ניפוח בולם אחורי??? כמה לחץ?

motiyairl

New member
ניפוח בולם אחורי??? כמה לחץ?

שלום לכולם, איך הולך החישוב של ניפוח בולם אוויר (FOX FLOAT R). המשרל שלי הוא 62 +-. כמה לחץ צריך?

מצא את הבולם הרלוונטי שלך (בפנים)

מתוך הרשימה שבקישור תמצא את הבולם הרלוונטי אליך, הורד את קובץ הPDF, ונפח לפי ההוראות. מסיון אני יכול להגיד לך שלא צריך לקחת את מה שכתוב שם כעובדה מוגמרת, אלא כהמלצה התחלתית. את הכיוונון הסופי לכאן או לכאן אתה כבר תעשה לפי הטעם. בכל מקרה לא ממולץ לנפח בהמון לחץ או בממש מעט.

הבדיקה היא בין 20 ל 25 אחוז SAG...

תנפח ל 160 תשב על האופניים ללא נענוע ישנה גומיה בזרוע של הבולם, ותרד מהאופניים. לזה קוראים SAG ובבולם אחורי זה אמור להיות כמו שציינתי לעיל. אם יש צורך להוסיף תנפח בכפולות של 5 וכך תגיע למטרה אם יש צורך להוריד, תמיד תשתמש במשאבה (גם להורדה). בהצלחה

motiyairl

New member
לא ממש הבנתי. ואני אסביר למה...

אני יודע שהבולם שלי הוא 6.5 כך שהSAG צריך להיות 9.5 מלימטר אבל איך בעצם הולך החישוב? כרגע הלחץ בבולם שלי הוא לא ברור (ז"א שיחקתי קצת עם הלחץ). לנפח ל160 PSI לשבת והמרחק שבין הגומי לבין תחתית הבולם צריך להיות סנטמיטר? (או 9.5 מ"מ ליתר דיוק)? איך פה נכנס החישוב של המשקל. צר לי אבל לא ממש הבנתי אשמח אם תוכלו להגיד לי מה יהיה הלחץ למשקל של 62 ק' לבולם של 6.5 ואשמח עוד יותר אם תגידו לי בדיוק איך הגעתם לחישוב. (מי שלא שם לב עד עכשיו יש לי בעייה מאוד קשה במתטיקה - ואני מדבר ברצינות!) אגב PSI 160 זה לא הרבה? (אפילו בתור נסיון? אני מפחד לפוצץ את הבולם). המון תודה מראש על הסבלנות.

לא 160 זה לא הרבה, אבל אם אתה פוחד

אפשר גם להתחיל מ 100. תחלק בעין את ה BUDY ל4 רבעים וכל שנותר זה לשבת להדק את הגומיה לרדת ולראות אם הגיע לרבע. אם לא להוסיף כמו שציינתי בכפולות של 5 בהצלחה

הנה שרטוט שמבהיר הכל

לבדיקת ה SAG הצמד את הגומיה שנמצאת על הבולם לגוף הבולם ,שב על האופניים כשהם במצב אופקי. רד מהאופניים או אז הגומיה תשאר על גבי בוכנת הבולם. המרחק של הגומיה מבסיס הבולם הוא ה SAG והוא צריך להיות 9.5 מילימטר מקוה שהפעם זה ברור בהצלחה ירון

motiyairl

New member
בגלל חוסר זהירות שברתי

את החלק שאליו מתחברת הפייה של המשאבה. איפה ניתן לתקן את הבולם? באזור ת"א/ר"ג?

motiyairl

New member
הנה החלק השבור... ../images/Emo7.gif

רונבי1

New member
סתם שאלה איזה אופנים אלו ???

כמו כן משתתף בצערך על התקלה בבולם

motiyairl

New member
ספשלייזד FSR שנת 99

תעשה חיפוש על השם שלי. יש שם תמונות של האופניים. כמו כן דיברתי עם בית אורן ואני נוסע לשם. הם פתוחים על 22 היום.

noamkfir

New member
תגיד מוטי

איפה קנית בסוף את הבולם?חדש או יד שניה?

למעלה