נמאס לי מהכל........ כמה אפשר?????.

da crazy girl

New member
נמאס לי מהכל........ כמה אפשר?????.

פשוט נמאס לי כבר.... כאילו, אכזבתי את כולם.... את ההורים שלי, כל המשפחה הכל..... אפילו את עצמי.... כבר אין לי חשק לחיות בגלל שטויות שאני עושה.... למה בכלל אני חיה?????? איזה חיים...... ממש חרא!

da crazy girl

New member
אפילו....

כולם אמרו לי שאכזבתי אותם... ומה לא חשבתי.... אפילו על להתאבד..... אבל אין..... אני יודעת שאני לא אנסה..... כמה שאני חושבת על זה..... נמאס לי ואין לי עם מי לדבר על זה...... אוף

A l o n e

New member
תגידי, את חיה בשבילך או בשבילהם?

תעמדי בציפיות שלך, לא בציפיות שלהם....... ואם את יודעת שאת עושה שטויות, אבל למה את ממשיכה?!
בכל מקרה, תגידי תודה שלאנשים היה בכלל ציפיות לגבייך..... זה אומר רק שלאנשים אכפת ממך וחושבים שאת מסוגלת ליותר......

ƒatal Tragedy

New member
אמממ... נכון... =/

אני מסכימה עם אלון.. לגביי האנשים שאכפת להם ממך וכל זה.. אבל אני מבינה אותך, ואני בכלל לא יודעת את המקרה שלך, אבל זה לא חשוב.. הרבה פעמים קורה, ואני מדברת מניסיון, שאנחנו מודעים לשטויות שאנחנו עושים, אבל ממשיכים לעשות אותן למרות הכל.. אולי בגלל שהרצונות גוברות על ההיגיון, אולי בגלל שזה נראה לנו נכון לעשות באותו רגע. בכל מקרה, לא תמיד מה שנתפס אצל אחרים כטעות הוא באמת טעות.. אולי לגביי אחרים, אבל לפעמים יש דברים שאנחנו עושים כי הם נראים טובים ונכונים לנו, ורק שאחרי שמקבלים ביקורת מהסביבה, מתחילים לחשוב שמה שעשינו היא שטות..

da crazy girl

New member
................

אבל הדברים שאני עושה פוגעים בי ואני לא שמה לב.... אני ילדה מאוד שמחה כאילו תמיד עם חיוך על הפנים אבל בפנים הכל חרא.... כאילו, חברה שלי פגעה בי דבר כזה אני לא אשכח האמון שלי הלך בה..... ואפילו אבא שלי אמר לי שאכזבתי אותו בנוגע למששהו..... ואמא שלי בכלל

ƒatal Tragedy

New member
אין לך מושג כמה אני מכירה את זה..

נכון, הדברים פוגעים בך... אבל אולי את ממשיכה לעשות אותם כי זו פגיעה בטווח הרחוק... אני הילדה הכי שמחה בעולם! כל החיים שלי אני מחייכת, בגלל זה אני מבינה אותך.. אנשים פוגעים בי, אנשים שקרובים אליי, ואף אחד אף פעם לא יודע על זה בגלל ההפנמה שלי.. ואבא ואמא שלך- אני לא יודעת במה אכזבת אותם, אבל הורים תמיד יודעים להגיד את הדברים האלה... אבא שלי מאוכזב ממני בגלל שהפסקתי ללמוד איזשהו מקצוע חשוב בעיניו... גם ככה יש לי מספיק על הראש בביצפר! אז יצאתי מזה... לי זה עשה רק טוב, אבל אבא...? מה הוא מבין...? לדעתו זה היה חשוב וזהו.. מבחינתו הרסתי לעצמי את החיים! אבל אני יודעת שזה לא ככה... אז שיחשוב! חמודה.. את צריכה ללמוד לעשות את השיקולים שלך, לעשות מה שטוב לך, וגם אם אחרים חושבים שזה לא טוב לך- אז תחשבי פעמיים... יכול להיות שהם צודקים, ואת צרכיה להקשיב להם, אבל יכול להיות שאת צודקת, כי אחרי הכל- בדברים מסויימים רק אנחנו יודעים מה טוב לנו ומה לא...

מור~!

New member
נצלש *לא לפתוח עוד הודעת נמאסלי*

בעצם אני גם לא אמלא עוד הודה כזו...

פואטי ממש.

יש לך חשק לחיות תאמיני לי פשוט תנוחי קצת, תפסיקי לעשות שטויות וחכי לחופש הגדול- עכשיו תקופה קשה לכולם

duvdevan05 8

New member
מסכנה.. :(

ותגידי לי משהו.. במקום לעשות שטויות ואז לשבת פה ולרחם על עצמך זה עדיף על להפסיק עם כל השטויות?

למעלה