נמאס לי מסקס....

לורני

New member
בינינו ? :

לא כ"כ הבנתי מי זה ? - אם זה הבעל אז אבין אותך , אבל אם זה המאהב - תחפשי לך מאהב אחר . כי בבחירת מאהב לא מתפשרים !!!! ו... תחשבי על זה .

.m

New member
צודקת לורני

בעיני זה טריוויאלי, אבל אולי באמת כדאי להדגיש את הנקודה: "לא מתפשרים על המאהב
"
הרי כל הפואנטה בלהחזיק אחד כזה היא ההנאה...
mai

נתן.ל

New member
בבחירת בעל יש מקום להתפשרות ../images/Emo12.gif ?

על בעל או בן זוג ניתן להתפשר אבל על המאהב לא
לא יודע, קצת חורה לי המשפט הזה.

.m

New member
אני אסביר את עצמי...

בבן זוג יש דברים חשובים יותר מסקס, בעיני. יותר חשוב לי שאפשר יהיה לדבר איתו, שאוכל לסמוך על התמיכה שלו, שיספק לי סוג של יציבות, וכו´... אם הסקס טוב- זה בונוס. בסה"כ, אחרי 20-30-40 שנה מה שבאמת חשוב זו החברה, companionship, ולא הסקס. זו לא פשרה בעיני, זה סדר עדיפויות. אצל המאהב, לעומת זאת, ממש לא מעניין אותי איך הוא בתור איש שיחה/טבח/תופר/רקדן... לא רלוונטי לנושא. חשוב רק שיהיה מוצלח במיטה (וסביב לה
), ו.. זהו. פה אין סדר עדיפויות, רק קטגוריה רלוונטית אחת (ההנאה שלי) - לכן, לא מתפשרים עליה. מקווה שאני יותר ברורה עכשיו.
mai

נתן.ל

New member
סדר עדיפויות ../images/Emo4.gif

את יוצאת מנקודת הנחה (אנחה
) שבטוח יהיה לך מאהב ? או שדי סביר שיהיה לכל אחת\אחד\דו או תלת מאהב\ת

.m

New member
אני מדברת מנסיון, כמובן ../images/Emo8.gif

ואני תומכת נלהבת, מוכרת (ומיישמת) ביחסים פתוחים. אתה מוזמן לקרוא את ההודעה הזאת (מוכרת גם בשמה התס"מ -תאורית הסקאלה של מאי), כדי להיטיב להבין את גישתי לחיים.
mai

.m

New member
../images/Emo9.gif

והנה מצאת אותי, במקומי הטבעי - פורום סקס של הומואים...
mai

תודה על המחמאה, אתה חמוד

(אלאדין בנסיון נואש להתאבד ולהגיע לגן עדן בו הוא יפגוש 70 בתולים חמים)

שריתה22

New member
מהההההההההההההההההה

בחורות אחרות הי מתות להיות במקומך בת כמה את אם אפשר לשאול??????? ולמה שלא תשתפי פעולה ?????????? זה כייף להרגיש רצוייה ואישה זה טוב לעור הפנים למצב רוח זה פשוט מועיל אז אחותי תעשי סקס סקס ועוד סקס זה סם החיים עכשיו ברצינות אם עד כדי כך נשבר לך תיהי אסטרטיבית ופשוט תזמי שיחה הוא לא יעלב ולא נעליים לכל דבר בחיים יש גבול וגם לסקס

pumic

New member
רצויה רצויה אבל יש גבול

מסקימה עם כל מילה אין ספק שסקס זה סם החיים אבל לא תמיד מתחשק לקחת סמים.

שלגיה ו7

New member
מי הוא????

אני מכירה אותו?????? איך? איך? עדיין הוא לא מכיר אותי?????? תשמעי מס פלא שלי:-----------, שיצור קשר, יתקבל בברכה........... ממש בעיות של עשירים...........

למעלה