ניהול כרטיס זיכרון במכשיר LG optimus one

ניהול כרטיס זיכרון במכשיר LG optimus one

בשעה טובה התחדשתי במכשיר הנ"ל, עד היום לא היה לי טלפון עם מערכת הפעלה מסוג אנדרואיד והכל חדש לי. שמתי לב שאני מוריד אפליקציות הן יורדות יש לזיכרון הטלפון ולא לכרטיס הזיכרון, איך מורידים ישר לכרטיס הזיכרון? ולגבי קבצים שאני מוריד, איך אני רואה את התיקיה של הקבצים האלו? האם זה יורד לכרטיס הזיכרון או לזכרון הטלפון? ואיך אפשר להביא את התיקיה הזאת לשימוש תדיר ולא לחפש אותה כל פעם בתוך תתי תיקיות? ושאלה אחרונה, קיבלתי עם הטלפון כרטיס זיכרון בגודל 2GB איך אפשר להחליף אותו בצורה חכמה ובטוחה לכרטיס גדול יותר?
לכל העוזרים

UrBaN Man

New member
תתחדש

1. אי אפשר להוריד אפליקציות ישירות לכרטיס הזכרון החיצוני. מה שכן אפשר, בהנחה וגרסאת האנדרואיד שלך היא 2.2 או יותר, הוא להעביר את האפליקציה לכרטיס הזכרון, או לפחות את אלו שתומכות בזה. Settings->Application>Manage>SD Card וסמן כל מה שניתן. * אין להעביר אפליקציה בעלת ווידג'ט על מסך הבית לכרטיס הזכרון (!), בין אם זה נגן כמו Winamp, או ווידג'ט של אחוזי סוללה. הווידג'ט פשוט לא יעבוד לך. 2. מה זה "מוריד"? מעביר דרך המחשב בכבל USB? אם כן, אז הכל תלוי לאיזו תיקיה העברת, מה שקל מאד לראות כשאתה מחבר את הפלאפון למחשב. אם אתה מדבר על "מוריד" דרך דפדפן כזה או אחר, זה תלוי בדפדפן. חפש תיקיה בשם Download בכרטיס הזכרון. 3. הורד את האפליקציה הבאה: https://market.android.com/details?id=com.metago.astro&feature=search_result לאחר ההתקנה, לך למסך הבית, לחץ לחיצה ארוכה ובחר ASTRO. לאחר מכן ייפתח לך מסך עם כל התיקיות. תגיע לתיקיה הרצויה, לחץ עליה, ואז לחץ OK. 4. סגור את הטלפון, הוצא את הכרטיס והעבר את -כל- תוכנו לתיקיה מסוימת במחשב. לאחר מכן הכנס למחשב את הכרטיס החדש, והעבר אליו את כל התוכן שהיה על הכרטיס המקורי. הכנס את הכרטיס החדש לטלפון, הדלק אותו ושלום על ישראל.

למעלה