם לא שווים להיות חברים שלך...

b a b y s

New member
אכן כמו שאמרת

את לא מוזרה, את "מקורית" ומקורית- לא רק שזה לא רע- זה אפילו מעולה כי אין אף אחד שהוא כמוך- אפילו לא דומה... מעריצה אותך על היכולת להוריד ת'מסכות, לעמוד ולהגיד לכולם מי את ולהיות הכי אמיתית עם עצמך.. משם נובע האושר... מאחלת לך שרק תהיי מאושרת

skooby

New member
להיות מי שאת

אני מעירכה אותך על האומץ להיות מי שאת, אני יודעת שזה לא תמיד קל, גאה בך, מ

אני מצדיעה לך !

על האמת שבך והרצון להיות מי שאת באמת ! [בלי.שום.מסיכה] המילה "סליחה" מיותרת...לדעתי כולם צריכים רק להעריך אותך והרבה...!

למעלה