ניסים

ניסים

תשמע, תהיה מלחמה בקרוב נגיע רחוק ניסים תשמע, תהיה מלחמה גם הבכי מושפע מהצחוק לא לדחוק לפינה הרגשה משונה תתרכז בבקשה, מתקרבת לשאול שאלה תנסה לא לצחוק כמו משוגע שנתקע לו חיוך בוא תביא נשיקה תתמכר, תנסה להגיד שחסר שמגיע לך קצת יותר מהיופי, שאין לך אופי לזה תתמכר למילים של מיכל שאומרת שכל כך חבל שהמים לא דומים לשמיים בכלל ניסים תראה זה הכל במקרה יחכו לך שני אנשים ניסים תשמע תהיה לחימה אבל אנחנו נצא מנצחים לא לדחוק לפינה הרגשה משונה תתרכז בבקשה, מתגנבת לראש שאלה שאולי האויב הוא בעצם חבר שנתקע לו אגרוף מבקש נשיקה תתמכר, תנסה להגיד שחסר שמגיע לך קצת יותר מהיופי, שאין לך אופי לזה תתמכר למילים של מיכל שאומרת שכל כך חבל שהמים לא דומים לשמיים בכלל

../images/Emo99.gif

''מבקש נשיקה''
http://www.youtube.com/watch?v=N87nEwXSKQs יש ביקוש לסלולארר? בכיף...

odery

New member
בשניות אלה נכנסתי הביתה כולי עמוסה

חוויות מהופעה. כמה זמן לא הייתי בהופעה של פריקים דוסים יאאאאאאאאאאאאא אבל תקשיבו הייתי ביהודה כ"ץ מרבע לשבע-הוא הופיע בצוללת הצהובה הוא ארח את שאנן סטריט וקובי אוז וגם את גלעד משוטי הנבואה היה כ"כ כיףףף איזה אנרגיות לפתוח שבוע.

מקשור?

התכוונתי לומר, שאם עכשו אני תקועה בבית אז הלואי שלאחרי שאנשא יהיה לי תזמן והחשק להנות

יפה לך

אני הרבה זמן לא הייתי בהופעה כלשהיא. נראה לי משלמה ארצי בסאקר לא הייתי בהופעה.

odery

New member
אני חוסכת לפוליקר עכשיו

ממש ממש ממש בא לי עליו (ברשימת ההופעות של מחבבי הגברים הוא מוביל על עברילי בנק' בודדות)

הייתי בתחילת הקיץ

וזה אותה הופעה. אם את שומעת על מופע אחר מעניין עדכני אותי......

למעלה