ניתוח בדיקת רכב לפני קניה

k i d a n

New member
לא נראה...

נשמע לי כמו להכנס למיטה חולה מידי.
מה גם שהמוכר הזה כ"כ עקשן ששלושה חודשים בהם הוא מנסה למכור את הרכב הזיזו אותו מ55 ל-50, וגם זה רק בגלל שלוי יצחק החליט להוריד לו 2000 שקל מהמחירון בכל חודש.

enigo

New member
תתפלא כמה אנשים מוכנים להתגמש כשיש להם

הצעה קונקרטית מול הפנים...

© DrorZi

New member
"חולה מידי", תלוי בסכום

היא לא עברה תאונה לפי הבדיקה, אם הבפנים שמור ואפשר ליישר קו אז במחיר הנכון זה יכול להתאים
כבר הלכתם לבדיקה
אתה יכול לחזור אליו, מחר, להגיד לו שהמקסימום שאתה יכול להוציא זה 40, ולראות איך הוא מגיב
עדיף מלא לנסות בכלל כי ב 40 היא לדעתי כן שווה אם אתה רוצה את האוטו.

דרור זי.

wil

New member
זו מיטה חולה בגלל הגיר.

ולכן בדיוק כמו שדרור אמר - להוריד חופשי במחיר את עלות שיפוץ הגיר.
אם בסוף האוטו יסע עוד 100000 ק"מ ויימכר בלי שיפתחו גיר - הרווחת.
גם אם האוטו ייגנב או ימות בתאונה עוד שנה בלי שפתחו גיר - הרווחת.
אם בעוד שנתיים-שלוש תידלק לך נורה, הגיר ייתקע בהילוך שלישי ובמוסך ישלחו אותך להחליף גיר - אז תשלוף את ה5000 ש"ח שהיום חסכת ותשפץ/תחליף גיר.

4000 שקל יישור קו נשמע סביר לגמרי ואפילו קצת נמוך,
1500 צמיגים, 500 פרונט, 1000 בולמ"ז, 500 מראה, 500 בלמים - כבר 4000.
ואיפה תיקון הקולר גיר והחלפת נוזל קירור ושמן גיר?

ויל,נורה צהובה וגיר בתרדמת זה עדיין לא...

אומר שיפוץ גיר.או לפחות לא בהכרח אומר שיפוץ גיר.היה לי את זה בE36,וגם כתבתי על כך כאן בפורום.אחרי התופעה הזאת (תרדמת של הגיר) א' - אני לא עשיתי כלום זה פשוט לא חזר יותר והגיר תיפקד סבבה,ב' - הגיר תיפקד סבבה יותר משנה עד שמכרתי את האוטו ואני בטוחה שגם היום הוא נוסע בלי בעיות.
כמובן יש מצב שזה כן יהיה שיפוץ גיר וכדאי להיות מוכן לזה -נפשית וכלכלית.ז"א להיות אופטימי אבל ריאליסט.

אגב החלפת שמן גיר - כמו שאתה בעצמך כתבת "אול לייף" של היצרן הכוונה לא לכל החיים אלה לחיים "סבירים" של 120-130 אלף ק"מ.והמסקנה שאם לא מתכוונים לזרוק את האוטו אחרי 120-130 K אז מומלץ להחליף שמן גיר אחרי כל 100 K ק"מ.חשוב מאד - לא לתת לכל אחד לפתוח את הגיר!רק במקום עם המלצות ומוניטין רב.
אחרי שחוויתי את התופעה המעצבנת "no reverse gear" אני עשיתי החלפת שמן גיר ותיקון נזילה בקרטר גיר במוסך היבואן,למרבה הפלא לא קבלתי התקף לב כשקבלתי את החשבונית בידיי :).לפני החלפת שמן ותיקון כבר התעניינתי בעלות השיפוץ - אללה יוסתור....הכי זול זה 7500כולל הכל (בצפון).בת"א רוצים 8-9 לפני מע"מ...

לדעתי עם אופל יבקשו סכום דומה במידה ויזדקק לשיפוץ גיר.אז באמת יש סיבה להוריד במחיר בצורה דרמטית,לפחות לנסות להוריד....

wil

New member
אם הוא עקשן אז שיהיה לו לבריאות וסלמאת.

שיישאר עם האוטו ויהנה.

או אולי הוא ימצא פראייר שלא יבין את משמעות הבדיקה ולא יודע שהשוק ברצפה וישלם לו מחירון.
לך תדע.

k i d a n

New member
לדעתי הוא בעצמו לא יודע שהבעיה היא כזו חמורה

האמת שגם אני לא ידעתי שהיא כה חמורה, עד שהעליתי את הנושא פה,
אבל אני ומכונאות רחוקים שמיים וארץ.

למעלה