ניסיתי לשנות את הכותרת. נראה עד כמה זה יועיל...

u r i el

New member
יש משהו שנראה לי יותר טוב ויותר מועיל ...

כנס לפורום "פייסבוק ורשתות חברתיות - תמיכה" - ככל שהתרשמתי, בכל פעם שתכנס לשם תהיה ההודעה הראשונה קריאה/כריזה מצד מנהלת הפורום, נדמה לי שרק מנהל פורום יכול להשתמש בפונקציה זו, היא גם צבועה בכחול וכך היא בולטת מיד. נסה לברר אם תוכל ליישם גם כאן, תעתיק ממנה, תרשום לי כמה נקודות בונוס, והכי חשוב - לא לקבל כל פעם התקף לב כשגולש חדש לא מקיים את כל המצוות. לא שווה את זה !

http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2530/מחשבים/פייסבוק_ורשתות_חברתיות_-_תמיכה

א ב י ב ן

New member
סורי אבל לא ראיתי הודעת כריזה שכזו. המנהל יכול לעשות דברים

אבל מסתבר שגם הוא מוגבל במסגרת מה שהאתר מאפשר. נראה לי שמה שעשיתי
ייראה כעת לעיני כל, השאלה כמה אנשים יסתכלו לפני שיתחילו בשאלות ה'מה נשתנה'...

u r i el

New member
לא מבין.

כשאתה נכנס לקישור שהבאתי לעיל אינך רואה את הכריזה הזו ?
מוזר. אני רואה ותמיד אני רואה.

u r i el

New member
אנא ראה את התמונה המצורפת.

אני רואה עכשיו שלא תמיד כפי שחשבתי מופיעה ההכרזה בראש העמוד, אבל שים לב, ההכרזה פורסמה ב - 17.10.16, בכחול, לפני יותר מחודש, וכל ההודעות שבאו אחריה, כולל זו מאתמול 27.11 מופיעות מתחתיה, כלומר כל גולש שנכנס לדף מיד רואה את ההודעה הזו. כנראה שאחת לכמה זמן צריך מנהל הפורום לחדש את תוקפה של ההכרזה כך שתישאר בראש העמוד ובנוסף היא נשארת כל הזמן בכחול. מציע לך לברר זאת עם הנהלת תפוז או עם מנהלת הפורום הנ"ל. עכשיו גש לשם בקישור שהעברתי בהודעתי הראשונה, פתח את ההכרזה הזו ותמצא בה הנחיות לשואל החדש , ממש כמו מה שאתה רוצה לפורום שלנו.

א ב י ב ן

New member
בצילום מסך שלך אני רואה זאת. כשאני באתר, לא.

זו כנראה הודעה נעוצה ובכל יום צריך לנעוץ מחדש. לא בראש שלי לעשות זאת.

u r i el

New member
לא צריך לנעוץ כל יום.

הדגמתי לך בהודעתי הקודמת, אבל אם לא בא לך - זכותך.
לדעתי טרחת לשוא. נראה לי שהמודעה שעיצבת מחדש לא בולטת ומעטים הם אלה שיקראו אותה. אין שום בעייה טכנית להקפיץ חלון הודעה בכל פעם שנכנסים לפורום ובה הוראות שליחת הודעות. זה שתפוז לא מיישר קו עם הקידמה ונשאר תקוע בעיצוב מטומטם - על זה כבר דברנו.

למעלה