ניתוק בלי להפסיד את המספר

sachar123

New member
ניתוק בלי להפסיד את המספר

שלום לכולם... בחודש הקרוב נגמרת לי ההתחייבות המעילה לסלקלום... מה שכן לאור העובדה שאני שנים רבות עם החברה האלה וחוק ניוד המספרים עוד תקוע הייתי רוצה לשמור על המספר אבל בלי לשלם על העלות החודשית של החבילה בה אני מצוי. יש חיה כזאת ?? תודה מראש...

Lablabla

New member
כנס

כאשר אנחנו היינו בסלקום (4 מכשירים) שילמנו דמי שימוש חודשיים. כאשר נגמרה ההתחייבות, המכשירים נשארו אצלנו, והקווים עדיין פועלים (אם תחייג את המספר הישן שלי, ברשת סלקום, המכשיר שאצלי בבית יצלצל, ואני יכול גם להוציא שיחות) למרות שאנחנו לא משלמים להם כלום (לא ברור לי איך חיוב על שיחות נעשה, מאחר ולא ביצענו שיחות מאז) ואנחנו לקוחות ברשת אורנג'. אז כן, פשוט תבטל את התוכנית שלך כאשר היא תגמר. המכשיר ישאר אצלך יחד עם הסים והמספר. אל תתנתק מהרשת, פשוט אל תמשיך את ההתחייבות

sachar123

New member
לא ברור לי

היום בסלקום אין מסלול שאין בו חיוב חודשי... מה שאתה אומר שלמרות זאת כעבור 36 חודש אני פתור מלשלם תשלום חודשי ולא מחוייב לבחור בשום מסלול אחר ?? מה העניין עם טוקמן שהציע המשיב השני ?? כיצד זה עובד ?? אכן אנו הולכים לעבור עם 3 קווים לפרטנר... יש המלצה על מכשירים עדיפים ?? כאלה שלא צריכים דיבורית קבועה ברכב אבל עדיין אפשר לדבר אם באמצעות הספיקר או אוזניית bt... המון תודה

Lablabla

New member
כנס

אני לא יודע איך בדיוק זה עובד. אני יודע אבל שאם תתקשר למספר שלי בסלקום, אני אענה לך, למרות שאני לא משלם שום דבר לסלקום, כנל לגבי הוצאת שיחות. לגבי הטוקמן אני לא יודע. באורנג' לרוב המכשירים היום ניתן להשתמש באמצעות אוזניות BT, אבל ספיקר חזק יש למספר מצומצם (SE K610, N73, ועוד מספר קטן של מכשירים) השאלה מה הצרכים שלך מהמכשיר. כשאתה אומר, אנחנו הולכים לעבור עם 3 קווים, אתה מדבר על עסק, משפחה, מה אתה צריך שיהיה בטלפון, מעבר לשיחות בBT, שזה כמעט בכל המכשירים יש.

sachar123

New member
אז ככה

בעניין סלקום אני אסתדר, 2 מכשירים בכל מקרה לא משלמים מנוי חודשי אז אין לי איתם בעיה, עם השלישי כבר אמצע את הדרך. את האמת אין דרישות מרעישות מהמכשירים, שיהיו קלים, אמינים... שניתן יהיה לצלם איתם ולהעביר התמונה הלאה, שניתן יהיה לעשות בהם שימוש במסגרת החוק בזמן נהיגה ברכב... שיהיה קל ונוח לשלוח הודעות SMS... שהמכשירים יהיו מאובטחים קרי מניעת גישה להודעות SMS נכנסתות/יוצאות ללא סיסמא, הגנה על ספר הטלפונים וכיוב'. שהמכשירים יהיו מותאמים לעבודה באירופה וארה"ב וכפי שציינתי BT... סה"כ זמן אוויר נצרך נמוך ביותר 90-120 דקות למכשיר בחודש... דעתך ?

Lablabla

New member
אוקיי

קודם כל, אם אתה לא מחפש הרבה מהמכשיר, זה פוסל את כל מכשירי הסימביאן, מה שאומר שגם את הN73 עם הספיקר החזק שלו, ירד (ובכללי, לא מומלץ המכשיר הזה) קל זה מושג יחסי. אני לא חושב שחוץ ממכשירי הN המתקדמים (80,93 וכו') יש מכשירים שהם כבדים, ככה שזאת לא בעיה. כל ונוח לשלוח SMS פוסל את הK800I של סוני אריקסון, המקלדת שלו יחסית קשה ולא כל כך נוחה לסמסים, למרות שאני כבר פחות או יותר התרגלתי, ואני כותב הרבה סמסים. מאובטחים זה פוסל את סמסונג, מאחר ובסמסונג, על פי מה ששמעתי, יש אפשרות לגשת למכשירים אחרים דרך BT (כמובן תלוי באישור ראשוני, אבל כל אישור, אפילו לשליחת קבצים, יספיק לעתיד) מוטורולה נפסלים כי הם מוטורולה.. משאיר אותנו (פתוח לי פה הקטלוג של אורנג') עם מספר מכשירים של נוקיה, 6131, 6230i שלמרות המימדים שלו, מתאים לסמסים ומכשיר עסקי ביותר (לכולם יש BT, כך שאפשר להשתמש בו במסגרת החוג ברכב, עם אוזניה) מבין אלה אני אישית לא אוהב את ה6131, פשוט כי הוא אותה מערכת הפעלה כמו של ה6280, ואני לא אוהב אותה. עם השניים האחרים לא יצא לי להתנסות. ה6230i הוא אחד המכשירים הותיקים והמצליחים ביותר של נוקיה. ואם אתה מעדיף נוקיה, לך עליו. יש לו מצלמה, הוא מאוד אמין, יש בו BT, אני רק לא בטוח שהוא ניתן לשימוש בארה"ב. אם נמשיך הלאה מנוקיה, לדעתי סוני אריקסון היא החברה בשבילך. הK610 מכשיר מצויין, יש בו כל מה שביקשת, רק שוב, אני לא בטוח לגבי שימוש בארה"ב. ביקשת המלצה, אני לא יכול להמליץ על מכשיר ספציפית, כי אני לא יודע אם הם יעבדו בארה"ב. אבל לך על סוני אריקסון. מכשירים אמינים ביותר, הרבה יותר מהנוקיות. גם אני אישית יותר אוהב את הממשק שלהם, אבל זה כל איש לעצמו. תבחר לך סוני אריקסון שמתאים לעבוד בארה"ב, תברר את זה מול אורנג'. זאת ההמלצה שלי

sachar123

New member
תודה גדולה

ידידי, המון המון תודה על התשובה הארוכה והמושקעת... אבדוק במהלך היום את המלצותיך ואף אעדכן אותך בסופו של דבר על המכשיר הנבחר
) שיהיה לך חג פורים שמח.

Lablabla

New member
אין בעד מה

חג פורים שמח, ואני אכן אשמח לשמוע מה בחרת בסופו של דבר. יום טוב

לא הבנתי משהו

כתבת שעם סמסונג אפשר לצוטט בbt למכשירים אחרים. לידיעתך, גם ב6131 ו6230i, וגם במכשירי se ומוטורולה הדבר אפשרי לחלוטין. או שלא הובנת כראוי:)

מוטורולה

במכשירים שלהם אפשר לנעול כמעט כל דבר שקיים בתפריט המכשיר עם קוד סודי. וגם בסמסונג החדישים בלבד זה אפשרי, בצורה מוגבלת יותר. בנוקיה פשוט אין בכלל אופציה כזאת

למעלה