ניתן לזרז ייבוש של בצק סוכר בטורבו

nesh oron

New member
ניתן לזרז ייבוש של בצק סוכר בטורבו

בתנור על טמפ' נמוכה? מה בעצם מייבש אותו הרוח? אז אולי מאוורר?

nesh oron

New member
ועוד שתי שאלות-

האחת- האם הצבע מהרויאל לא עלול לעבור לבצק סוכר (כמו שקורה לי בעוגיות שעובר מצבע לצבע...) השניה- אם הבצק סוכר צבוע זה ישפיע על הצבעים של הרויאל? תודה

BillB

New member
לא הבנתי את השאלה הראשונה

לגבי השניה - לא זילפתי רויאל על שטחים גדולים של בצק סוכר, אבל לא קרה לי אף פעם. הרויאל אטום, כמו שלא רואים דרכו עוגיה אין סיבה שיראו בצק סוכר, לדעתי, אלא אם כן הוא דליל מדי. מקסימום - תעשי שתי שכבות דקות של רויאל עם ייבוש טוב ביניהן.

nesh oron

New member
השאלה הראשונה היתה

האם הצבע עלול לעשות דיפוזיה לעבר הבצק סוכר הלבן, כמו שבעוגיות שני צבעים משפיעים אחד על השני (למשל צהוב ואדום, נוצר מין כתום בינהם...) מקווה שתבינו עכשיו את השאלה, תודה

BillB

New member
אותה תשובה..

אם הרויאל מספיק סמיך זה לא קורה. מה שאת יכולה לעשות זה לתחום קודם את הצורה עם רויאל סמיך, כמו לכתיבה, לחכות שיתייבש ואז למלא בפנים עם רויאל דליל יותר. אם תעשי אותם באותו צבע הקו לא יבלוט כמעט.

nesh oron

New member
נראה לי שלא ירדת לסוף דעתי...

אולי תצליחי להבין את כוונותיי מהתמונה המצורפת, רואה איך הצבע האדום מתפשט? מה שכי מפתיע אותי שלא רק צבעים בהירים מושפעים מהכהים אלא גם כחול מושפע מצהוב לדוגמא...אני לא מצליחה לצרף את הקובץ והוא קטן מ250

Netel

New member
אל תכניסי לתנור

עשיתי זאת לפני שבוע עם בצק לבן לפני ציור-והבצק נדבק לתחתית. כשהוצאתי אותו מהתנור הוא היה רך כמו מרשמלו מחומם,וכשהתקרר והתקשה לא היה ניתן להפרידו מהמשטח. פאן קר או מאוורר בלבד

etty57

New member
אולי היא גדולה מידי

לגבי הצבעים בעיקר כשמשתמשים באדום תזלפי חלק כלומר צבע אחד חכי שיתגבש ויתיבש קצת ואז זלפי את הצבע האחר

למעלה