ניתוק מהרשת

ניתוק מהרשת

שלום רב, יש לי שאלה: יש לי מחשב נייד שלאחר תקופה של שימוש נוצרה בו תקלה מוזרה: כל פעם שאני משתמש באינטרנט לאחר כמה שעות שימוש אין אפשרות לגשת לרשת. אני משתמש ברשת אלחוטית. אבל היא עדין מחוברת ובכ"ז אין גישה. ניסיתי להתחבר לרשת אחרת (של השכנים) וגם היא - מתחברת עם קישוריות מלאה (כולל אינטרנט) אבל בפועל לא ניתן לגלוש. ניסיתי לחבר את המודם ישירות למחשב עם כבל רשת - לא עזר. חשוב לציין - המחשבים האחרים בבית עובדים מצויין ולא מתנתקים. הדבר היחיד שמחזיר את הרשת הוא הפעלה מחדש.. יש למישהו רעיון לגורם לתקלה?

שאלה

איך אני מעדכן אותם בלי שיש לי את הדיסקים שבאו עם המחשב? יש דרך לעדכן אותם מהרשת? (אני אצטרך להוריד אותם קודם ואז לעדכן בטח.. לא?)

cool456

New member
שאלה

כשחיברת את המודם ישירות למחשב, האם הגדרת חייגן, או כשאתה רושם מודם אתה מתכוון לראוטר משולב מודם? לגבי הדרייברים, כדאי לשאול בפורום ניידים.

תשובה

מדובר בראוטר משולב מודם (של אורנג').. אבל כפי שציינתי - לא נראה לי שזאת בעיה של הרשת אלא של המחשב. כי גם כשאני מתחבר לרשתות אחרות - זה קורה.

Eli R

New member
האם הזמן

שלאחריו יש ניתוק הוא קבוע, ואחרי חוסר שימוש מסויים? בנייד שלי (DELL) ניתן להגדיר שחיבור הרשת מתנתק כעבור זמן IDLE מסוים כאשר הנייד רץ על סוללה. האם ייתכן שזה הדבר גם אצלך? לילה טוב, אלי

תודה לכולם.

לעת עתה הצלחתי לעדכן מנהל התקנים של ה wireless (הסרתי אותו לגמרי והתקנתי) וזה הסתדר..

למעלה