ניוון שרירים , כושר

ניוון שרירים , כושר

תגידו, עד כמה מקובל או לא מקובל בציבור שלנו להתאמן? עד כמה זה באמת רע לרוחניות(או שלא..)? בעברי הרחוק למדתי אומניות לחימה כמה שנים, אבל זה סתם, בקטנה. מה שכן, בנוסף גם הייתי מתאמן בחדר כושר.. למי שמבין קצת, הגעתי למשקל של 125-130ק``ג בלחיצה בשכיבה (חזה), כשהמשקל שלי היה בסביבות ה75ק``ג.. הייתי רץ, עושה הרבה מתח, שכיבות שמיכה, כפיפות.. עכשיו כשעשיתי 40 שכיבות שמיכה ונפלתי, אני נזכר בימים של פעם.. כמובן שאני מבין שפיתוח הגוף למטרות תחרותיות או סתם בשביל להסתלבט על חברים + בנות המין היפה, זה לא טוב. אבל מצד שני.. לפעמים עולות בי מחשבות וגעגועים לקטע הזה של החדר כושר.. זה כייף, מספק, הצורך של הגוף בשינה יורד, הדופק נהיה איטי ובריא יותר, הגוף חזק ויפה.. יש בזה פסול כשזה בפרופורציה? הייתי רוצה שאשתי לעתיד תקבל בחור עם גוף שהיא תהנה מימנו.. מצד שלישי, אני רואה שלא מסתכלים על זה בעין כ``כ יפה בציבור שלנו.. בקיצור, אני מבולבל! מה דעתכם בנושא?...

kiss 18

New member
אולי

כי אין לזה חזות של בן ישיבה (יאללה מכות
-- סטיגמות!) מתגעגע? אז יכול ללכת פעמיים בשבוע וחוץ מזה, זה שאתה הולך אם אתה אומר לא מסתכלים על זה בעין יפה, אז לא צריך לספר את זה לכל העולם ואישתו. (לא שתמיד יש אפשרות להסתיר...
) רמבו? חחחח מועדים לשמחה!

מי זה רמבו?

אה, מויישע רמבוביץ` מהשטיבלעך? בעצם את בטוח לא מכירה.. צודקת שאפשר ללכת בלי שידעו, אבל.. אני לא אוהב לעשות דברים בדיעבד. אם מותר, אני ילך. השאלה האם יש בזה פסול אמיתי. ו..מתחת לחולצה לבנה אלגנטית ישיבתית, צריך להיות חד עין בשביל לקלוט שיש משהו..

kiss 18

New member
מז"א לא מכירה!?

יצאתי איתו. רק מפחיד איזה קוביות, עזוב קוביות.. לבנים! חחח.. אין פה את המותר או האסור! אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה. פסול אמיתי? אין בזה לדעתי. פסול אמיתי?! אמיתי??? לדעתי אין. יודע מה, אם חושש.. אז אתה יכול ללכת בזמנים שיש לך חופש.. ככה פעם ב... לא לעשות מנוי... אההה, מה אומר?

אין טעם ללכת רק כמה פעמים

או שהולכים, או שלא. כי הכמה אימונים הראשונים, אתה רק נכנס לכושר. שניה, אז לא המשכת עם רמבו? טוב, כבר הבנתי שבנות חרדיות לא אוהבות קוביות.. אם כבר, אז זה מפחיד אותם. סוג של משנה הבריות

kiss 18

New member
תגיד,

אתה מטפל בעצמך!? חחחח... בשידוכים וגם בחרדים וגם בבית עכשיו. מה רוצה? אני לא מבינה היום ברמזים.. (ואני במצב רוח טוב היום...)

kiss 18

New member
אתיופית

וקצת משוגעת.. זה רק בדקה הראשונה של הבוקר.

kiss 18

New member
אגב,

גם הוא מויישע רמבוביץ` מהשטיבלעך חרד ממני... אז זה בסדר...

אתה יכול

להתאמן לא דווקא בחדר כושר. זה נותן חשק ללימוד תורה. מה אכפת לך מה יגידו? מבטיחה לך שבנות יאהבו את זה אם לא תשוויץ בזה.

זה לא אותו דבר..

ובשביל להתקרב לציוד של חדר כושר, צריך להשקיע אלפים רבים של שקלים, וגם איפה אני ישים את זה, בין המיטות בישיבה?..

לא התכוונתי שתיקנה ציוד

אתה תמיד יכול לעשות סטים בחדר, ללכת עם חברים לפארק ולהיתאמן. אני למשל, החולשה שלי זה גבר שעוסק בספורט ואומנות לחימה.

למעלה