ניקו אני ה-מ-ו-מ-ה

malka3

New member
ניקו אני ה-מ-ו-מ-ה

רק הנפנו וכבר יש תוצאות בשטח - תקרא : בימין ובשמאל קוראים לאולמרט להתפטר אפשר לצאת בהכרזת תודה לכל החברים שתמכו והניפו איתנו פה את הדגל בשם
הספינה והמטבח ?

malka ס-ל-י-ח-ה

שאני מתערבת אבל א' קול: אל תכיני את השמלה , הוא לא מתפטר כל כך מהר , קראו לו וצרחו לו עוד קודם. ב'קול: אני לא! הנפתי ואולי זו התוצאה דווקא של אלו שלא הניפו ג' קול: יש מישהו טוב ממנו בסביבה? ממממממממ תני לי לחשוב הא הא אמיר פרץ
והספינה ? כך או כך טובעת

ניקו 45

New member
את ליאור ../images/Emo46.gif

הספינה שלי לא טובעתתתתתתתת !!!! ואפחדדדדדדד לא מסוגל להטביע אותה זולתי . ואולי דברי בקול אחד ? ואני לרוב מאזין " לקול ישראל " אז ... תביאי כמה קולות (ולא של פיראוס) שיניפו את הדגל שאת לא הנפת . (ואני לא הייתי גאה במעשה זה שלך ו... רצונך כבודך ) וחוצמזה ליאור עדיין לא ענית על הקושיה ששאלתי לפני יומיים שלושה על התמונה בעלת אי הדיוק ההיסטורי . בוקר ושבוע טוב לך

ניקו ידידי

א' קול מעולם לא עשיתי דבר מה רע ,מעולםםם ובחירתי באי הנפת הדגל זו זכותי ואני גאה ולא חושבת שהייתי שצריכה להצפין את תחושותי ולהתבייש בדבר, מבלי שאקבל בקורת על כך שהרי לא בקרתי אף אחד/ת שלא חשב כמוני וחשבתי שאוי לאותם הורים שבניהם בשבי ושזה לא הילדים שלנו אז עצוב אבל זה לא שלי אז נחגוג . במקומי לא היית גאה??? האין זו זכותי להרגיש אחרת??? אמורה אני להתבייש? אוף כמה שאלות לי אלייך ולדעבוני ולבושתי לא ראיתי את הקושיה שחובבת קושיות אנוכי , כנראה פיספסתי ואשמח אם מכוון אותי אליה וקשה ואראה ועכשיו אני חייבת לטוס לעבודה

הסתכלתי התמונה

לקחתי זכוכית הגדלה ראיתי שדות ואולי גם דגה הבטתי בסמלים בנופים אחד מהם הזכיר לי את סמל הנח"ל ואולי סמל נח"ל מוצנח צנחנים אז סמ"ל הנח"המוצנח אולי אולי מה שחסר בסמל זה המגל זה אולי הדיוק החסר המגל סתם ככה דמיוני הפרוע כנחלא"ית מדופלמת זה מה שבא לי בראש כרגע

../images/Emo133.gifניקווווווו../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

נו באמת ניקו ככי יפה?? מה התשובה הנכונה לחלק החסר???? לא'בסדר להשאיר אותי במתח

ניקו 45

New member
אתן לך רמז את ליאור תמורת .... ../images/Emo13.gif

200 גרם של עוגת גבינה עם צימוקים : יום איחוד ירושליים בזכות מי אוחדה ירושליים ומי שיחרר את ירושלים ?

"חטיבת הצנחנים" לא?

ואם זכרוני אינו מתעתע בי גם ל"חטיבת נח"ל מוצנח" היה יד בעניין מה שנותן בי מחשבה שזה בכל זאת הסמל צנחנים נח"ל WHATEVER שיהייה זה בסמל החסר וחוצמיזה תגיד רק ? רק 200 גרם עוגת גבינה עם צימוקים ?? ומה עם שוקוצינו ליד? או קפוצינו או אפילו סתם מים קופצים שיגליץ לי ת'עוגה לגרון כי אני מאד מאדדדדדדדדדד גרגרנית

ניקו 45

New member
תמשיכי ליאור בקו המחשבה הזה ....

ותנסי להיצמד להיסטוריה ולסמלים ... חסר שם סמל אחד ושאר הסמלים לא ראויים כ"כ להיות שם .

../images/Emo9.gif

הסמל האמצעי הוא סמלה של חטיבת המילואים של הצנחנים שלחמו בירושלים ושחררו את הכותל. אני חושבת ששני הסמלים האחרים אינם קשורים לחטיבות הלוחמות. החרב בכלל הפוכה, אולי שלום. השיבולים בדרך כלל הם סמל להתישבות העובדת. ובתמונה המפורסמת הזו, באמצעיתה, מצולם דר' יפעת. הגניקולוג שכמעט יילד את בתי
זה האיש שבכה בעומדו אל מול הכותל המערבי.

דרך אגב

התמונה היפה שניקו הביא, של הסמלים והציור מסביב עוצבה בשדות קיבוץ עין חרוד איחוד מזנים שונים של חיטה. ונראית נפלא ממורדות הגלבוע

מייהלה הוא שאמרתי צנחנים

אז צנחנים מסתבר שזה לא מדוייק אב לעניות דעתי סמל הצנחנים זה נחש עם כנפיים אבל אולי הפלמח חטיבת הראל עוד לפני מלחמת ששת הימים שעוד בטרם היינו אפילו עוברים

מדובר על חטיבה 55

הנה ההסבר כאן. חטיבה 55. לפני שתשאלו אותי על סמלים נוספים
הבהרה אינני בקיאה גדולה ברזי החטיבות בצה"ל וסמליהן אפילו די בורה בעניין. פשוט מאוד... זוכרים שהייתי בצעדת הגלבוע? בירידתנו במורדות ההר ראינו את המיצג המדהים ואחד החברים ביאר את הסמל הנ"ל. רואים? יש תמורה בעד האגרה. התחילו לצעוד בנופי ארצנו היפייפיה. וזו אחת הסיבות, ליאורינקה להניף דגל בגאווה

ברק 188

New member
רגע,,,רגע

לא ראיתי את החידה אפשר להתחיל מהתחלה ? ואגב נדמה לי שבעבר כבר כתבתי הצנחן הבולנדי (היה) החמוד הזה דר יצחק יפעת שמאז השתנה לא מעט...(הגיל וזה מצב רגיל ונורמ'לי) היה ב1966/7 מורה שלי ביסודי עד שקראו לו לשישה ימים מאז לא חזר ללמד,לפני כשנה וחצי נפגשנו לא זכר אותי
אבל את התקופה שלימד בביה"ס כן
אמרנו שלום עוד נדבר כי הוא מיהר... כנראה שיעברו עוד ארבעים שנה למפגש הבא כרגע בשבלי הוא שוב אדם רחוק עם עוד זיכרנות של ימים טובים ויפים.

ברקי, פעם ראשונה שקוראת זאת ../images/Emo13.gif

עזב הוראה והלך לרפואה???
כזו השפעה הייתה לכם עליו????
אני הכרתי אותו בבגרותו, אדם חכם וחם. להתחיל את השרשור מהתחלה? יאללה...
סתאאםםם. בכל אופן, זו התמונה.

ברק 188

New member
כן מאיוש...עזב אותנו לא מתוך יאוש אלא

לא ראה באנו עתיד בתור רופא נשים יחשב מה יראה בעתיד נו....כסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף. לגבי התמונה המ... נראה לי מוכר אחשוב על כך בשנתי לילה טוףףףףףףףףףףף. אגב גחלולה אני חושב הקייץ לקנות לי ערסל למרפסת שחררי כמה טיפים.

האאאאאאאא שיבוללללים , אחורה יותר?

חטיבת הראל ? הפלמ"ח?. כן? אבל קו החשיבה היה די בסדר נכון? עכשיו זה סגור?

ליאורינקה, גם בני נחלאווי מדופלם ../images/Emo3.gif

משרת בגדוד 50 שייך למה שנקרא "בני גרעינים" עשה שנת שרות נוספת לפני הצבא. כיום זה לא נח"ל מוצנח.

מייהלה אני יודעת שזה לא

אבל פעם פעם זה היה , והם הבנים הכי חתיכים והיו גאים ב"נעלים האדומות" גם נדמה לי פעם בטלו את גדוד 50 אחרי מלחמת יום כיפור ועכשיו החזירוהו והם שריונרים נכון? והיום יש לייום פנוי וסוף סוף בא בחור נחמד לתלות לי מנורה ששדרגתי "התחלעתי" עליה שדרגתי אותה והיא יפייפיה ועכשיו אני יוצאת לסיבוב

למעלה