ניפגשנו לפני 14שנים...(ארוךךך)

ניפגשנו לפני 14שנים...(ארוךךך)

אני הייתי בת 16 הוא בן 18 חייל הוא גר בשכונה של החבר הראשון שלי, ככה הכרנו, הפכנו לחברים טובים עם שיחות שגלשו לתוך הלילה בזמן ששמר במוצב ברפיח שיחות תמימות מאוד. כשניפרדתי מהחבר הלכתי אליו בכיתי המון, אווו כשאני נזכרת בשנים ההם הוא "ביבז" עלי הרבה טישו ותמיד דאג לנגב לי את הדמעות, להצחיק אותי והכי חשוב לעמוד לצידי. יום אחד קיבלתי ממנו מכתב מהבסיס בו הוא מתוודא בפעם הראשונה אחרי שנה וחצי של הכירות על אהבתו אלי הייתי בהלם, לא חשבתי שכך הוא מרגיש, הייתי בטוחה שהוא מרגיש כמוני...אני ראיתי בו אח גדול והוא, הוא אהב אותי באמת... החזרתי לו עוד באותו יום מכתב שבו אמרתי שאני מצטערת אבל אני לא מרגישה כמוהו אני אוהבת אותך אבל לא אהבה כמו שאתה מתאר. "תמיד אמרת לי שאין לך אחות קטנה ואני בשבילך אחות...." אחרי 3 ימים קיבתי מכתב בו הוא מבקש לנתק את הקשר כי הוא לא מסוגל יותר להיות איתי, לראות אותי ולא לגעת בי... "כבר שנה וחצי שאני מקשיב לך, שמח איתך, כואב איתך אוהב ודואג לך אני לא יכול יותר כל פעם כשאת באה לספר לי שיש לך אהבה חדשה אני שמח בשבילך אבל נישרף מבפנים..." (ציטוט מהמכתב ששמור אצלי עד היום) כשקראתי את הבקשה שלו לניתוק הקשר היה לי מאוד קשה ולא הייתי מוכנה לקבל את זה, ידעתי שהוא צריך לחזור מהבסיס אפיתי לו עוגה שהוא אוהב וכתבתי לו שיר... הוא נישבר חיבק אותי חזק ואמר ידעתי שאני לא יכול להוציא אותך מהחיים שלי ידעתי... הקשר שלנו המשיך בדיוק באותו כיוון שהיה לא סטה אף פעם מהדרך הזו הוא הכיר מישהי חמודה מאוד התאהב והתחתן, כל כך שמחתי לא הפסקתי להשתולל בחתונה שלהם, הייתי מאושרת בשבילו מאוד!!! הייתי אה אליהם המון והם אלי, היינו יוצאים יחד ושמחתי שנישארנו חברים כאלו טובים. יום אחד (לפני 5 שנים)הוא התקשר אלי בואי לקפה, אמרתי כבר מגיעה, כשהגעתי שאלתי "איפה אישתך" אמר לי שהיא אצל ההורים שלה ליומיים טוב שתינו קפה ופתאום הוא הביט בי במבט שלא ראיתי אף עם ואמר "אני לא מפסיק לחשוב עלייך" חייכתי במבוכה זו הפעם הראשונה שהרגשתי מובכת על ידו, הוא ניסה לנשק אותי ואני קפאתי במקום והתחלתי לבכות, אמרתי לו אני הולכת לקחתי את התיק ויצאתי, הוא קרא לי רצה להקפיץ אותי כי כבר היה מאוחר אבל אני העדפתי ללכת ברגל... הקשר שלנו נותק... עברה שנה 29/3/01 יום ההולדת שלו, אני 3 חודשים לפני חתונה כל כך רוצה לספר לו, לשתף אותו... התקשרתי אליו אמרתי מזל טוב, הוא שתק ושאל שגית? אמרתי כן שמח לשמוע אותי ואמר לי שמגיע לו מזל טוב פעמיים נולדה לו בת לפני 10 ימים אווו אתה אבא איזה יופי הבריתה עוד שבועיים אני רוצה שתבואי, תבאו תקנתי אותו אני מתחתנת, והוא כל כך שמח יוו כמה רצית להיות כבר כלה אני מחכה ליום הזה לראות אותך בשימל הלבנה... יום החתונה הגיע, אבל הוא לא בא חמו ניפטר באותו היום, היה אצלינו אחרי ראה את הקלטת וזהו הקשר נותק שוב...דיברנו אולי עוד פעמיים אחרי שנולד לו גם בן בזמן האחרון יצא לי לחשוב עליו אולי בגלל כל המצב ואולי בגלל שאמא שלי דווקא הזכירה לי לאחרונה כמה הוא אהב ורצה אותי... היום יצאתי לסידורים ובדרך הביתה מצאתי את עצמי עומד מתחת לבניין שלהם רוצה לעלות לדפוק בדלת לחייך ולהגיד הפתעה... אבל החלטתי להתקשר לפלא שהיה שמור תמיד בזיכרון הפון שלי למרות שמאז החלפתי כמה מכשירים..."המס' אינו פועל זמנית"אוףףףף אולי זה סימן שאני צריכה להרפות??? משהו בתוכי אמר לי לא לוותר, התקשרתי להורים שלו, אמא שלו ענתה לי והיתה מופתעת מאוד לשמוע אותי חשבתי שהיית בחו"ל אמרה לי לא אני בארץ אני מנסה לתפוס את______ ואת______ הטלפון שיש לי לא מעודכן הם עדיין באותה דירה? באמת הרבה זמן לא הייתם בקשר, לא מאז הם עברו למודיעין אבל הוא כבר לא שם הוא כאן כרגע...הוא התגרש----דממה אוו אני מצטערת לשמוע ובאותה נשימה אני אומרת לה גם אני בדרך.... היא נתנה לי את הפון שלו לא חיכתי התקשרתי באותו רגע, הוא עונה בוקר טוב ואני אומרת _____ ? בוקר טוב והוא משתתק לשנייה ושואל שגית??? כן שגית אני לא מאמין לאן נעלמת אני מנסה להשיג אותך כבר הרבה זמן, מה קורה איתך אני מרגיש אותך ויודע שמשהו לא בסדר.... אתה גרוש אני יודעת, מאיפה את יודעת? אמא שלך סיפרה לי עכשיו, ואני, אני הולכת בדרך שלך אני מתגרשת... טוב כמובן שלא יכולנו להמשיך את השיחה הזו בטלפון, הוא בא אלי בצהריים ישבנו על קפה ודיברנו במשך 3 שעות לא הזכרנו במילה את נושא הנשואים/גרושים שלנו את זה נשאיר פעם אחרת ... ואיך אני מרגיש עכשיו? אני שמחה שמצאתי את החבר האמית שלי...

יעלילה1

New member
וואו, איזה סיפור יפה..

בהצלחה לכם. אולי זה כמו הציטוט שקראתי פעם בהזמנה שקיבלתי לחתונה של חברים: נכתב מלמעלה, אבל לקח להם זמן למצוא את העט...

זו טלנובלה, אני מכירה אותה, זה לא

אמיתי. זה טלנובלה שראיתי כשהייתי בדרום אמריקה. זה נקרא "ויויאנה". אפילו יודעת לשיר את שיר הנושא של הסדרה. ואת....החלטת שזה סיפור חייך וכתבת כאן כאילו שמישהו יאמין לך... זזז ססס ססססתתםםם מאמינה לך שזה אמיתי, שמחה בשבילך, כיף לך. יצאת מבדידותך עוד טרם נכנסת אליה. והאמיני לי, לא טוב להיות לבד כל כך הרבה זמן. מכיוון שאת בסטטוס הפניה מעט זמן וכבר נקרתה על דרכך ההזדמנות לסגור מעגל עם אהוב נעורים, עשי זאת, אל תחשבי פעמיים. כי הזדמנויות כאלה לא קורות בדרך כלל בעולם הפנויים. ושיהיה לכם בהצלחה. ואם תרצי אספר לך פעם סיפור דומה שקרה לי. אלא שהסוף שלי היה שעד שאני התחלתי את תהליך הגירושין, הוא מצא לו אחרת, כי לא ידע שאהיה פנויה בקרוב, עכשיו הוא נשוי בשנית ואני פנויה....ובלתי אפשרי לפרק שוב החבילה, כי יש את הילדים שלו, את הילדים שלה ואת הילד של שניהם. וכשמפרקים חבילה כזו.... זה פצע כפול לילדים. מה גם שהוא לא ממש סובל איתה, ועלי שהייתי אהבת חיי הוא ויתר בלית ברירה.

שגיתוש!! לכי על זה ../images/Emo24.gif

אהבתי את הסיפור, ריגש אותי מאד לקרוא, סיפור טלנובלי כזה... אם ניפגשתם בכל זאת, אחרי כל כך הרבה שנים שהייתם חברים טובים, נתק וחיבור ושוב נתק... זה סימן משמיים.... לדעתי לכי על זה! אל תחשבי פעמיים... כניראה שנועדתם להיות יחדיו!! בהצלחה יקירה

Rinattt

New member
שגיתו'ששששש

יאללה... את יודעת דברים קורים לפעמים בכדי לרמוז לנו משהו... אולי הוא... המזל שלך...? מה יותר טוב מגבר שמכיר אותך ואוהב אותך? אם לא תנסי... לא תדעי...

תלתליפז

New member
הזמן יגיד

ואת תדאגי לשמור את חושייך ערים ולדאוג שהמשך הסיפור יהיה טוב את רואה...שנה חדשה...הזדמנויות חדשות...

ד ו ל ה

New member
זה יהיה שם ברקע תמיד...

הרצון שלו למשהו אחר ואם את לא בכיוון זה יכול להיות בעייתי, אלא אם שמים את הדברים על השולחן באופן מאוד ברור. יש לי חבר כזה כבר הרבה שנים. חבר קרוב. מקווה שתשכילו לעבור את המשוכה הזו ולשמור על קשר קרוב וטוב, זה לא מובן מאליו.

../images/Emo24.gif

מסכים עם דולה. אם זה היה 'צריך לקרות', זה כבר מזמן היה קורה. חשוב לשמור על החברות ולא לתת לבדידות להוביל אותך למקומות אחרים, אלא אם.. טוב נו, זו כבר טלנובלה אחרת..

לפעמים....

החיים מכוונים אותנו לכיוונים שונים... לפעמים פרק הזמן הזה שעובר הוא הכרחי... אבל תמיד... מה שצריך להיות יהיה, גם אם נרצה ואף אם לא...

r o n35a

New member
שגית נשמה שמח בשבילך ...

את יודעת , עכשיו את חייבת לנו עידכונים

סגירת מעגל? אולי.. צריך לנסות..

ממליץ לך לבחון מחדש את תחושותיך אליו, כחלוף הזמן. אולי, בפרספקטיבה של שנים אחרי, תחושי אחרת וגם התנאים השתנו. בכל מקרה
.. בהצלחה!!

אתמול אחרי שבילתי קצת במחיצתו..

הוא התקשר בדיוק כשהיינו בפארק ואמר שהוא בא אחרכך לקח אותי ואת הקטנה הבייתה בדרך עצרנו לאכול פיצה... אני יושבת איתו וחושבת על כל התגובות שלכם, על כך שאני צריכה לתת הזדמנות, ואני...מ פ ח ד ת מפחדת שהקשר הטוב שיש בנינו למרות שעברו כמה שנים יהרס, מפחדת לאבד את החבר הטוב שלי שוב...

למעלה