נכון שזה לא קשור לפורום אבל ....

מורן 1986

New member
נכון שזה לא קשור לפורום אבל ....

אני מתלהבת !!!! היום עשיתי גוונים בשיער לכבוד הבר מצווה של אח שלי !!!! איזה יפה יצא !!! אני מאושרת !! חוץ מזה יש לו מחר הנחת תפילין, וביום שבת הבר מצווה שלו !!! אבל אני כל כך התלהבתי מהגוונים !!!!!
טוב סליחה על ההטרדה ..... אוי אני מאושרת !!!!!
 

דנטל

New member
אני לא המנהלת ולא כלום פה

אז אני אגיב לך בתור חברת פורום (שזה מה שאני במילא). בבקשה אל תשאירי בחיים עוד פעם הודעה כזו. מעבר לעובדה שזה לא מעניין ת'תחת שלי, כי אני פה בשביל לקרוא דברים על סאבלימינל והצל, והרי לשם כך לפורום הזה יש שם, נושא ומהות, אז גם שבשביל הודעות מפגרות כאלו יש פורומים מתאימים - למשל, פורום אין ואאוט, פורום אופנה, פורום אוף טופיק ועוד כל מיני פורומים אחרים שיכולים להיות קשורים לעניין שאני לא מבקרת בהם, כי
זה לא מעניין אותי. ואני לא סולחת על ההטרדה. ואם זה לא מספיק, אז גם ההודעה המטומטמת הזו העיפה הודעה אחרת, שכן קשורה לפורום, לעמוד הבא.
 

sgold666

New member
או הודעה או עוד שאלון ../images/Emo13.gif

מה שכן היא יכלה לשים סימן של אוף טופיק
 

דנטל

New member
יש אוף טופיק שהוא בסדר

זה אפילו בשביל אוף טופיק מוגזם. פשוט חוצפה לשים הודעה כזו פה, רק בגלל שהיא חייבת. אם אין לה חברים לשתף אותם בשמחתה, זו לא הבעיה שלי, צריך שיהיה מינימום עניין לציבור (כי פורום זה ציבור) בשביל שאפילו לאוף טופיק תהיה זכות קיום. השאלונים הם כן רלבנטיים לפורום בתור אוף טופיק, אבל אני מסייגת - היו פה די והותר שאלונים, שאלונים נוספים שכאלה גם יהיו מן ההגזמה. אני שמחה בשבילה שאח שלה הגיע למצוות, אני שמחה בשבילה שהיא מרוצה מהתסרוקת, אני מאוד לא שמחה שנאלצתי לקרוא דבר כזה בפורום שאני נכנסת אליו בשביל לקרוא על משהו ספציפי אחר שהוא במוצהר סיבת קיומו של הפורום.
 

bugib

New member
ובמקום לכתוב תגובות שרק מקפיצות את

זה למעלה את יכולה להתעלם ולא להגיב - זה המחאה הכי טובה שתוכלי להביע. יום טוב
 
יוווווווו../images/Emo2.gif

וואי איך הגזמת היא הרי כותבת בפורום הזה מלא זמן ויש לה זכות גם לדבר איתנו על דברים שלא כזה קשורים לסאב והצל וכן אותי זה דווקא ממש עניין ממש חחח ולא הכול פה על סאב והצל אם שמת לב!!!!! מזל טוב לאח שלך ותתחדשי!!!1 איזה צבע עשית?
 
למעלה