ניו יורק יאנקיז TOP 5 PROSPECTS

1. פיליפ יוז, RHSP

רקע: תאריך לידה: 24.4.1986 גובה: 6 פיט, 5 אינצ'ס משקל: 220 פאונדס זורק ימני נבחר: בסיבוב הראשון בדראפט של 2004 מהתיכון. שנת 2006: 1.80 ERA עם 30/2(!) K/BB ב30 אינינגים לסינגל A. 3-10 2.25 עם 138/32 K/BB ב116 אינינגים בדאבל A. הטוב: יש לו הכל. ב2006 פרץ כפיצ'ינג פרוספקט הכי טוב במשחק, כשהגביל חובטים ל179. אוורג'. הפסטבול שלו בין 91 ל95 MPH עם תזוזה נהדרת. הזריקה השנייה שלו מצויינת והיא הקרווב בול - הK פיץ' שלו. הצ'יינג'אפ שלו טיפה מעל הממוצע. הכי חשוב, יש לו קומנד, שליטה מוחלטת בכל הזריקות שלו, הוא מסוגל למקם זריקה בכל מקום שירצה. הקונטרול שלו (יש הבדל, שימו לב) נהדר, הגודל והמכניקה של הדילברי שלו פשוט מושלמים. הרע: 2006 הייתה השנה הראשונה שלו ללא פציעות. הוא עוד לא הוכיח שהוא יכול להתמודד עם עומס כבד, למרות שהיה דומיננטי בסוף השנה שעברה. הלא קשור: באינינג הראשון חבטו נגדו 125. עם 34 סטרייקאאוטים. בעולם מושלם: אייס מוחלט. פיצ'ר מספר 1 בכל קבוצה. הפער בין מה שהוא עכשיו, ומה שהוא יכול להיות: קטן, היאנקיז רוצים שיוז ייפתח בAAA אבל אין סיבה שעד יוני הוא לא יהיה במייג'ורס. מקום ברשימות הפרוספקטים: בייסבול אמריקה: 4, שני בפיצ'רים אחרי מטסוזאקה. בייסבול פרוספקטאס: 2 רוטוורלד: 3 פרט שכדאי לדעת: פיליפ אוהד רד סוקס לשעבר. זהו
זמן הגעה למייג'ורס: אמצע 2007. סביר להניח שיכול להצליח כבר עכשיו. My 2 Cents: פיליפ, אתה נחמד, רק תעבור קבוצה בחייאת

חפיף, ST../images/Emo3.gif

הכמה אינינגים האלו לא באמת אומרים משהו... אגב שמעתי משהו ששוקלים לפתוח עם איגוואה בAAA? וקרסטנס במייג'ורס...זה נכון? למרות שבסוף הבנתי שזה לא יקרה.

Homer Simpson

New member
בתחילת העונה? אין שום סיכוי

גם על פבאנו וגם על איגווה הם שמו לפחות 40 מיליון דולר. נראה לך שכל-כך מהר יוציאו אותם מהרוטציה? אם קרסטנס יתחיל את העונה במייג'ורס זה יהיה ב- Long Relief. בכל מקרה, נגעת בבעיה רצינית: פבאנו ואיגוואה מאכזבים ב-ST, ויוז לא מוכן. הרי ב-ST הוא פוגש תערובת של שחקני מייג'ורס ומיינורס, אז קשה לראות אותו בשלב זה מצליח יותר מול שחקני מייג'ורס בלבד. אגב, יש סיכוי שאני אהיה במשחק השני/שלישי/רביעי שלהם. מענין באמת מי יזרוק בו.

כן זו כנראה הייתה הגזמה שהתפתחה

בעקבות המשפט: מכתבה של אחד המשחקים: Karstens’ emergence could alter plans for Igawa, who signed a $20 million, five-year contract after the Yankees bid $26 million for his rights. “We want Igawa to be one of the starters,” Yankees manager Joe Torre said. “The only way that wouldn’t happen is if we think, he could improve here.” Torre didn’t rule out the possibility that Igawa could begin the season in the minors. The left-hander, who has struggled with his control, is to pitch Tuesday night against Philadelphia. מה שקראתי כנראה התחיל מהמשפט הזה. אם תהיה במשחק השני/שלישי אז לא "תזכה" לראות אחד מהם...כי זה בטח יהיה פטיט/מסינה/וונג (מי מקבל אופנינג דיי?), אבל ברביעי, הימור שלי שזה באמת יהיה איגוואה.

2. חוזה טבתה, RF

רקע: תאריך לידה: 12.8.1988 גובה: 5 פיט 11 אינצ'ס משקל: 160 פאונד חובט ימני, זורק ימני הוחתם מונצואלה ב2005 שנת 2006: 298/.377./.420. בlow A עם 5 HR ו15 סטילס ב360 PA. (בגיל 18) הטוב: יכולת היטינג נהדרת ובוגר מאוד לגילו. מהירות מחבט נהדרת וקורדינצייה מעולה. הוא נראה כחובט נהדר בעתידו, עם מה שהוא כבר עשה בגיל כזה. המהירות שלו ממוצעת והגנה סולידית עם יד טובה. הרע: האם הוא יחבוט לפאוור? זה עוד בסימן שאלה בקרב כמה אנשים. חלק חושבים שיש לו פלוס פאוור שיפתח אותו בעתיד, וחלק חושבים שהמבנה שלו לא יאפשר לו לחבוט יותר מ15-20 HR בשנה. הלא קשור: השנה, טבתה חבט 261. עם הבסיסים ריקים, לעומת 331. עם שחקנים על הבסיסים. בעולם מושלם הוא הופך להיות: קורנר אאוטפילדר כוכב. אם הוא הולך לזכות בבאטינג טייטלס או בסלאגינג טייטלס עוד בסימן שאלה. הפער בין המצב עכשיו לעולם המושלם הזה: גדול. טבתה ייפתח את 2007 בA, יש לו עוד זמן. מקום ברשימות הפרוספקטים: ביייסבול אמריקה: 27 בייסבול פרופסקטאס: 22 רוטוורלד: 17 פרט שכדאי לדעת: הרבה השוואות בין הניו יורקים בינו לבין מרטינז מהמטס. דומים מאוד השחקנים, מי יותר טוב? תלוי את מי שואלים. נדמה לי שהרוב חושבים שמרטינז. זמן הגעה משוער למייג'ורס: 2010

הם בהחלט בהחלט נראים לי דומים

מאוד! לא רק בתמונה :)P) אלא גם במספרים ובתכונות. יהיה מאוד מעניין לראות מי יתפתח למה.

3. ג'ובה צ'מברלין, RHSP

האחרון להיום. רקע: תאריך לידה: 23.5.85 גובה: 6 פיט 2 אינצ'ס משקל: 230 פאונדס (נראה לי מעט, הבנתי שהיו לו בעיות משקל רציניות בעבר) זורק ימני נבחר בדראפט של 2006 במקום ה41 אחרי שמנייתו ירדה בגלל בעיות משקל ופציעות. פיצ'ר עם הרבה פוטנציאל. שנת 2006: חתם מאוחר ולכן לא השתתף במיינורס, אבל זרק בליגת הוואי ושם 2.63 ERA ו43/6(!) K/BB ב38 אינינגס. הטוב: נחשב לבחירה הרבה יותר מוקדמת. כבר נראה כמו סטיל אחרי שהפתיע סקאוטס בליגת הוואי, עם פסטבול של 95 וסליידר שהוא פלוס פיץ'. סה"כ סטאף טוב וקומנד טוב גם כן. הרע: הבן אדם די שמן, וזאת בעיה. היסטוריה של פציעות. ולפעמים זורק יותר מדי פסטבולים, חייב להכניס קצת פיצ'ים אחרים. הלא קשור: הבן אדם אינדיאני. בעולם מושלם הוא... נהיה סטארטר מעל הממוצע. הפער עד לשם: בינוני. ייפתח בA יעלה במהרה לAA ועשוי להתקדם מהר. מקום ברשימות הפרוספקטים: בייסבול אמריקה: 75 בייסבול פרוספקטאס: 56 רוטוורלד: 130 תוספות: בחרתי בו לשלישי ביאנקיז כי יש לו יותר פוטנציאל מיריביו ובעיקר בגלל כי ככה בחרו BP, וכל הטוב/רע הזה מובא מהם, וניתן לראות רק את 1-3 (אז מחר 4-5 יהיו קצת פחות מושקעים). לגיטימי היה לשים פה את סנצ'ז או אחד אחר. זמן הגעה משוער למייג'ורס: 2008-2009

תסלחו לי ולאסף...

אבל מכמה שיקולים החלטנו לקצר את זה ל3 הפרוספקטים הטובים ביותר של כל קבוצה. אז אני ואסף סיימו את של היאנקיז ושל המטס (הם קיבלו אקסטרה). 5 פשוט יותר מדי, אולי בשל בוסטון ופייראטס נעשה 5. בהודעה האחרונה נזכיר את הפרוספקטים הבאים כמובן.

למעלה