ניתוק מעצמו.

Dr3am0

New member
ניתוק מעצמו.

שלום לכולם. לאחרונה הופיע בעיה בחיבור שלי לאינטרנט. אני מחובר ברוב שעות היום והלילה, עד שפתאום לבד, מתנתק החיבור. בלי שום הודעה. זה מאוד מפריע, והייתי רוצה לדעת מה אועל לעשות בכדי שהדבר לא יחזור. תודה רבה.

bobx

New member
המממ... נסה את זה:

באינטרנט אקספלורר~~> כלים->אפשרויות אינטרנט->התקשרויות->"לעולם אל תחייג התקשרות"->אישור

Dr3am0

New member
היה מסומן-

תודה בכל מקרה. עוד עצות?

מטאור2001

New member
כמה שאלות:

איפה אתה גר? אם אתה גר בישוב שהוא מרוחק מהמרכזיה יכולים להיות שיבושים בקו. איזה מחשב יש לך? אם יש לך מחשב ישן או שיש לך מעט זיכרון - העומס של התוכניות יכול לגרום להתנתקות (כדי לדעת מה מצב הביצועים שלך מקש ימני על המחשב שלי, סימניית "ביצועים" ורשום לך שם מה מצב הביצועים - פחות מ-50% עלול לגרום לניתוקים (מומלץ 65% ומעלה)

Dr3am0

New member
פרטים-

יש לי מחשב חזק, Pentium 4 2.4 GHZ 256 RAM והמודם שלי הוא ALE 130..

TT600S SM

New member
לי היה ALE 130 ופה הבעיה

מודם USB לעולם לא יעבוד באותה יעילות של מודם רשת. ראה קישורים מצורפים מפורום רשתות ופס רחב. ד"א מומלץ שתפנה לבזק ותדרוש את החלפת המודם-זה מה שאני עשיתי ועברתי ל- ECI שהוא הרבה יותר טוב.

Dr3am0

New member
תודה רבה-

אבל לפני שאני מחליף מודם, אין כל דבר שאוכל לעשות שאולי יפתור את הבעיה?

TT600S SM

New member
אני לא מצאתי פתרון אחר

כשהגעתי לבזק סטור להחליף את המודם היה עוד בחור עם אותה בעיה של ALE 130 וגם לו החליפו ל - ECI . מה שכן אל תיגש לבזק סטור לפני שאתה מדבר עם התמיכה הטכנית של בזק. הם צריכים לפתוח פנייה מחשובית לבזק סטור כאישור להחלפת המודם.אם תיגש אליהם ולא תהיה פנייה כזו,רוב הסיכויים שיגידו לך לפנות אליהם ויטרטרו אותך סתם וחבל. בהצלחה

Dr3am0

New member
הממ..

יכול להיות שזה שהתקנתי פיירוול חדש לא מזמן, זה קורה? הפיירוול הוא Kerio..

למעלה