ניתוח TPLO קרע ברצועה הצולבת

Eli1729

New member
אהלן חברים
יש לי כלב בן 10, צליעה כבדה ברגל האחורית, לקחתי אותו לבית חולים לחיות ואמרו שכנראה זה קרע ברצועה ויש צורך בניתוח TPLO
עלות הניתוח עם צילומים וכו' מגיעה ל8000 שח במקום שהייתי בו, עלות שמכבידה עליי מאוד(אציין כי לפני שנתיים היו לכלב שני גידולים ובכל אחת מהפעמיים הוצאתי סכום זהה ע"י הלוואות)
רציתי לדעת האם יש בינכם מישהו שביצע את הניתוח ויכול לשתף איפה ומה הייתה העלות? התקשרתי לכל מיני מקומות כמו חוות דעת ודומים להם והם מסרבים לתת הצעת מחיר בטלפון, לסוע עם הכלב לכמה מרכזים במצבו זה לא ריאלי ואני לא רוצה לגרום לו סבל
תודה מראש לעונים

דגלמנגל

Well-known member
תעלה את השאלה הזאת בפורומים בפייסבוק. פורום הכלבים בתפוז כמעט מת, מבחינת פעילות. הוא התחיל לגסוס עוד לפני המעבר לפלטפורמה החדשה (הנוכחית). תראה את המרווחים בין תאריכי ההודעות ותבין על מה אני מדבר. אפילו המפרסמים, שבעבר הציפו אותו בספאם שלהם - נעלמו ואינם עוד.
בהצלחה!

דגלמנגל

Well-known member
צ'מע, יש בעלי חתולים שהם גם בעלי כלבים. העלתי, בפורום חתולים, בקשה להמלצות בפייסבוק ו"דקל נור*" המליץ על "מדברים כלבית". נראה אם תהיינה עוד המלצות.

דגלמנגל

Well-known member
צר לי, אין לי המלצות. למען האמת גם אין לי דף בפייסבוק כבר הרבה זמן. בזמנו, ידעתי על קבוצה או שתיים, אבל חלפו להן מאז כמה וכמה שנים טובות וספק רב אם עדיין קיימות.

למעלה