נינט שרה את "הללויה"..צמרמורת

ג ב ש ו ש

New member
בכייף../images/Emo13.gifאם יש למישהו אפשרות להעלות את../images/Emo88.gif

זה כקובץ mp3 להורדה וכאלה אני אשמח

HanAn189

New member
הנה קובץ mp3 להורדה../images/Emo26.gif

להורדה וחוצמזה, רציתי לספר לכם, חברי פורום נינט טייב, שנינט התארחה בהופעה האחרונה של מארינה מקסימיליאן בלומין, "התבוננות", בזאפה תל אביב ב-22.01.09 לפני שבוע ויום ושרה עם מארינה שני שירים, וגם לבד שרה את הללויה
. הדעה שלי לגבי נינט השתנתה לגמרי, היא הייתה מדהימה (ולרוב לי יש טעם מאוד מקובע - מארינה
) והביצוע שלה לההללויה מוטט אותי - בחיים לא חשבתי שהיא שרה ככה יפה ונוגע. היא ביצעה עם מארינה שני שירים: "שרי טרוף" שזה שיר של מארינה (היא כתבה והלחינה אותו) והוא שיר רוקיסטי ויפיפה - וביחד הן הפכו אותו לאחד הויאודיים הקדושים שקיימים. אני צילמתי אותו ואני אעלה בימים הקרובים ליוטיוב ואעלה לפה קישור
. השיר השני שהיה הוא שיר של נינט (ככה מארינה אמרה) וביחד הן עיבדו אותו ביחד - שיר מדהים, אני לא יודע אם אתם מכירים אבל בפזמון המילים האם כאלה: "נצא למרפסת הירוקה, נפרוש שמיכה על רצפה מחוקה" - בקיצור - נהנתי מאוד! ובכלל נינט ישבה במקומות שמורים לה ממש קרוב לבמה (היא ישבה שני מטרים ממני כלך שזה ממש הפתיע אותי) וראו שהיא ומארינה ממש חברות טובות
מארינה אפילו אמרה: "יש לי אחות חדשה בחיים" והזמינה את נינט לבמה, והן התחבקו אחרי זה, וגם נינט ליטפה את מארינה בראש - יפיפיה

../images/Emo60.gifקודם כל- תודה על ההורדה../images/Emo9.gif

דבר שני- ממש שמחתי לקרוא את מה שכתבת!! ושהדעה שלך לגבי נינט השתנתה
אני מחכה כבר לוידאו שצילמת

HanAn189

New member
וכן, בקשר לדעה שלי../images/Emo26.gif

לא הייתי נגד נינט, כלל וכלל לא, פשוט לא נשמכתי אליה ואולי גם הרכילות והפפראצי ניפחו אותה ועשו ממנה שטויות ,וגיליתי בהופעה יופי רב, חן, אהב האמיתית לאנשים (מאחרוי הקלעים כשבאנו אל מארינה, אז נינט הייתה מקסימה וראיתי שכולם מדברים איתה), וגם מבחינה קולית היא הדהימה אותי כי פשוט לא ציפיתי ממנה, ועכשיו הדעה שלי לגביה שונה ב-180 מעלות, אני פשוט מאוד אוהב איך היא שרה והיא מרגשת אותי
(וחברי קומונות מארינה מקסימיליאן בלומין יסלחו לי על כך כי אין תחליף למארינה
)

באמת יפה!

מאוד אהבתי כרגיל היא מרגשת אבל שמעתם את את הגרסה החדשה של i'll be fine אני דורש להחזיר את הגרסה הקודמת! פשוט אהבתי את הגרסה הפשוטה יותר רק עם אקוסטית זה היה הרבה יותר יפה מאשר הגרסה החדשה נ.ב אהלן אני שחף, ואני אכתוב פה לפעמים לא הרבה

למעלה