ניסוי......

just jenny

New member
נצל"ש- אעעעעע אני עצבנית!!!! ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

תקראו מה כתבו בקישור שאני אתן עכשיו!!!!!!!! זה פשוט חוצפה!!!!!!!!!!!!!!!!! כוס אמא שלהם!! בני זונות!!! (לא לא בא לי לצנזר אני יותר מדי עצבנית עכשיו!!!!
) זה פשוט עיצבן אותיייייייייייייייייייייייי שיחנקו!! והחולצה הכי עיצבנה!!!!!!!! שאמא שלהם תקרא את זה ותחנק ביחד איתם!!!!!!!!!!!1
סורי על השפה הבוטה אבל ממש התעצבנתי...

SicPuPpy

New member
גרר מכירה את זה

ראיתי את זה לפני איזה חודשיים שלוש כאילו אל תאהב אותם סבבה אבל לשנוא אותם לפתוח אתר על זה להדפיס חולצות על זה ועוד לקבל על זה כסף?! כוס אמא שלךךךךךךך

M o T e K 16

New member
**זאת שחר**

חחח.. גם אני ראיתי את זה לפני כמה חודשים.. חח.. זה מצחיק שיש אנשים שמרב שנאה עושים דברים כאלה.. וזה דיי פטתי!!! אז הם באמת יכולים לקפוץ לי!!

מהההההההההההההההה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo80.gif

פאקקק מי זה המושפל הזה
איזה חסר חיים גאדדדד
והוא גם באמת מצא לו על מי לרדת....
על באסטד המושלמיםםםם....
שהוא היה מת להיות חצי ממה שהם....
אבל הוא לא.... כמה ח-ב-ל (או שלא
).... איזה מושפללללללללל איזה בנאדם מסכןןןןןןן יוו איך אני מרחמת עליו
יוווו איך אני שונאת את אלה שחשים ת'צמם יותר טובים מאחרים.....
אני רוצה לראות אותו מגיע לרמה של באסטד.... רק ח-ב-ל שגם זה בחיים לא יקרה....
גם כן חכם גדול... מתחבא מאחורי המחשב שלו ומרשה לעצמו לזיין לאנשים ת'שכל....
והוא עוד מרשה לעצמו למכור ת'חולצות המסריחות והמכוערות שלו....
איזה מושפלללללללל גאדדדדד
לא הייתי נוגעת בו במקל...
אנשים זו הוכחה המושלמת לכך שהקינאה הורגת....
אז עצה ממני לך להיזדיין
(חחחח כאילו מי ירצה לזיין אותו....
)
ואם יבוא יום ואני אפגוש ת'בנאדם הזה הוא יצטער על הרגע שהוא בכלל חשב לכתוב את זה....
מ-ו-ש-פ-ל-ל-ל-ל-ל-ל-ל-ל-ל-ל-ל-ל

LovE BuSTeD

New member
פחחחחחח

אנשים חולה נפש פיייייייי גועל נפש שימצאו להם חיים! מה הקנאה עושה לבנאדם וואי.. לא נורא יעבור עליהם..

dani 182

New member
מפגר

יש רק שלוש מילים להגדיר את הבן אדם הזה- אין לו חיים! זהו פשוט אין לו חיים והוא מקנא בהם זה הכל..

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo12.gif מ-ל-ו-כ-ל-ך-../images/Emo70.gif איך הם מעזים../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif קקות../images/Emo46.gif

SurfeR Babe

New member
חחחח כבר ראיתי את זה...

אני היחידה שזה מצחיק אותה? דברים כמו: "You suck donkey dick! You know 3 chords, all of them crap and you sing about the fucking Thunderbirds" או: "For fuck's sake, you can't even grow eyebrows properly..." זה ממש ממש טוב... כאילו גם בפורום של יערה שמו את אותם ציטוטיים זה פשוט עדיין מצחיק... הכל ממש מצחיק אני לא מבינה למה אתן מתעצבנות... כאילו כן אני כן אבל תקחו את זה יותר באיזי כי זה סתם אנשים מסכנים ומשועממים... חחח אמרתי איזי? חה

למעלה