ניוון שרירים , כושר

טוב,

זה לא אותם תוצאות בכלל! הייתי פעם יוצא לפארקים ועושה מתח עם משקל קשור על הגב.. אבל אין על משקולות! חולשה שלך? חחח חשבתי שחרדיות לא בקטע... אבל אני יגיד לך את האמת, ממה שראיתי סביבי, בחורים שמתעסקים עם אומניות לחימה הם מאוד כוחניים! גם העדינים שביניהם. גם אני כשהתעסקתי בזה הייתי כזה, עד כדי כך שהפריע לי לראות מישהו חזק מימני! לשמחתי עזבתי את זה ויצאתי מזה.

אין שום בעיה בזה.

ללכת למכון כושר נפרד, ולהתאמן זה בריא וחיובי, אני אישית לא מסוגל לעשות יותר משכיבת שמיכה, אחת! אבל מצד שני אני יכול לנסוע 20-30 קילומטר על אופניים מבלי למצמץ:)

kiss 18

New member
מה שבטוח

בעיטה ממך... זה וואחד בעיטה!

kiss 18

New member
אתה עוד לא יודע

מה אני למדתי!
קיישר, חבל עליך.. תאמין לי- באמת חבל.

kiss 18

New member
ניראה לך שאי פעם

חשבתי שאני אקבל ממך מתנה? לא! אבל קיבלתי... אז תישאר אופטימי.

kiss 18

New member
האמת

שאני לא מרגישה כ"כ טוב בשביל להתחיל לחתור. רק עד לעומק הפקק. (ע"ג צלחת חד פעמית...) לא עמוק מאוד.

אני עושה וראה יותר שכיבות סמיכה:)

אבל שכיבות שמיכה, אני ואת לא עושים יותר מ אחד חחח /tapuzforum/images/emo6.gif /tapuzforum/images/emo3.gif

חחח יפה...

פעם יצאתי עם מישהיא שהייתה עושה 60! אבל.. אז היית עובר אותה בהרבה! מה שכן, זה לא הוגן! כי לבנות המרחק בן החזה לרצפה קצר יותר! (תתעצבני תתעצבני, תמיד בנות מתעצבנות כשאומרים להן את זה)

/tapuzforum/images/emo6.gif להתעצבן? למה אני גאה בזה.

ככה אלוקים ברא אותי וזה מה שהיה צריך להיות

חחח ברור..

מה שמעצבן אותם זה שממעיטים בערך ה(30)שכיבות שמיכה שלהן.. ומה עם מתח, עושה משהו? במתח כבר אין לי מה להגיד על בנות.. ;)

חחח וממתח גם לא יהיה לך קוביות

מתח זה לגב, למשולש, כתפיים ויד (איפה ביד כבר תלוי בסוג מתח.) קוביות זה כפיפות בטן/הרמת רגליים. ו..מתח הכי קשה זה הראשון. אחרי שהצלחת אותו ואת כבר ב2, תעשי סריות פעם ביומיים שלוש, ומובטח לך שתעלי עד ועד בכלל...

למעלה