נימעס לי סופית מהצבא הזה!!!

בלקר

New member
נימעס לי סופית מהצבא הזה!!!

אכשו הם גם החליטו לדחות לי את הגיוס! מה עובר להם בראש? למה לעזאזל לתת לי עוד שבוע של שעמום? אני רוצה כבר להיות חייל!!! עד מתי? אוגוסט שלוש, החטיבה של בלקר כבוד(הרי ברור לכולנו שהם ניתקלו בקשיים בהקמת חטיבה מיוחדת רק בשבילי, אז הם דחו את הקמתה בשבוע)

Danihell1

New member
הו לא, רק לא לדחות בשבוע!

חפיף, בלקר... כולה עוד שבוע בבית

איזה באסה

עוד שבוע לראות אותך כאן בפורום... מתי כבר יטחנו לך את החיים וכבר תרצה לחזור הביתה כמו ילד ?!

א י ל ה

New member
רגע רגע

אתה מתגייס באוגוסט???! ממש מתגייס? ממש ממש ממש? לצבא כזה? צבא ההגנה לישראל?? לא קלטתי שזה כבר מגיע. עכשיו אני באמת מפחדת. אימאלה

בלקר

New member
לצבא צבא

גם הצבא הטיג'גסטני לא קיבל אותי לחטיבת הצנחנים שלו, יכול להיות בכלל שאין מדינה כזות. אז החלטאתי להתגייס בכל זות לצה"ל רצוי לשייטת, אם לא אז פלס"ר נח"ל. ואז אני אקבל נשק וזות סיבה מצויינת לכולם לפחד. אגב יש לי תוכנית להשטלת על העולם. להיות רמטכ"ל, לעשות הפיכה צבאית, ואז הדרך לשליטה עולמית קצרה. עד מתי? אוגוסט 3, סיירת בלקר כבוד! כן כן, אני דורש סיירת על שמי.

MrBlueboy

New member
אין לך שום זכות

לקטר על תאריך גיוס מאוחר!!!!! זאת הטריטוריה שלי ושלי בלבד!!! סיימתי תיכון לפי שנה וכמו שאתה רואה אני עדין בבית! ומה גם שהתאריך שלי הוא 20.03.05!!!!!!!!! אני יהיה בן 20 עד אז!!!

Threat

New member
למה כל כך מאוחר?

אני אגב, קיבלתי אתמול את הפטור שלי

MrBlueboy

New member
~~>

פטור ממה? למה? וזהכל בירוקרטיה מטמוטמת של הצבא... יכולתי להתגייס כבר בקיץ...

בלקר

New member
תקן אותי אם אני טועה

אבל בקיץ מתגייסים רק קרביים(כמוני
), ובמרץ מתגייסים ג'ובנקים
אז כנראה שהצבא רוצה אותך בתור ג'ובניק
ולא בתור קרבי

MrBlueboy

New member
~~>

גיוסים קרביים יש לאורך הקיץ, נובמבר, ומרץ. רוב הגובניקים מתגייסים או באוגוסט-ספטמבר או במרץ אפריל.

בלקר

New member
הייתי מתבייש

אלה שאני תומך נילהב למהפכה פמיניסטית קיצונית!!! שהנשים יצאו לעבוד והגברים ישארו בבית ללדת ילדים ולטפל בהם!

אז בלקר...שמע...אני אוהבת את הקפה

כשהוא קר, עם הרבה חלק, ומתוק וקל (השקית הורודה) אחד..בבקשה...בעצם לא! בלי בבקשה...תוריד את זה.. אזז...גבר...למטבח!!! לך לפתח השקפת עולם מהחלון שלו!

בלקר

New member
סבבה

רק שכמו כל הגברים אני אדיוט, אז הצלחתי להמלות לך כוס במים, מעבר לזה את בעמת לא יכולה לצפות להרבה.

כן תארתי לעצמי...

יא לא יעיל אחד....מה אני אעשה עכשיו?! אין קפה, אין תה, אפילו אין מתוק וקל... קשה...קשה...

למעלה