נכון שאין לכם מושג מי הוא הכיאורגרף של ריקוד הדגלים ?

סתוונית333

Well-known member
הרב יהודה חזני זה שהיה מראשי גוש אמונים.
אז יום ירושלים הוא של כולנו? ממש לא! המתנחבלים השתלטו עליו.

קצה11

Well-known member
יום ירושלים זה לא רק מצעד הדגלים
יהודה חזני הביא תזמורת ובני תיכונים
מי שהפך את זה למה שזה היום היא עמותת 'עם כלביא' של הרב חיים דרוקר

סתוונית333

Well-known member
יום ירושלים זה לא רק מצעד הדגלים
יהודה חזני הביא תזמורת ובני תיכונים
מי שהפך את זה למה שזה היום היא עמותת 'עם כלביא' של הרב חיים דרוקר

בחיאת
יום ירושלים כבר מזמן לא שייך לכולם.
לי אין שום חלק ביום ירושלים כפי שהוא נחוג היום.

קצה11

Well-known member
בחיאת
יום ירושלים כבר מזמן לא שייך לכולם.
לי אין שום חלק ביום ירושלים כפי שהוא נחוג היום.
זה בגלל שהשמאל שצייר את גבולות העיר ויתר על ירושלים
עד לתקופת אהוד ברק כולם דיברו על ירושלים כמאוחדת

ובכל זאת סתוונית, איזו אפשרות נותרה לנו עוד?
אני עדיין מעדיף שהכיאוגרף יהיו האחים שלי היהודים ולא האחים המוסלמים בגיבוי החמאס.

Harrington

Well-known member
מנהל
ובכל זאת סתוונית, איזו אפשרות נותרה לנו עוד?
אני עדיין מעדיף שהכיאוגרף יהיו האחים שלי היהודים ולא האחים המוסלמים בגיבוי החמאס.
עלתה לי שאלה בזה הרגע ולא בא לי להשקיע תגובה נוספת כללית לשרשור. בשביל מה צריך כוריאוגרף בכלל כאן? בס"ה מדובר בריקודי הורה, כל הדרך עד לכותל.

Harrington

Well-known member
מנהל
יום ירושלים הוא לגמרי של כולם. ריקוד הדגלים אכן הומצא על-ידי מגזר מסוים בחברה הישראלית. אז מה? יש או לפחות היו שלל מצעדים בירושלים בימים אלה. רובם לא מגזריים. חלקם כן. דרכו של עולם.

בקיצור, מי ששמח בשמחתה של ירושלים ובשמחת עם ישראל, ימצא את הדרך לחגוג היום, בין אם זה בריקוד הדגלים ובין אם זה באחת ממאות האפשרויות האחרות שהעיר מציעה לתושבי ישראל. מי שלא שמח בשמחת ירושלים, יישלח חיצי ארס ממקלדתו החמוצה בבית. גם זה, דרכו של עולם.

סתוונית333

Well-known member
יום ירושלים הוא לגמרי של כולם. ריקוד הדגלים אכן הומצא על-ידי מגזר מסוים בחברה הישראלית. אז מה? יש או לפחות היו שלל מצעדים בירושלים בימים אלה. רובם לא מגזריים. חלקם כן. דרכו של עולם.

בקיצור, מי ששמח בשמחתה של ירושלים ובשמחת עם ישראל, ימצא את הדרך לחגוג היום, בין אם זה בריקוד הדגלים ובין אם זה באחת ממאות האפשרויות האחרות שהעיר מציעה לתושבי ישראל. מי שלא שמח בשמחת ירושלים, יישלח חיצי ארס ממקלדתו החמוצה בבית. גם זה, דרכו של עולם.
בקיצור ,
אתה משעמם.
ולא שטרחתי לקרוא את השטויות שלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
בקיצור ,
אתה משעמם.
ולא שטרחתי לקרוא את השטויות שלך.
בהחלט יתכן שאני משעמם. אין לי מה לעשות נגד זה. אני זה אני ומי שאני משעמם בעיניו, שיבושם לו. אני רק תוהה... מה זה אומר שבן אדם טורח לספר למישהו שהוא משעמם ועוד לציין שהוא לא קרא כלל את דבריו. כלומר, בן אדם כזה פר הגדרה צריך להיות משועמם/משעמם להחריד. עוד יותר ממושא שעממו.

סתוונית333

Well-known member
בהחלט יתכן שאני משעמם. אין לי מה לעשות נגד זה. אני זה אני ומי שאני משעמם בעיניו, שיבושם לו. אני רק תוהה... מה זה אומר שבן אדם טורח לספר למישהו שהוא משעמם ועוד לציין שהוא לא קרא כלל את דבריו. כלומר, בן אדם כזה פר הגדרה צריך להיות משועמם/משעמם להחריד. עוד יותר ממושא שעממו.
:ROFLMAO:

נכון שאין לכם מושג מי הוא הכיאורגרף של ריקוד הדגלים ?​

כל עוד שהתוצאה הסופית מעולה, לא אכפת לי איזה כוריאוגרף ולא כפי שרשמת בבערותך, עומד מאחוריו
המתנחלים ולא כפי שרשמת בשנאתך, את הציונים של ארצנו ואת אלו שמחזיקים את הצבא על כנו.

למעלה