נטלי, תתחשבי במצב הכלכלי, נטלי

עגנון

New member
נטלי, תתחשבי במצב הכלכלי, נטלי

נטלי, קצינת הקישור, התקשרה אליי וסיפרה לי שהיא החליטה שתי החלטות שלא היה ידוע לי עליהן קודם: א. שהמילואים שלי הוקדמו ל13/2 ב. שנשלח לי צו שהמילואים הוקדמו. לאור מידע זה שנתחדש עליי, נראה שעליי לצאת היום זה, י"א באדר א', יום פטירתו של עגנון, למילואים. למתעניינים זה רק אימון (למי שחשב שביטלו את כל האימונים...), כך שכנראה שאשוב בהקדם.

חיננית

New member
לש'י שלנו../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo183.gif|טיפה

שמור על עצמך ילד,שלא תירטב ותתקרר חו"ח ב
לך רק עם כובעו
. ושוב אלינו מהמילואים והאימונים בכושר מלא ובמהרה .

אין מטלי נגלית ... ../images/Emo141.gif

... אלא לאוהביה. אבל השאלה היא מי אוהב (כמעט הקלדתי אובה, פליטה פרוידיסטית שגורה אצלי) קצינת קישור שמקדימה לו את המילואים. ואגב, י"א באדר זה לא גם יום פטירתו של מר י' טרומפלדור ז"ל?

עגנון

New member
ואיזו חוצפה

היא שלחה לי צו שהגיע רק ביום חמישי (יום ההתיצבות), מהסיבה הפשוטה, שהוא נשלח ביום רביעי... (לפחות את החותמת של הדואר הצבאי תחזירי כמה ימים אחורה). י"א באדר הוא יום פטירתו של י. טרומפלדור (המכונה בפי כוורת the king of trems) , אבל י"א באדר א' הוא יום פטירתו של עגנון. כלומר, מאן דבעי לערוך יאר-צייט לטרומפלדור יאלץ לחכות לאדר ב'.

ידעתי שזה יגיע ... ../images/Emo77.gif../images/Emo141.gif

כל העניין עם אדר א' ואדר ב', אבל לא רציתי להיכנס לפרטים. אגב, מי שגורס אדר א' ולא אדר א., אדר ב' ולא אדר ב., יגרוס י' טרומפלדור, ולא י. טרומפלדור. ומה עושים עם היאר-צייט של צ'צ'קס, בשנה לא מעוברת? מכל מקום, ש"י, תודה על הארותיך המאלפות. ועו"ד אגב: מדוע אתה לא מסדר עם הקצינת-מיון שלך שהיא תשלח לך את הצו-קריאה אחרי המילואים? שבוע טוב, קימקא

למעלה