ניתוק מגע או מכתב פרידה זמני

ה-שונית

New member
ניתוק מגע או מכתב פרידה זמני

אתם מבינים שאם קמתי בשעה כזו בעצמי, משהו בטח קרה זה לא יכול להיות טוב, כי במהותי אני אדם שאוהב לישון קוראים לזה לחץ. הוא החל לפעפע כבר אתמול, אבל לא הייתי מסוגלת להתמודד אתו. נתתי לעצמי להיכנע להתמכרות ולשכרון הבטלה והלהג. עכשיו הבנתי שאם לא אפנה את כל משאבי ליעד מסוים, אני אפספס אותו, וכך גם עוד יעדים רבים אחרים שאמורים לעקוב אחריו. לכן, בצער רב ויגון קודר, אני מודיעה על אפסון המחשב אחר כבוד במקום בו לא יהיה נגיש בכזו קלות. אעלם לי לחודשיים תמימים, אז חלוף זעם ואז אשוב אליכם מתוך געגועים עמוקים בהזדמנות זו רוצה להגיד תודה על הכל על מה שהייתם עבורי בכל שעה בכל מצב רוח שונית

חן.

New member
שונית השנונית...

בבקשה ממך רשמי את המייל שלי וכתבי לי [email protected] כדי שאוכל לכתוב לך. אני מאחלת לך כל טוב... אתגעגע אליך אם לא תכתבי לי...

קצת שמח קצת עצוב

שמח - בשבילך כי את עושה את זה למען מטרה חשובה לך. עצוב- כי התרגלתי אלייך ותחסרי לי מאד. את מוזמנת להשאר בקשר , מתי שתרצי, בדרכך המיסתורית. מפרגן לך בהחלטתך, אני יודע שזו משימה קשה עבורך, ב ה צ ל ח ה יקירתי השנונה והמיוחדת. שלך בידידות, ענבר

שרי42

New member
פרידה זמנית....

אוףףףףףףף נרגעתי...כי זה לא יהיה אותו הדבר בלעדייך...אז קחי את הזמן שנחוץ לך ותחזרי אלינו שנונה כתמיד.

למעלה