נכנסתי במיוחד כדי לאחל חג שמח ולפזר

מצב
הנושא נעול.

לימי5

New member

אבקת הריון לכולכן שתהייה לכן שנה פורייה ומעוברת וכולכן תצטרפנה עד מהרה לפורום השכן אמן!!! לימור

גם אני מחכה שם לכולן/ם

אבקת הריון לכולכן שתהייה לכן שנה פורייה ומעוברת וכולכן תצטרפנה עד מהרה לפורום השכן אמן!!! לימור
גם אני מחכה שם לכולן/ם
כבוגרת הפורום הזה גם אני מרשה לעצמי להזמין אתכן אישית לפורום השכן, אתמול בלילה עשיתי US וראיתי שני עוברים עם דופק מאוד ברור
, ואני מאד מתרגשת ומנסה לעכל את הענין... שיהיה לכולנו חג שמח וכשר ושנה פוריה!

hillawr

New member
שמחה לשמוע ../images/Emo24.gif

גם אני מחכה שם לכולן/ם
כבוגרת הפורום הזה גם אני מרשה לעצמי להזמין אתכן אישית לפורום השכן, אתמול בלילה עשיתי US וראיתי שני עוברים עם דופק מאוד ברור
, ואני מאד מתרגשת ומנסה לעכל את הענין... שיהיה לכולנו חג שמח וכשר ושנה פוריה!
שמחה לשמוע

וכנראה שהחזקת האצבעות השבוע פעלה את פעולתה. שההריון יהיה קל (עד כמה שאפשר) ועגול ויפה ונפגש בפורום השכן. אה.. וגם חג שמח הילה

lilushli

New member
חג שמח - אצלי אליהו לא ביקר החודש..

מצטערת שהשארתי אתכן במתח אבל המחשב שלי לא עובד בכלל ועכשיו אני אצל חברה ויכולה לספר לכם ששוב נכשלנו ואין ברירה אלא להמשיך אלאה אל המרחק. דר לב-רן החליט לתת לנו חודש מנוחה ובחודש הבא נתחיל טיפול מחדש מקווה שהחודש הזה יעבור במהרה התגעגתי לכולכן אני מאחלת לכן חג שמח ומי ייתן שאבקת הקסמים שרובצת אצלנו בפורום תתפזר על כולנו וביחד נעבור לפורום השכם לילושלי נ.ב. ברגע שהמחשב יתוקן ומקווה שמהר אשוב לכאן.

אמאלה2

New member
לילושלי - מצטערת לשמוע ומקווה שהרוח

מצטערת שהשארתי אתכן במתח אבל המחשב שלי לא עובד בכלל ועכשיו אני אצל חברה ויכולה לספר לכם ששוב נכשלנו ואין ברירה אלא להמשיך אלאה אל המרחק. דר לב-רן החליט לתת לנו חודש מנוחה ובחודש הבא נתחיל טיפול מחדש מקווה שהחודש הזה יעבור במהרה התגעגתי לכולכן אני מאחלת לכן חג שמח ומי ייתן שאבקת הקסמים שרובצת אצלנו בפורום תתפזר על כולנו וביחד נעבור לפורום השכם לילושלי נ.ב. ברגע שהמחשב יתוקן ומקווה שמהר אשוב לכאן.
והגישה האופטימית שלך יקרבו אותך להצלחה בפעם הבאה!

lilushli

New member
המחשב שלי חזר לתפקד

המחשב שלי חזר לתפקד
ואין לכן מושג עד כמה הרגשתי כאילו בגמילה מאיזשהו סם ממכר היו לי רעידות בידים מרוב שהייתי זקוקה לאינטרטטט הזה שיו כמה שאני מכורה. טוב אז אני כאן וחזרתי ועדיין לא קבעתי תור לדר' לב-רן כדי ליצור פרוטוקול חדש אבל לאט לאט יהיה בסדר. מה קורה אצלנו?? אני מקווה שעל כולכן עוברים ימים נחמדים ורווי מצות התגעגעתי לילושלי

lilushli

New member
שאלה חשובה

והגישה האופטימית שלך יקרבו אותך להצלחה בפעם הבאה!
שאלה חשובה
אתן זוכרות את המטפלת של דגנית - הדג של נועה שהיא המליצה עליה בחום רב אני מנסה לשחזר את שמה והטלפון שלה ואין זה עולה בידי ייתרה אני מנסה לשלוח מסר לדגיגה שלנו ונראה לי שאולי החלק הזה במחשב לא תוקן אז מי מכן שזוכרת שאולי יש לה שם וטלפון או יכולה לשאול את הדגיגה בשמי כי המסר שלי לא תקין אודה מראש. שמעתי על כל כך הרבה בנות שבזכות שילוב בין המטפלים למינהם לרפואה המתקדמת השילוב הוא מנצח והחלטתי שאולי הפעם זה אפשרי וכדאי מה אתן אומרות? אז מי מכן שרשמה את המספר או יכולה להפנות אותי או לעזור לי בכל דרך שהיא תבורך ועכשיו לילה טוב פיפי ולישון. לילושלי

לילושלי, אני מצטערת על השלילי

לילושלי, אני מצטערת על השלילי
כמה טוב שאת מצליחה לשמור על אופטימיות ורוח חיובית. זו הדרך היחידה לנצח! כי את הרי יודעת, שכשמתמידים ומנסים, בסוף מצליחים. והלוואי שהסוף הזה יהיה כבר בקרוב! גם טוב שהמחשב סוף סוף עובד. זו אכן התמכרות קשה, אבל התמיכה... אין כמוה! (טוב, לא ממש בימי חופשת הפסח כשהרבה מהחברות לא זמינות...) נצלי היטב את ההפסקה שכפו עלייך. זה טוב לגוף וטוב לנפש. אגרי לך אנרגיות וחזרי לטיפול הבא בכוחות מחודשים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה