ניגמרה השביתההההה

idit girl

New member
ניגמרה השביתההההה

הודיעו עכשיו בחדשות שניגמרה השביתה-וממחר חטיבות הביינים (חלק) והתיכונים לומדים...
ת´אמת שדי רציתי לחזור ללמוד אבל עכשיו שאמרו שאין שביתה לא כל כך..
טוב לא משנה בקיצור אני מאחלת לכל מי שמתחיל ללמוד רק מחר וגם למי שהתחיל כבר לפני יומיים(וגם לעצמי...
): שנה מוצלחתתת!!!!!!

patito ƒeo

New member
../images/Emo3.gif ../images/Emo107.gif

מגיע לכם. עכשיו גמאתם תקומו ב-6:20 בבוקר, וחסר לכם אם אתם קמים פחות, אחרת רותם והיד שלה לא אחראים על מעשיהם (אנערף, לא אכפת לי איך כותבים). (ת´אמת שזה לא נשמע כ"כ טוב..
)

Shahafo

New member
אני קם ברבע לשמונה../images/Emo70.gif ../images/Emo105.gif

ומתחיל ללמוד בשמונה וחצי! חיחייחיחי
... o_O אני אוהב את הפרצוף הזה

patito ƒeo

New member
פיפללל!! ../images/Emo107.gif

לטובת חברכם שכףמן, החזיקו לי ת´יד!! מהררררר!!

Shahafo

New member
לא מפחד ולא מפחד ../images/Emo70.gif ../images/Emo105.gif

נה בננה אני קם ברבע לשמונה ומתחיל ללמוד בשמונה וחצי! ננה בננה תחת של עוף.. שנכנס אליו.... חחח
.

patito ƒeo

New member
חחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif ../images/Emo107.gif

שמעת על הבנאדם המשוגע {געעע!} שעשה *אהבה* {
} עם עוף?!!?! חעע!!
כדי לקרוא ת´כתבה {זה אמיתי!}, כנסו לפורומ בנות. |

Charmed Paige

New member
../images/Emo12.gifאני לא מאמינה! חזורים ללמוד! לאא

איזה באסה טוב האמת לא ממש מצד אחד בא לי מצד שני לא.. כי אני לא יודעת זה כיף היום הראשון ללימודים! ו... רותם לא הגזמת קצת?! כאילו מי קם בשש ועשרים?! אני קמה ברבע לשבע שיש לי שעת 0 וברבע לשמונה שאין לי! אבל עדין אני רוצה את היום הראשון ואז שתיהיה שביתה 281279087 ימים! אז שיהיה ל-כ-ו-ל-ם [URL='http://'] ב--ה--צ--ל--ח--ה![/URL]

telenovela

New member
לא היינו רעים כ"כ

עם לחטיבות היה שביתה!!!!!!! אז מה יקרה תלכו ברגל קצת תסבלו קצת תרגישו קצת את החיים שלנו....

Wizzy Boy

New member
וליסודי* ../images/Emo4.gif

אל תשכחו שיש פה עדיין כמה שתקועים בבית סבל עוד שנה/שנתיים..

הללללללויה!!!!!

יש אלוהים, תודה תדוה תודה תודה תדוה תדוה תודה. סוף סוף חוזרים !!!!!!! ואגב, אתמול פורסמו הציוני בגרות !!!! קיבלתי 98 במדעי המחשב ב´ (96 כולל בכל החמש יחידות) 90 בהסטוריה (93 סופי) 87 בתנ"ך (85 סופי) אבל 75 בפיסיקה (84 סופי ביחידה וחצי הראשונה), לא נורא.,.. בכל מקרה אני עשוה את כל פיסיקה שנה הבאה.

slimboy

New member
מה זה הציונים האלה איזה חרשן

בתנ"ך 87 המקצוע הכי קשה בעולם והיסטוריה 90 איזה חרשן טוב שיהיה יש ילדים גם כאלה

בתנך זה דיי משעשע אותי...

כל השנה חרשתי על תנך יותר מכל מקצוע אחר וקיבלתי 60 כל בחינה... במגן חרשתי קצת פחות וקיבלתי 77... (בסוף הגישו אותי על 83) לבגרות אמרתי שימותו כולם ואין לי כוח ללמוד, קיבלתי 87.... מעניין ...

idit girl

New member
איזה רעים אתם...../images/Emo3.gif

ואני קמה ברבע לשבע, למרות שאני צריכה לצאת לבית ספר רק בעשרים לשמנוה (הבית ספר מתחיל בעשרה לשמונה, ולא בשמונה-מפגרים!!!
) ודרך אגב, לא רק לתיכוניסטים היה שביתה, גם לכל לחטיבות (כמוני...
)...

La Chiquitita

New member
היום הראשון שלי בכתה ט! ../images/Emo24.gif

או קיי.. מי שלא יודע אני עברתי כתה (זה דבר טוב..) ונורא שמחתי שאני סוף סוף אוכל להיות עם חברות שלי בכתה.. כן כן תתפלאו, לא היו לי חברות בכתה שלי אלא בכתה המקבילה! (
) אניוואי.. נכנסתי לכתה ואף אחד לא שם לב שאני שם (ומה שטוב זה שתפסתי מקום הכי מאחורה! ואני יושבת ליד החברה הכי טובה שלי
) ואז באמצע השיעור המורה שאלה אם יש מישהי חדשה אז הרמתי יד וכולם הסתכלו עליי פתאום וזה היה כזה מפחידדדדדדד קיצור המורה שלי חמודה, יש לי מערכת חרארא למרות שאני לא מפסידה קטנטנות אף פעם עדיין המערכת היא חראית.. כל הילדים בכתה שלי במתמטיקה הם סתומים לאללה ומזל שיש לי חברה שם שתוכל לעבור את הטמטום איתי
.. והיה לי נורא כיף היום... אבל אני לא מחכה למחר.. שאני מתחילה ב7:45 ללמוד וגומרת ב1:55.. חרארא.. אבל אני לא מפסידה צ´יקיייייי. בלה. משעמם. טוב צ´או (נ.ב- גמרתי היום ב12..)

למעלה