ניחושי
נטרל

huxy

New member
ניחושי ../images/Emo59.gifנטרל

אנחנו 6 פרקים לסוף!!!!!!!!!
אופ! בגלל זה גם הרצף שצף של הודעות שלי על הסדרה כי עוד מעט היא איננה אז לנצל אותה כל עוד היא כאן. בכל אופן שתי שאלות, לא ספויילרים רק ניחושים על מה נראה היום... אתם חושבים שבפרקים היום הברווזה תנצל את הכאסח בין תומס ולאורה כדי להתקרב לתומס ולנסות להחזיר אותו אליה? 1. לא, זאת תהיה השפלה כי תומס כבר בחר את לאורה על פניה
2. כן, גם ככה היא שפלה וארורה במידה והיא תנסה, אתם חושבים שתומס ייענה? 1. לא 2. יענה בחלק 3. כן 4. הוא זה שייזום משהו עם האיכסה גועל נפש
אם חס וחלילה קורה 2, 3 או 4, רשמית אני שונאת אותו, זהו!

nir 406

New member
../images/Emo183.gif תשובות

ברור שפטריסיה ארורה ושפלה. תומס יתלבט מה לעשות אבל בסוף יבין שהוא אוהב את לאורה. זה הניחושים.

shirush3

New member
../images/Emo182.gifתשובות שלי../images/Emo182.gif

אתם חושבים שבפרקים היום הברווזה תנצל את הכאסח בין תומס ולאורה כדי להתקרב לתומס ולנסות להחזיר אותו אליה? כן, גם ככה היא שפלה וארורה
במידה והיא תנסה, אתם חושבים שתומס ייענה? לא(אם כן הוא מת)

קרלוצה

New member
../images/Emo26.gif

לגבי השאלה הראשונה לדעתי זה ברור שהיא תנצל את זה.... ולגבי תומס אני מאוד רוצה להאמין שלא, אבל יש לי הרגשה רעה מאוד שהוא דווקא כן יתנחם אצלה, ידבר איתה וכו'.....לא יהיה שום דבר לדעתי בינהם אבל רק עצם זה שהוא ידבר איתה זה יגרום אצלי למרירות!!!
אמן ואני טועה

lilach15co

New member
תשובות

1 . כן ברור יאווווו הברווזה הזאת... 2 . כן ולא.... 3 . נכוןןןןןןןןןןןןןן

../images/Emo26.gif

שאלה 1. אני לא חושבת, לא בגלל שזאת תהייה השפלה אלא בגלל שכרגע היא עסוקה עם פרנקו. שאלה 2. בשום פנים ואופן לא נראה לי שתומס ייענה לה ..ואני גם מקווה שהוא לא יאכזב אותי

למעלה