נמאס לי

N0 far

New member
נמאס לי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

נמאס לי מהכל
כן, כן מהכל
נמאס לי לחשוב על זה שאני כל הזמן צריכה להיות בבית
נמאס לי לחשוב שאני לא במקום מספיק מוגן
נמאס לי לחשוב שעוד שניה הולכת ליפול עלי קטיושה
נמאס לי לשמוע על כל הפצועים האלה
נמאס לי לשמוע על כל הנעדרים האלה
נמאס לי לשמוע על כל ההרוגים האלה
פשוט נמאס לי
אתם מבינים מזה? פתאום ברגע אחד.. בהודעה אחת.. כמה עצב ומידע.. בת דודה שלי כתבה שהיא מתה מפחד! יורים עליהם כל הזמן קטיושות!!! הריצפה מתחתיה רועדת כל הזמן!! היא לא יכולה לישון! {הסיבה היחידה שלא מפרסמים את זה כי קודם רוצים לראות כמה פצועים יש מזה ואז צריך לשקול אם לפרסם את המקרה או לא..} עכשיו אמרו לי שבן דוד של בת דודה שלי וחבר שלו נפגעו מהרסיסים של הקטשיושות!! אני מכירה את שניהם טוב מאוד
שניהם ידידים טובים שלי
לשמוע שלשניהם יש גבס (ברוך ה' לא יותר גרוע מזה..) בגלל שרסיסים של קטיושות פגעה בהם.. מה אני אמורה לעשות? לדעת ששני אנשים שמאוד קרובים אלי פצועים..
גם אם זה לא כ"כ מצב קשה.. בכל זאת
אמרו תושבי הקריות לא לצאת מהבית.. המשפחה שלי יוצאת.. מה אני אמורה לעשות? אני אומרת להם לא והם עונים לי שאי אפשר כל הזמן לשבת בבית.. אה בטחחח ולהיפגע מקטיושה אפשר? למה בכלל אני צריכה לפחד ככה?!?!? אופפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפ נשבר לי כבר מהכל!!!
אני מפחדת שמחר אני לא אוכל להיכנס.. לא אוכל לראות איך הגבתם.. לא אוכל לעשות כלום.. אם פתאום תיפול קטיושה.. אני לא רוצה שיכאב לי!! אני לא רוצה שיכאב לאחרים!! זהו.. סיימתי זה מה שהיה לי להגיד/לכתוב.. אולי אתם מרגישים שקצת חפרו לכם בנושא הזה.. אבל הייתי חייבת להוציא הכל
{כן, אפילו לפתוח הודעה..}

Effoliation

New member
../images/Emo210.gif

רוצה לבוא לישון אצלי לתקופה?
אני יודעת שזה לא הרבה, אבל אני איתך, בלב. זה בערך כל מה שיש לי להגיד

N0 far

New member
תודה..

ולא כתבתי את זה כי זה מעט כי זה בדיוק מה שאני צריכה.. תמיכה.. לדעת שיש אנשים שאיתי.. זה המון..!!! תודה!!!

N0 far

New member
בא לי לישון!!!!!!!../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

כל שישבת לא ישנתי.. ואני רצינית.. ישנתץי בערך 3 שעות כל השישבת הזה ובשבילי זה כלום! אני רוצה לישון!!!!
אבל אני לא מסוגלת.. לא רק שאני מפחדת לישון, הבטן שלי גם מתהפכת פה!! אני לא מצליחה להירדם!! אפילו חבר של דודה שלי כבר אמר לי ללכת לישון שזה לא טוב שאני ערה כ"כ הרבה זמן וזה יכול להזיק לי ובלה בלה בלה.. מה הוא חושב שאני לא רוצה לישון? אני רוצה

N0 far

New member
טוב..

אמרו לי שאני אלך לחדר לפחות לנסות להירדם.. דוגרי אני יודעת שזה רעיון טוב! למרות שאני יודעת שאני לא אצליח להירדם.. אני סתם מנסה לחפש עוד ועוד דברים שיפחידו אותי..:/ אז לילה טוב לכולםםםם
מחר אני אחזור לפה {בלי נדר - בעזרת ה'} מקווה..

בובי, ../images/Emo110.gif

עוד יהיה טוב
את יודעת מה אני עושה פה בשעה כזאת? כי גם אני לא. פשוט לא ישנתי כל הלילה.. ובלילה שלפני.. אבל יהיה בסדר, אל תפחדי..

N0 far

New member
גם את?../images/Emo10.gif

בקושי ישנתי הלילה ישנתי אולי חצי שעה.. עכשיו בצהרים ישנתי איכשהו עוד שעה אבל זה בגלל שאני אשכרה כבר יומיים ערה.. מקווה

תיפי1

New member
../images/Emo24.gifנופ...../images/Emo10.gif../images/Emo83.gif

יהיה טוב, אני מבטיחה לך...

a Lost Fairy

New member
יהיה בסדר בסופו של דבר

בתור אחת שנפלו אצלה איזה 5 קטיושות אני יודעת שזה מפחיד ומבהיל, אבל אני יודעת שם שלא יעזור לי להיכנס לפאניקה ולפחד כל הזמן, זה לא יועיל ולא יתרום לזה שהכל יגמר. מה שכן יועיל זה להישאר במרחבים מוגנים ולפעול לפי ההנחיות שנתנו בפיקוד העורף או בעירייה או בטלוויזיה (ותגידי למשפחה שלך שתפסיק לצאת!!), להתעדכן בחדשות, ולהשתדל להישאר רגועים כמה שאפשר, תאמיני לי שאחרי שהמשפחה שלך תפסיק לצאת מהבית את תהיי קצת יותר רגועה ומי יודע? אולי גם תצליחי להירדם. גם אני חשבתי שאני לא אירדם בלילה..תנסי לראות טלוויזיה עד שעה מאוחרת ואז להירדם..לי זה עוזר.. מקווה שעזרתי במשהו, אל תדאגי נופי אנחנו איתך

N0 far

New member
יש בזה משהו..

זה באמת כל הזמן מה שמתהדהד לי בראש שזה לא יעזור שאני אפחד ואכנס ללחץ וכל זה.. לגבי המשפחה שלי אין מה לעשות זה לא משנה מה אני אגיד להם:/ מה 5?!?! ואיך את
הכל בסדר
תודההה

a Lost Fairy

New member
נו אז הינה את רואה שזה גם הגיוני..

פשוט תשתדלי להיות רגועה נופי תגידי להם שזה רציני! את מעדיפה לעצבן אותם ושהם יהיו מוגנים או לתת להם ללכת ולפחד אם הם בטוחים בחוץ? כן אני בסדר בינתיים..יהיה טוב מתישהו.. אין על מה נופי

N0 far

New member
זה לא יעצבן אותם..

פשוט הם חושבים שזה שיש מלחמה לא אומר שלא צריך לצאת החוצה.. ודוגרי יש בזה משהו אבל לא כרגע
לא השבוע שכל שניה שומעים אזעקה
אבל לא אכפת להם.. ברור שהם לא מרבים בנסיעות.. {ברוך ה'} אבל הם גם נוסעים.. תודהההה
אוהפת אותך המוןןןן

נופר,דיי אנחנו איתך!../images/Emo84.gif

בסופו של דבר, מתישהו,אנחנו ננצח. כןכן. ולמה? כי לנו יש אמונה
דיי נופר, הכל יהיה בסדר

N0 far

New member
השאלה: "מתי?"

מתי זה כבר יקרה?? עוד כמה זמן אני אמורה להחזיק מעמד?? עוד כמה זמן כולנו אמורים להחזיק מעמד?? לא רוצה מלחמה יותר
טנקס יו עדושש

LaviDavi

New member
../images/Emo24.gifנופ, אני מבינה אותך.

ממש מפחיד המצב הזה.. נסי להיות רגועה כמה שיותר. אני מקווה שיהיה טוף. אוהבת אותך!

למעלה