נמאס כבר מהמדבקות ענק האלה

מצב
הנושא נעול.

danezeq

Member

של התעמולת בחירות, שמכערים את התחבורה הציבורית זה לא אסטטי, זה מתקלף וזה פשוט איום ונורא! וחוץ מזה? מי רוצה שרון? איכס! פוי! תקופה קשה לתחבורה הציבורית

Weird Eyal

New member
באגד אמרו שיורידו

של התעמולת בחירות, שמכערים את התחבורה הציבורית זה לא אסטטי, זה מתקלף וזה פשוט איום ונורא! וחוץ מזה? מי רוצה שרון? איכס! פוי! תקופה קשה לתחבורה הציבורית
באגד אמרו שיורידו
הכי מהר שהם יכולים....... מה גם עוד שבוע הבחירות אחי.....יאללה זה עובר.....

מסכים איתך...

מסכים איתך...
גם אוטובוסים בצבעים של קבוצות כדורגל מעצבנים אותי. נוצר הרושם שחברת האוטובוסים יודעת להתחבר לשפע המתגלגל בעולם הכדורגל, אך אינה מוכנה להשקיע בכמה שיפורים מינימליים לרמת השירות המוגש ללקוח. לפרטים, ראה טבלת ההשוואה שפרסמתי בפורום מספר פעמים - אם מישהו מעונין בהעתק, נא להודיע לי.

צחקן

New member
אני מעונין בהעתק

מסכים איתך...
גם אוטובוסים בצבעים של קבוצות כדורגל מעצבנים אותי. נוצר הרושם שחברת האוטובוסים יודעת להתחבר לשפע המתגלגל בעולם הכדורגל, אך אינה מוכנה להשקיע בכמה שיפורים מינימליים לרמת השירות המוגש ללקוח. לפרטים, ראה טבלת ההשוואה שפרסמתי בפורום מספר פעמים - אם מישהו מעונין בהעתק, נא להודיע לי.
אני מעונין בהעתק
ב"ה תעמולת בחירות-מילה פעם בכמה שנים אבל פרסומות ענקיות ? בודי שלא

העתק טבלת השוואה לבקשת צחקן

אני מעונין בהעתק
ב"ה תעמולת בחירות-מילה פעם בכמה שנים אבל פרסומות ענקיות ? בודי שלא
העתק טבלת השוואה לבקשת צחקן
הואיל ופרטיך וכתובת הדוא"ל שלך חסויים, הנה עוד פעם המסמך שהכנתי, וזו הזדמנות נוספת לכל חברי הפורום להתייחס פרטנית לממצאי.

איליה.

New member
לדעתי הן מאד יפות.

לדעתי הן מאד יפות.
מדבקות הענק של הליכוד בצבע כחול-תכלת משתלבות בצורה טובה עם הירוק העדין של האוטובוסים העירוניים.

Weird Eyal

New member
תן לי לנחש במי אתה תומך........

לדעתי הן מאד יפות.
מדבקות הענק של הליכוד בצבע כחול-תכלת משתלבות בצורה טובה עם הירוק העדין של האוטובוסים העירוניים.
ליכוד אולי?.....

איליה.

New member
../images/Emo26.gif

ליכוד אולי?.....

כן, אני תומך בליכוד, אבל לא בגלל זה כתבתי את מה שכתבתי. אני נהנה מהערך האמנותי של המדבקות הגדולות על האוטובוסים, בדיוק כמו שאני נהנה מהערך האמנותי של השיר "מאמינים בך מצנע" למרות שאני לא מסכים עם התוכן שלו.

FAR BE IT FROM ME

לא מצביע לאף אחד !!!
אף אחת מהמפלגות לא כוללת את נושא התחבורה הציבורית כדבר החשוב ביותר במצע שלה. תגובה: לא אצביע. נקודה. בוקר טוב. נקודה.
FAR BE IT FROM ME
להכניס את ראשי למיטה הזאת, אבל היום דווח בעיתון (לא זוכר אם ידיעות או מעריב) שביקשו מכל ראשי המפלגות פרטים בדבר תכניות להלחם בתאונות דרכים. רק שינוי ומרץ ענו. (בין יתר הדברים) בשינוי הציגו תכנית להטיב עם בעלי הרכב ולשפר את הכבישים, ובמרץ ציינו את מחויבותם לקדם את פיתוח התחבורה המסילתית בעדיפות גבוהה. אז מה אתם אומרים?

Labas

New member
האוטובוסים לא מתלבטים../images/Emo8.gif

האוטובוסים לא מתלבטים

אתה צודק שזה מגעיל ומאוד לא אסטטי, במיוחד כאשר אתה נמצא בתוך האוטובוס ולא יכול לראות מהחלונות כמעט שום דבר. שיטה טובה לפספס את התחנה הרצויה, לא? אבל לפחות האוטובוסים כבר עשו את הבחירה שלהם. רק יש כמה מזוהים גם עם שרון, גם עם מצנע וגם עם ש"ס(!!!!!!!). פיצול אישיות שכזה! בואו נקווה ש"אגד" תדאג להעיף את הגועל הזה כמה שיותר מהר.

K85

New member
פיצול אישיות על האוטובוסים

האוטובוסים לא מתלבטים

אתה צודק שזה מגעיל ומאוד לא אסטטי, במיוחד כאשר אתה נמצא בתוך האוטובוס ולא יכול לראות מהחלונות כמעט שום דבר. שיטה טובה לפספס את התחנה הרצויה, לא? אבל לפחות האוטובוסים כבר עשו את הבחירה שלהם. רק יש כמה מזוהים גם עם שרון, גם עם מצנע וגם עם ש"ס(!!!!!!!). פיצול אישיות שכזה! בואו נקווה ש"אגד" תדאג להעיף את הגועל הזה כמה שיותר מהר.
פיצול אישיות על האוטובוסים
אתמול נסעתי באוטובוס בחיפה שעליו הייתה בצד של הדלת מודעה של מרצ ברוסית, בצד השני מודעת ענק של הליכוד (מאלו הגדולות שמכסות את כל החלון, למרות שזו הייתה דווקא שקופה ולא אטומה.) ומאחור מודעה של המפלגה השנואה עלי ביותר - ש"ס. חבל שלא צילמתי את האוטובוס הזה, בהחלט פיצול אישיות! וכך זה על רוב האוטובוסים בחיפה. מזל שזה רק לעוד שבוע ושאחרי הבחירות יגאלו אותנו הנוסעים מהעונש הזה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה