ניתוח שירים

hitchhiker218

New member
ניתוח שירים../images/Emo79.gif

הדרך בה אני בוחרת את השיר, הזויה לכל דבר: אני עושה שאפל באייטונס והשיר השלישי של פרל שיוצא הוא השיר הניבחר. והפעם-I Am Mine מתוך האלבום Riot Act מילים ולחן:אדי ודר קישור לליריקה:http://lyrics.astraweb.com/display/208/pearl_jam..rearviewmirror_disc_2..i_am_mine.html תרגום: האנוכיים כולם עומדים בשורה מקווים ומאמינים לקנות את זמנם אני סיפרה שעם כל נשימה עוברת הדבר היחיד שבבעלותי הוא מוחי הצפון לדרום הוא כמו השעון לזמן יש מזרח ומערב ויש בכל מקום חיים אני יודע שנולדתי ואני יודע שאמות מה שביניהם שייך לי... אני שייך לי והרגש שזה מקבל נשאר מאחור כל החפים מפשע נאבדים באותו הזמן המשמעות מאחורי העיניים אין צורך להסתתר... אנחנו בטוחים הלילה האוקיינוס מלא כי כולם בוכים הירח המלא מסתכל על חברים בגאות הצער הולך וגדל כשהצער מוכחש הדבר היחיד שבבעלותי הוא מוחי אני שייך לי והמשמעות שזה מקבל נשארת מאחור כל החפים מפשע נאבדים באותו הזמן המשמעות מאחורי העיניים אין צורך להסתתר... אנחנו בטוחים הלילה והרגש שזה מקבל נשאר מאחור כל החפים מפשע שבורים עם שקרים המשמעות בין השורות (אולי נאלץ להסתתר) והמשמעות שזה מקבל נשארת מאחור כל החפים מפשע נאבדים באותו הזמן אנחנו שונים מאחורי העיניים אין צורך להסתתר --------------------------------------- הכל תורגם מהחוברת של הדיסק, ואם יש בעיה עם התרגום מוזמנים לפנות אלי:) תהנו!

ved42

New member
יפה!!!

לא התעמקתי אף פעם יותר מדי בשיר (ועכשיו כן זה קורה לי הרבה אני אוהב את השיר רק אחרי שאני קורא אותו) אז 2 נקודות

nothingman1

New member
מצטער, אני לא מבין את כוונת המשורר ברוב השיר

הייתי שמח אם מישהו כן היה כותב את הפירוש שלו... בכל מקרה אביה, אל תתייאשי מהפינה הזו מעידה חד-פעמית שלנו

למעלה