נמאס לי לבכות כבר...

A n a t o o s h

New member
נמאס לי לבכות כבר...

פשוט נמאס... זה בא לי טבעי אני אפילו לא מצליחה לשלוט בדמעות שלי... כל כך כואב לי... כל יום אני מגלה מחדש דברים על אנשים...וכמה שאנחנו חושבים שאנחנו מכירים מישו...ובעצם אנחנו לא באמת מכירים אותו... כל אחד דואג רק לעצמו... אני כל כך פגועה....חברים שחשבתי שהם חברים שלי והייתי מוכנה לעשות הכל בשבילהם...הועילו בטובם (!!!) להראות לי עד כמה שאני תמימה ...וכמה שהם היו בעצם אינטרסנטים... כל הזמןם שאני לבד אני חושבת על מה יהיה ומה עכשיו...איפה אני נמצאת מה מו מה למה... ואני לא מצליחה להבין...הכל משגע אותי כל פעם אני מופתעת מחדשד מהדברים הכי לא צפוייםםם ואני אומרת לעמייי fuck it עד מתי זה יימשך!? מיום ליום אני מגלה יותר ויותר דברים כאובים שגורמים לי רק לתהות עוד יותר ועוד יותר מה קורה סביבי... וההורים שלי לא מוסיפים לזה...א ת כל התסכולים שלהם הם מוציאים עלי...כן אבא, אני זונה נרקומנית, אני אפס, אני זבל, אני חרא, אני מגעילה, ואתה נגעל להתסכל עלי ואתה שונא אותי ולא רוצה לראות את הפרצוף המזוין שלי בבית שלך...הבנתי כבר...אתה אומר לי את זה כל יום זה בסדר אני לא מצפה ליותר... כל כךך רע לי שאנשים שאני אוהבת לא מחזירים לי אהבה...כל כךך כואב לי להיות במצב הזה...פשוט דיכאון...לדעת שאין מישהו שבאמת מבין אותך..ושאתה צריך להתמודד עם הכל לבד... רע רע רע רע רע לי... סליחה על ההתפרצות הזאת פשוט הייתי חייבת להוציא את זה בדרך כלשהי... :(

../images/Emo201.gif

המצב ממש דפוק אה?.. כל החברים כאלה?.כולם?..לא יודעת..חייב להשאר אחד שהוא אכפתי לא?.. בכל מיקרה..אם האנשים שהחשבת כחברים שלך מתגלים כלא כאלה..עזבי אותם. את לא צריכה אנשים כאלה בחיים שלך.. תחפשי אנשים אחרים..אנשים שבאמת אכפת להם ושאת יכולה להאחז בהם.. אני בטוחה שתמצאי.. בנתיים יש לי להציע

you know who16

New member
תראי..

אנשים דפוקים מה לעשות..אין כזה דבר בנאדם מושלם..אבל קחי דקה לחשוב ותבדקי אם באמת כל החברים שלך כאלה כי אם לא אז מספיק אפילו אחד שבאמת אכפת לו מאחרים...וממך. כי אני יודעת מזה כשתקועים עם אנשים כאלה אבל יש לי את החברה הכי טובה שלי שהיא אמיתית ואני יודעת שאני יכוהל לסמוך עליה ומספיק את זה...ולגבי כל השאר...זאת החלטה שלך אם להיות איתם בקשר או לא..אני אישית מאמינה שהם לא היחידים שאכפת להם רק מעצמם ובגלל זה פשוט שימי זין..אם הם בוחרים להיות אגואיסטים מניאקים זה בעיה שלהם...לפחות את יודעת שאת לא חלק מזה. והכי חשוב..תתעודדי

SarcaSeriouS

New member
בכי לגיטימי ומשחרר

ההודעה שלך עשתה לי משהו. לא יודע מה בדיוק. אולי "מצטערים" של אביב גפן ברקע תרם להרגשה הזאת. אדם מטבעו הוא אינטרסנט. אצל חברים זה פחות מתבטא כי קיימת גם הדאגה לצד השני. למה חברים שלך צבועים? האם לא קיבלת מהם את התמיכה שציפית לה? ולאיזו תגובה ציפית? חברה טובה בהחלט יכולה לשפר את ההרגשה ,אבל בסך הכל, מה שתרגישי תלוי בעיקר בך. זה נשמע מוכר משהו, אני יודע, אבל תכ'לס, כמה שאדם ניזון מהפידבקים של הסביבה-מה שקובע הוא עצמו. אז את יכולה להרגיש רע עם עצמך, להתנכר לעולם ולשנוא את המשפחה, אבל את יודעת שזה לא המצב האידאלי בשבילך. בנוגע להורים, יש הרבה קונפליקטים איתם מהלך החיים. בסופו של דבר תגורי לבד ותזכי לספייס מהם. נכון שהם לא מבינים ואולי בגלל שהם לא היו באותה הסיטואציה, אין להם יותר מדי מה לתרום בתחום. אני לא יודע מה בדיוק הבעיה איתם, אבל בגדול, נדרשת ממך סבלנות עצומה. קחי את הזמן שלך. שבי עם עצמך ותנסי להבין מה כל כך מפריע לך ולמה ותנסי לשפר. צר לי שלא תרמתי במידה רבה, אבל אולי אם תכוויני לבעיה הספציפית, אדע להגיב יותר לעניין.

למעלה