ניצחון אדיר של נהריה

matan3000

New member
ניצחון אדיר של נהריה

קצת פרגון אנשים לא יזיק... יש עוד כדורסל חוץ ממכבי תל אביב והפועל בלוף ירושליים.

אמת. כבוד!

אני מצדיע לאשכנזי וחניכיו. מישהו אמר פה הפועל בלוף ירושלים? ואין תגובה? איפה שאול המקורי ?

janik6

New member
נהריה וי"ם קבוצות חזקות

אשכנזי מוכיח כבר כמה עונות בנהריה שהוא פשוט מאמן מצויין ששם שאותה בצמרת הכדורסל הישראלי ביחד עם ההצלחות באירופה ..להגיע פעמיים ברציפות לרבע גמר יורופליג זה יפה מאוד . י"ם היא קבוצה איכותית ברמה גבוהה העניין שהיא פשוט עדיין קבוצה לא מחוברת..מה שבטוח זה שסליי צריך ללכת הבייתה ולהביא זר נורמלי שיספק את הסחורה.

יוני 56

New member
בהחלט!

אתה רואה את הכישרון של כל שחקן ושחקן בפני עצמו. הם יודעים לחדור וכדו` אבל במשחק קבוצתי הם פשוט אפסים. אני ממש התפלאתי שנגמר רק ב 12 הפרש..

טרה10

New member
השנה הם לא יהיו קבוצה כי הם לא

מכירים בכלל אחד את השני.וטפירו לא ממש מחבר אותם.כי הוא יותר מדי מחפש את הסל.היו כמה זריקות שממש לא היו בזמן של כולם.הצרפתים רצו-וירושלים שיחקו את המשחק שלהם-כשזרקו מיד למרות שהיו 24 שניות מחדש.צריך לזכור שהצרפתים שיחקו בבית.או שארז-לא יודע מה זו ביתיות. כי את אוסישקין הוא כבר שכח. ממש חבל.

הייתי מעמיס עוד אחד יחד עם סליי

מייסון וג'נקינס רבים ביניהם על אותן זריקות, הייתי מחליף אחד מהם במוביל כדור טבעי שרואה מדי פעם את החברים שלו

סלים וארזה

New member
מנהל
זה לא שהם רבים על אותן זריקות זה פשוט שירושלים משחקת בלי 4 וכשהכדור מגיע לג'נקינס, אז הוא פשוט לא מוסר. הוא פשוט הגרסה הירושלמית להאטן. דווקא מייסון לקח זריקות בסדר. זה שהן לא נכנסו, זה בגלל חוסר מזל. מי שאכזב אותי הוא מריו אוסטין שאולי יש לו נתונים, אבל באינטליגנצית משחק הוא צריך להיבחן במועד ב'

אז למה קוזיקרו לא משחק יותר?

נראה לי שבקבוצה עם ישראלים טובים כמו ירושלים, זה שאפשר להחתים 4 זרים קצת מפריע, כי עם כל הכסף של גאידמק רוצים לעשות את המקסימום ואז מרגישים שחייבים להביא 4 זרים וחייבים לתת דקות לכולם כדי להצדיק את זה. מהבחינה הזו אדלשטיין קצת במלכוד, כי נראה לי שקוזיקרו בהרכב הזה צריך לשחק יותר מסליי (או מאחד הגארדים, כשסליי יעבור ל-3)

סלים וארזה

New member
מנהל
כי קוז'י הוא 4-5 והוא נמצא על המשבצת של אוסטין. שניהם משחקים קרוב מדי לסל ומפריעים זה לזה. אתה זוכר את טונג'י אוואג'ובי? הוא שיחק יותר רחוק מהסל וניצל את האתלטיות שלו כדי להגיע קרוב יותר. כנ"ל יניב גרין (באליפות אירופה הלפני אחרונה). קוז'י נותן תפוקה רק אם יש שחקן שלא "דורך" לו על העמדה.

אז שקוז'י לא יזרוק לסל

גם ככה יש יותר מדי סקוררים בקבוצה הזו, קוז'י צריך לשחק בהתקפה באיזור קו העונשין, לחסוך לאוסטין עבירות, להקל עליו בהגנה ולעבוד בריבאונד. וזה לא שאוסטין כזה סקורר שצריך מרחב מתחת לסל, את רוב הנקודות שלו הוא משיג במילא בריבאונד או בגארבג' מתחת לסל, זה לא שיש מהלכים מיוחדים עבורו (לפחות לא ממה שאני ראיתי) - רוב הנקודות באות ויבואו מהקו האחורי, יותר מאסה מתחת לסל רק תעבוד בהגנה

סלים וארזה

New member
מנהל
ועוד משהו אולי קוז'י פשוט לא בכושר משחק סביר? הרי הוא עבר פציעה גדולה שנה שעברה

טרה10

New member
ארז אדלשטיין-תמיד אצלו ברדק.

גם בהפועל תל אביב-לא היתה ממש קבוצה. אתמול כל אחד עשה מה שהוא רוצה. ככה הפוןעל ירשולים-תגמור בששיה הראשונה אולי.אם במלחה היא לא מנצחת.איפה כן.?

טרה10

New member
מי קולע משלוש-בירושלים.?

קוז'קרו ברירת מחדל-לא פוגע ממטר.ואין לו יד.ארז מרקוביץ-מבריק דקה וחצי וזהו-אם כי אתמול היה לא רע בהגנה.שניהם צריכים השתחלמות בלשחק מתחת לסל-כי יניב גרין לא יעשה את העבודה שם. עם גארדים זרים לא מנצחים משחקים.עובדה.

סלים וארזה

New member
מנהל
נראה לי שיוחלף אחד הזרים פשוט אין מוצא מזה. יותר מדי שחקנים על פחות מדי עמדות.

טרה10

New member
דוקא השחקנים טובים-מזמן לא ראו

בירושלים-אוסף זרים כזה.צריך רק לחבר אותם.

למעלה