ניגמרה השביתההההה

ChiKiTiToS

New member
גם אני התחלתי היום את כיתה ט´!

התרגשתי מאוד כמעט הזלתי דמעה..
לא סתם....
אני לא מחכה למחר בכלל אני מתחילה מחר בשעת 0! כאילו 7:35 וזה באסה! ואני מסיימת באחת! המערכת שלי חראית ומעצבנת ! יש לי כל הימים שעת0 חוץ מיום שישי! "איזה כיף" ואני מסיימת כל השבוע באחת חוץ מחמישי ושישי שאני מסיימת ב12! ואיזה מסכנה חברה שלי! היא מתחילה כל השבוע בשעת 0 ומסיימת יום ראשון ב1 שני ב2 שלישי 1 רביעי 1 חמישי 2 ושישי כרגיל ב12! איזדה מסכנה! אני מרחמת עליה!

MISHchiquitita

New member
אני מסיימת ללמוד ב2 כול יום~../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif|

אבל זה בגלל שיש לי יום חופשי...... זאת אומרת אני לומדת רק ביום ראשון שני רביעי חמישי ושישי אני לא לומדת בשלישי ושבת :) איזה כיף...

ChiKiTiToS

New member
גם אני התחלתי היום חטיבה

התרגשתי מאוד כמעט הזלתי דמעה..
לא סתם....
אני לא מחכה למחר בכלל אני מתחילה מחר בשעת 0! כאילו 7:35 וזה באסה! ואני מסיימת באחת! המערכת שלי חראית ומעצבנת ! יש לי כל הימים שעת0 חוץ מיום שישי! "איזה כיף" ואני מסיימת כל השבוע באחת חוץ מחמישי ושישי שאני מסיימת ב12! ואיזה מסכנה חברה שלי! היא מתחילה כל השבוע בשעת 0 ומסיימת יום ראשון ב1 שני ב2 שלישי 1 רביעי 1 חמישי 2 ושישי כרגיל ב12! איזדה מסכנה! אני מרחמת עליה! אההה ובהצלחה ! לכול מי שהתחיל היום כיתה ט´ ולכולם והצלחה גדולה לכל מי שהתחיל ללמוד היום בחטיבה!

patito ƒeo

New member
חחח, כל-הכובד נתן!! ../images/Emo107.gif

מזל וטב!!
אני קצת מדוכאת, לא לשים לב..

patito ƒeo

New member
דניייייאלו´ש!! ../images/Emo107.gif

אני אוהבת אותך מטוקה...
וחוצמזה שיש לך שם מקסים, אני אקרא לבת שלי דנייאלל!!

HoRsEs

New member
לאף יו טו!../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo8.gif|חתו

החתול שלי חתוך!):

לנצח nir

New member
היום שלי בבצפר

בלה. משעמם
ממממ התחלנו בבוקר בתפילה שנארכה שעה
ואז המנהל דיבר עוד שעה על הודעות תלמידים חדשים וכל זה ומה אני עשיתי? ישנתי!!!!!!
אחרי זה היה הפסקה של כמה דקות ואז המחנכת באה ועשינו משחק מטומטם של היכרות
והמחנכת דווקא אחלה
רק חבל שהיא מתלבשת כמו ז*נ*
מה עוד.... אה כן הודיעו לנו שאנחנו לומדים שפה ביחד ולא מתפזרים לשפות שונות. נתקעתי עם יפנית.....
ואח"כ היה אמנויות שז"א מחשבים אמנות תקשורת מחול וכל זה.... לא היה מקום במחשבים
אז ברחתי לשומר שנרדם
והלכתי למכולת הקרובה.... וקניתי שני סנדוויצים משביעי רצון.... ואז היה הפסקה ארוכה
ואז שוב אמנויות ולא היה מקום במחשב
אז דיברתי בניחוחות עם..... המנהל!!!!!! זהו יום משעמם

HoRsEs

New member
תקראי לבת שלך דניאל?../images/Emo13.gif

*בוכההההההההה מאושר* *באמת?* *לי יש עוד המון זמן לחשוב על זה סו אני אמשיך לחשוב...* עוד 12 ימים אני נוסעת!!
היום ילד אחד דפוק מהביצפר שלי אמר לילדה אחת שיש לה שיניים יפות...

למעלה