ניקוי אבנית, עקירות, אקנה ושלושה גמדים...

ShiranAway2

New member
ניקוי אבנית, עקירות, אקנה ושלושה גמדים...

שלום חברים,
אמש כלבי המתוק עשה ניקוי אבנית מהשיניים (הוא בן 4). חשבתי שאני שומרת לו על השיניים אך כנראה לא מספיק. המסכן עבר 5 עקירות... וקיבל אנטיביוטיקה לדלקת. מיותר לציין שאני שבר כלי על הקטן. אבל הוא עמד בזה כמו גדול. בתור מישהי שחיפשה הרבה זמן וטרינר באזור חיפה, מצאתי אחד מקסים, שנתן מענה לכל השאלות כיאה לאמא היסטרית. ממליצה בחום על ד"ר איתי בר-שי. בחום בחום!! איש פשוט שעושה עבודה מהלב.

בנוסף, הבטחתי לעצמי (ולשימי הכלב) שאני לא אתן לשיניו להתדרדר למצב כזה. אני מחפשת עצמות לניקוי שיניים. עדיפות לעצמות שיש בהן קצת טעם אחרת הוא לא יתעסק בזה.

כמו כן, האם מישהו מכיר חנות שעדיין יש לה מלאי של אקאנה? זקוקה לאקאנה לייט ואני במשבר עמוק בעקבות המחסור! הוא עבר זמנית לקנין קוויאר אך האוכל השמין אותו מאוד.. כל העמותות כבר מכירות אותי ואת שקי המזון שאני נותנת עקב אנינות טעם של שימי.

נ.ב - השלושה גמדים לא קשורים ;)

תודה על העזרה!
שירן

עצמות זה בנוסף

יש שני פלאים שאני ממליצה עליהם:
1. משחת שיניים אורזים
2. תוסף פלאק אוף- אבקה צמחית לפיזור על המזון.

שניהם עושים פלאים. עצמות זה יותר פינוק, אי אפשר לסמוך עליהם בניקוי שיניים. דבר נוסף, "בלקנדו דינר" הוא מזון בעל כופתיות גדולות, אצלנו בכמה חודשים הוא ניקה לכל הכלבים את השיניים
גם הקטנטנה באומנה ששקלה שלושה קילו לעסה אותו במרץ והסתדרה איתו.
היום כמעט כולם על קוויאר, ומתפנקים מידי פעם בגרגרי הענק של הבלקנדו.

מומלץ.

בלקנדו הזה

מתאים לכל מני רגישויות וככה?
כמה צריך לתת כדי שיעשה את העבודה? כמה עולה שק?

ShiranAway2

New member
ראשית, תודה רבה על התגובה :)

יש לי את משחת אורזים, אך לפי ההוראות צריך לשים ממש מעט. אני שמה על האצבע ותוך שניה זה נעלם, רק אחרי שנגעתי בצד אחד של הפה שלו. הוא לא ייתן לי להשתמש במברשת שיניים.
מזה התוסף הזה? לא מצאתי על כך. איזה חברה זו? זה נשמע לי נהדר!

הקוויאר גורם להם להשמנה?
בלקנדו.. שמעתי עליו קצת. אבל הוא די קטן ולא יודעת אם יסתדר עם כופתאות גדולות. הם לא אוכלים בלקנדו כי זה יקר?

למעלה