נימאס לי...

הייתי במצב הזה,עד גיל 17 בערך,

ו-וואלה פתאום הבנתי שעוד לא נולד הבחור ששווה את כאבי הלב שלי,מה גם שהבנתי שעם כל השכל שאני חושבת שיש לי,אין לי באמת מושג מי הבחור שטוב באמת בשבילי.קחי בחשבון שאם הוא אכן שלך,זה יקרה.עד אז את יכולה רק להתפלל.

קליט

New member
הוא יודע שאת מחכה לו ? . . .

הוא כבר מעל 24... זה נשמע בחור שלא ממש בקטע להתחתן, וגם אם כן אז רק אם מישהיא כלילת המעלות וכו` וגו` , ושיהיה משוכנע שזה זה וכו` . תחכי לו כדי שתדעי - שניסית , ובלי ציפיות מיותרות . חיזקי ואימצי !

הוא כן בקטע להתחתן...

הציעו לי אותו חודשים לפני שהוא נכנס לישיבה והוא רצה אני סירבתי בלי סיבה ועכשיו אני משלמת על זה

קליט

New member
אז יש תקוה

יש גם מה לשכנע אותו כי הרי מדובר בבחורה שמוצא חן בעיניו . .

את

מזכירה לי את אותו אדם שהיה עני, ואמא שלו כל פעם התפללה אל אלוקים שיעזור לו.. וכל פעם היא הייתה מתפללת, אלוקים תעשה שהוא יזכה בפייס, אלוקים שהוא יתקבל לעבודה זו וכו' וכו'.. יום אחד הגיע אליו קונה ואומר לה, שמעתי שיש לך יין חמוץ, תוכל למכור לי אותו.. אמרה האמא: "אלוקים על זה לא חשבתי"... את החלטת שזה, הוא.. את ננעלת עליו.. ואת שואלת למה את צריכה לחכות?? את צריכה לעשות את ההשתדלות שלך.. נכון.. הוא הוא נראה לך מתאים בול, את מולהבת עליו.... אבל עדיין זה לא אומר שהוא זה שיעשה אותך מאושרת! לעשות השתדלות אמיתית, זה לא ללכת אחרי הרגש שלך, שכמו שהוא בא ככה הוא הולך... זה לעשות את מה שהשכל הישר אומר לעשות.. הוא החליט לחכות? שיחכה.. הפסד שלו.. יש הרבה דרכים למקום להביא לך את מה שמגיע לך.. ואת? תתנהגי כרגיל... בהצלחה!

אבל

עדיין.. הרגש אומר את שלו.... טבעי... אבל שני דרכים בפנייך.. או להנעל על הרגש שלך, להחליט בשרירות לב ללא סיבה אמיתית שהוא זה האחד שלך.. אבל תאכלי אותה בדרך.. או להבין.. שמה ששלך יגיע ומה שלא, לא.. ומה שרואים מכאן לא רואים משם.. ופשוט תמשיכי! פשוט? לא קל.. אבל אפשרי! בפרט אם תעסיקי את עצמך באמת.. בנתונים האמיתיים שנצרכים לחיי נישואין... לא רק רגש ללא בסיס..

ומי

אומר לך שהוא ירצה בך. בלי להעליב, תנמיכי ציפיות, הנפילה ארוכה כגובה ההר שלפניה.

כשהציעו לו הוא ידע מי אני והיה מעוניין

אבל עכשיו אני כבר לא יודעת מה לחשוב

Hada6

New member
לפי מה שזה נראה

הבחור לא מעונין.אבל אולי אםתראי קצת שקט מצידך הוא עוד עלול לחזור בו....

לדעתי

זה לא נכון לחכות אם אין הבטחה מהכיוון השני,,, כמו שקשה כתב את צריכה להמשיך הלאה אם זה שלך הוא בסוף יגיע לתור הארוך שמשתרך אחרייך לבקשת נישואין,,,/tapuzforum/images/Emo8.gif

מיכל 2009

New member
מפתאום לחכות לו?!‏

א.‏ ייתכן וזה סתם תאריך יעד להתחמקות.‏ ב.‏ הזמן לא לטובתך..‏ אם יש לך הצעות אחרות תפגשי..‏ ג.0מאין לך שאכן הוא מתאים לך ושהכל לא לשווא??‏

kiss 18

New member
יקירה,

משום מה נשמע שהוא לא הכי מעוניין. אם הוא היה כ"כ מעוניין ורוצה ניראה לך שהוא היה מחכה 3 חודשים ולוקח סיכון ולו הקלוש שאולי משהו אחר ישיג אותך לפניו?! תתעוררי. (סליחה מראש אם אני משמעת רעה מידי....) וק"ו שלא לחכות לו , בסוף תצאי קירחת מכאן ומכאן... ולכי תדעי אולי תמצאי ותכירי מישהו אחר שישבה את ליבך יותר...

למעלה