ניו אורלינס, מה לא עובד?

OrEl74

Well-known member
מנהל
זאיון ואינגרם בעונה נפלאה
לונזו גם נותן יופי של עונה
ג'וש הארט גם נתן עונה טובה עד שנפצע.

נכון, בלדסאו מאכזב ובמידה מסויימת גם אדמס שלא נותן את המספרים שציפו ממנו אבל הוא כן מביא איתו קשיחות בצבע שזה לא משהו שאפשר להקל בו ראש.

ומשום מה, משהו בקבוצה הזאת לא עובד עד כדי כך שהם אפילו לא במאבק על הפליי אין.

אז מה שם לא עובד?

Krit123

Well-known member
ביל סימונס למשל, חושב שצריך להפריד בין אינגרם לזאיון וזו הבעיה המרכזית, הם לא מתאימים לשחק אחד עם השני. אני לא בטוח לגבי זה, אבל אני כן חושב שהם צריכים לתת לציון את המפתחות, אינגרם לא יציב מספיק.
מה שבאמת מאכזב, זה שבלדסו ובול אשכרה קלעו באחוזים מצוינים בפתיחה והם בכל זאת החזיקו במאזן שלילי.
לגבי אדאמס כבר הגבתי בזמנו, המהלך הכי גרוע של הפרי אייג'נסי בעיניי. הוא אחד השחקנים הכי likable בליגה אם לא ה-, כיף לאהוב אותו, קצת מסווה את העובדה שהוא אוברייטד כבר כמה שנים, לצד היותו התאמה נוראית לצד ציון.
בנוסף לא התלהבתי מההחתמה של סטן, חשבתי שהם צריכים ללכת עם מישהו כמו קני אטקינסון למשל. הרוטציה לא הייתה עקבית מפסיק והעידרויות לא עזרו מן הסתם.

OrEl74

Well-known member
מנהל
לא ראיתי אותם מספיק העונה.
למה הטענה שאינגרם וזאיון לא מתאימים לשחק אחד עם השני?

Krit123

Well-known member
לא ראיתי אותם מספיק העונה.
למה הטענה שאינגרם וזאיון לא מתאימים לשחק אחד עם השני?
הוא פתח את העונה כאופציה ראשונה (אינגרם) והם זרמו עם זה. הקטע הוא שיש לו תנודות ביכולת, לפעמים הוא נראה כמו ג'ייסון טייטום, לפעמים כמו מייקל ביזלי. סתם, לא צריך להגזים, פשוט אין מספיק עקביות, אפילו בסגנון הייתי אומר. לפעמים הוא ייצר יפה לעצמו ולאחרים, בפעמים אחרות יהיה די סוליסט. מתבטא גם בפרופיל הזריקות, יהיו משחקים בהם הוא ינצל את האורך שלו על מנת להגיע לסל או למבטים נקיים מחצי מרחק, ואחרים בהם הוא מתפשר על זריקות קשות, עם דגש על דקות אחרונות במשחקים צמודים. בקיצור, הטענה היא שזאיון לא מספיק מעורב (בפרט במהלכים מכריעים) ואינגרם רוצה להוכיח שזו הקבוצה שלו. בנוסף שניהם לא בדיוק עקביים בהגנה אז הם לא בדיוק משלימים אחד את השני גם בצד ההוא.

Krit123

Well-known member
נצל"ש פורטלנד - דנבר בקצרה
ניצחון ענק, אולי הכי גדול העונה בהתחשב בנסיבות.
אין משחק שידגים את הכישרון הפסיכי של מייקל פורטר ג'וניור ובד בבד את כברת הדרך שעליו לעשות. 17 נקודות ברבע הראשון, 8-8 מהשדה!!. תצוגת תכלית של סקורינג - חדירות אסרטיביות לסל, שליטה יפה בכדור, אופנסיב ריבאונד, חיתוכים לסל, קליעה עם יד בפנים מטר מחוץ לקשת, אפילו מהלך פייס אפ ראוי מול שומר נמוך היה שם למען השם. בקלות הרבע הכי טוב (או שלם אם תרצו) שלו בקריירה עד עכשיו. עם כמה נקודות הוא סיים את המשחק? 17. פאקינג... 17. מעבר לכך שהיינו חייבים ללכת אליו יותר, הוא לא הצליח לשחזר את ההצלחה של אותו רבע. סירב להוריד כדור לרצפה, עלה לזרוק עוד לפני שהכדור הגיע אליו (הרים רק 4 ניסיונות בשאר המשחק), לא הצליח להתמקם מול המיסמאצ'. מאלון צריך למצוא דרך יצריתית או לא יצירתית לסדר לו עוד מבטים, ולערב אותו בטו-מן-גיים עם יוקיץ'.

בקיצור, הפתיחה שלו שוב סייעה לנו לעמוד בקצב הסקורינג המטורף שלהם, קנה לנו זמן עד שהתקררו והבנו מול מי אנחנו מתמודדים. היו 26 lead changes, סופר צמוד במחצית הראשונה, בשנייה זה הפך למשחק של ריצות.
למזלנו הם היו בבק-טוב-בק, אז מקולום לא תפר אותנו רוב הזמן, דיים עשה נזק אבל לא בדיוק התפוצץ באיזשהו שלב. קרדיט להגנה של פאקו התותח (4 שלשות גדולות מתוזמנות היטב לאורך ההתמודדות), דוזייר שסיים בחמישייה וגם לאוסטין ריברס שערך בכורה די מוצלחת. בנוסף, אני לא יודע מה יהיה עם שאק האריסון בהמשך, רק נגיד שאני נהנה מכל דקה שלו, נלחם חזק בהגנה ונהנה מכך שאין סקאוטינג על הספסל בעונה הרגילה, אז הוא לא נאלך לזרוק יותר מדי מבחוץ.
עוד צריך לציין את מילסאפ וגרין שנותנים עבודה בקו הקמדי מהספסל כבר מספר משחקים ברצף, היחידה השנייה ממש עזרה לנו לקחת את זה. גורדון היה מעורב, ג'וקר אמנם לא עם סטט מרשים במיוחד אך די סגר עניין בסיום, סחט שתי עבירות רצופות שהביאו ליתרון (החטיא אחת, 3-4 מהקו).

Rapgamer

Well-known member
הסיבה הפשוטה היא הגנה על הפנים. מקום 4 מהסוף ברייטינג הגנתי. הסגל ההגנתי שלהם לא מבריק אבל גם לא עד כדי כך גרוע, אני חושב שיש מימד של מאמץ ירוד לפעמים, כשלא הולכים להם דברים הם יכולים להניף דגל לבן יותר מהר כמעט מכל קבוצה בליגה.
אני לא רואה בעיה בציוות של ציון ואינגרם. שחקנים כמו אינגרם הם לא מצרך כזה נפוץ בליגה, סקורר של 24 למשחק ביעילות גבוהה, יכולת מסירה בשיפור, וסייז שמאפשר לו באופן פוטנציאלי להשפיע על המשחק גם בהגנה (הוא רק בן 23, קל לשכוח). החיסרון שלאינגרם אין עודף של IQ כדורסל, אם הוא יבין את המשחק ברמה יותר גבוהה הוא יהפוך לשחקן התקפה כמעט בלתי עציר. מזכיר את טייטום מהבחינה הזאת, פורוורדים סופר מוכשרים וגבוהים שקולעים הרבה זריקות קשות לא מחויבות.

בנוסף לכך ניו אורלינס הפסידה לתחושתי הרבה משחקים צמודים, כולל שלושה כאלה רק בשבוע האחרון. הרייטינג שלה קרוב די ניטרלי אבל המאזן מתחת לזה.

מסכים עם ההערכה שסטיבן אדאמס לא קרוב ללהצדיק את החוזה שלו. הוא סנטר פותח מתחת לממוצע בליגה של היום ומשתכר כמו אולסטאר.

בשורה התחתונה אני לא הייתי מתרגש יותר מדי מהמאזן השלילי. למעט החוזה הבעייתי של אדאמס יש להם גרעין חזק שישתפר כל שנה, בשלב הזה אין הצדקה לשינויים רדיקליים.

88nothing

Active member
לא הבנתי ממש מה עשו, מצד אחד ויתרו על הולידי ומצד שני הביאו את אדאמס.
שיחליטו הם בריבילד או מכוונים לפלייאוף.

בסוף עם כל הכבוד לשיפור הקליעה של בול, יש להם בעיה.
גם לא אוהב את ואן גאנדי שמה.

יש להם אומנם המון בחירות דראפט עתידיות, אבל אלה לא משחקות!

לניו אורלינס חסר SG 3&D וגבוה שקולע מבחוץ(עם כל הכבוד לשיפור של הייז).
זאיון מוכיח שהוא שחקן של הטופ טיר של הליגה, בעונה השנייה בלבד שלו לתת מספרים של 27 במעל 60% מהשדה זה מדהים.
גם אינגרם מצויין אבל חסר לו משהו, שבגיל 23 בלבד יש עוד סיכוי איתי ימצא\יפתח.

אולי לחשוב על משהו כזה:

או

או נניח מיילס טרנר תמורת אדאמס ו2 בחירות סיבוב 1

עוד אופצייה שהייתי חושב עליה היא פרונזינגיס.

Rapgamer

Well-known member
הרעיון של סמארט מעניין, אני בספק אם בוסטון תלך על זה. היא מעריכה את סמארט ובאופן כללי מוצעות לה כאן שתי בחירות שיהיו בסוף הסיבוב הראשון (לייקרס ומילווקי)- לדעתי לא שווה.
טרנר-אדאמס+ פיצוי בדראפט יותר ישים לפי דעתי.

Krit123

Well-known member
נעדכן שהם פגשו את הספרס למאבק ישיר על המקום ה-10 הלילה והפסידו בבית. הגיעו הממממון לקו לאורך המשחק ולא הפסיקו להחטיא, סיימו עם אחוז מחפיר (17-32, 53%). הספרס הגיעו לספר זהה של זריקות עונשין וידעו לנצל לעומתם.

חסר להם סטופר הגנתי, דרוזן די חגג, בעיקר בסיום כשהיה צמוד, היה די ברור שהם ילכו לדמאר והיה לא פחות ברור שזה יבטיח להם ניצחון. קרדיט לדריק ווייט שהתעלה, היו זקוקים לו בדחיפות מכיוון שאינגרם התחיל להתחמם ברבע השלישי וזאיון, כרגיל רמס אותם בצבע. למרות זאת הוא נראה די תשוש ו.. irritated, אז האימפקט שלו יורד לפעמים. התלות שלהם בלונזו כפלור ספייסר היא מגוחכת, אפילו שהוא סיים 6-10 אתה מקבל תחושה שהם יפסידו את העסקה הזאת בטווח הארוך.

למרות זאת, לספרס נותר הלו"ז הכי קשה בליגה, לרבות 9 משחקי חוץ ומפגש עם.. מספר רב של קבוצות עם מאזן חיובי, אז הם עדיין בתמונה.

למעלה