ניאו נאצי הוא אדם שמחזיק בדעות כמו-נאציות לאחר הוצאתה אל

ע מיש

New member
ניאו נאצי הוא אדם שמחזיק בדעות כמו-נאציות לאחר הוצאתה אל

מחוץ לחוק של המפלגה הנאצית.
אני מציע לכם לקרוא כאן מאמר מעניין של גורביץ שמנסה לברר אם ההגדרה הזאת תואמת את שרת המשפטים של מדינת ישראל.
(וגם בשאלה אם היא חלאה)

הנה תקראו כאן להנאתכם

seabhac

Member
תראו איך מעוותים מציאות:

בלינק מ"החברים של ג'ורג'" כתוב כך:
&nbsp
החלק של ה”חלאה” פשוט למדי. התשובה היא בעליל כן. שקד מתקיימת מהפצת שנאה. בשנת 2014, בעודה סתם חברת כנסת, היא פרסמה סטטוס שבו טענה שמוסלמים הציתו בית קברות יהודי. זה היה שקר מוחלט, כמקובל אצל שקד, ותוך זמן קצר היא נאלצה למחוק את הפוסט ולפרסם הכחשה מגומגמת, שהעלימה את עלילת הדם שלה. שימו לב לזמן: תחילת יולי 2014, לפני צוק איתן אבל אחרי רצח שלושת הנערים ורצח אבו ח’דיר. הכל רותח, ולאיילת “ישראל שלי” שקד בוער לשפוך דלק על המדורה.
&nbsp
בתוך הקטע הנהדר הזה יש לינק לדבריה של איילת שקד מהמגזין האנטי-ציוני "972+, ודבריה מצוטטים כך:
&nbsp
שלשום שרפו את בית העלמין היהודי ביפו, הידוע גם בכינוי "בית הקברות עג'אמי", הוא בית עלמין יהודי השוכן ליד המפגש בין רחוב יהודה מרגוזה לרחוב יהודה הימית בשכונת עג'מי ביפו.
&nbsp
היום בבוקר ניפצו לאיתי גרניק את שמשות האוטו.
&nbsp
האם גל"צ עשו אייטם על שריפת בית עלמין יהודי ממש ליד התחנה?
&nbsp
האם ציפי לבני שמגנה כל גרפיטי גיתה שריפה של בית עלמין?
&nbsp
איפה פה הסתה נגד הערבים?
&nbsp
כך הסמול מעוות דברים כדי שיתאימו לאג'נדה שלו!

ע מיש

New member
אני גם ממליץ לכם בחום לראות שם את הקטע בסרטון

מהפרלמנט שבו מצטטים את כבוד שרת המשפטים של ישראל שמביאה לנו הרבה כבוד בעולם בניגוד לבוגדים של שוברים שתיקה...

seabhac

Member
33% מן האירים עושים רעש אנטי-ישראלי

אבל רובם לא כאלה. יש הרבה שהם פרו-ישראל, וזה הולך ומתגבר.
&nbsp
לאט לאט הם מבינים. אפילו השר אלן שאטר שהתפטר, נכנס בבחירות האחרונות לממשלה, על אף היותו פרו-ישראלי ואנטי-פלסטיני מוצהר.
&nbsp
אז הקשקושים מהדויל האירי לא צריכים לעניין אף אחד.

ע מיש

New member

evglev1

Well-known member
מנהל
הרגל שמלאני ידוע להוציא דברים מהקשרם

אורי אליצור ביקש לפגוע באלה שחוגגים טרור ולפגוע במשפחות תומכות טרור ולא לרצח עם אלא למלחמה כוללת ואפילו עשה השוואה של הפצצת בריטניה את גרמניה ולא שום גינוסייד, ואיילת שקד ציטטה אותו. יוסי גורוביץ' הוא החלאה.

ע מיש

New member
חוששני שאתה סובל מליקוי חמור

בהבנת הנקרא.
נראה לי שגורביץ מצליח להוכיח שהאיילת היא בדיוק מה שאמרו עליה

seabhac

Member
איך בדיוק הוא מצליח להוכיח אם מה שהוא אומר מבוסס על עיוות

של האמת?

למעלה