נטבוק פלוס לסטודנט

h i l l e r

New member
נטבוק פלוס לסטודנט

שלום לכולם, אני כבר זמן לא מבוטל מחפש נטבוק שישמש אותי גם ללימודים וגם כשאני לא מול המחשב הנייח שלי. הדרישות שלי הן מה שמקובל לדרוש מנטבוק (אינטרנט, אופיס וכו') וקצת יותר (מסך יחסית גדול לנטבוקים, חומרה טובה). הייתי בטוח שאני הולך על ASUS 1201 N לאחר שקראתי עליו סקירות מעולות והבנתי שהוא הטוב שבנטבוקים. אחרי המשך בדיקות והשוואות הבנתי שהדגם הזה נחשב לקצת ישן ויש לו אי אלו חסרונות. גם הדגם החדש יותר ASUS 1201 PN מצא חן בעיניי, אבל אתמול נתקלתי בנטבוק החדש בסדרת הנטבוקים הזאת, ASUS 1215N והתרשמתי ממנו מאד. רגע לפני שאני מסיים את ההתלבטויות שלי ורוכש את הנטבוק הזה רציתי לדעת האם הוא אכן מומלץ כשילוב של נטבוק ולפטופ כשהדרישות שלי, כאמור, הן אופיס, אינטרנט, וחומרה טובה במגבלות הנטבוק. דבר נוסף, איך זה שהדגם החדש של ASUS מוצע במחיר זול יותר מאשר ASUS1201 PN? תודה.

RoyBO

New member
אכן 1215N הוא עם החומרה החזקה ביותר

לנטבוק כיום. מחירים זה עניין של ביקוש והיצע.

אלירן19

New member
אגב

איזה מעבד \משפחת מעבדים יותר חזקה לנטבוק? atom dual core או su4100/7300 ? הבנתי שגם ה su הם דואל קוריים

EREZ11

New member
נדמה לי שיש למחשב הזה

בעיות עם דרייביים של הכרטיס מסך. אתה רק במצבים מאוד מיוחדים כמו הרצת וידאו ב HD מפעיל את הכרטיס המסך הייחודי. ברוב המצבים אתה תשתמש בכרטיס מסך המובנה כדי לחסוך בצריכת אנרגיה מצרף לך לינק לפורום הדן בזה.אני לא התעמקתי בזה.נראה לי קצת מסובך http://forum.eeeuser.com/viewforum.php?id=75

guyvaron

New member
גם שים לב לזמן סוללה

בניגוד לנטבוקים אחרים הוא לא מחזיק הרבה זמן עם הסוללה. לשיקולך.

Y. Welis

New member
וגם במחירי 2800 ומעלה, תוספת של עשרה אחוז

במחיר, קונה נייד מלא עם מסך 13.3 אינץ עם מעבד SU שחזק יותר מ-ATOM, שעדיין דק וקל.

EREZ11

New member
אתה יכול להמליץ על דגם מסוים

כזה? הדגם של אסוס הוא כפול ליבה

Y. Welis

New member
גם ה-SU4100 הוא כפול ליבה.

יש שני דרגים - מעבדי SU (של 4100 או 7300) שהם מעבדי סידרת T חסכוניים, או מעבדי סידרת i3 חסכוניים (בשם i3UM) שהזכרתי למטה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1372&msgid=145015776 הראשונים (שמיוצגים בדגם U350 של לנובו, ועוד מקבילים של טושיבה ודל) עולים בארץ 3100-3400. השניים - 3500 ומעלה. השאלה היא יותר ברמת המחיר לדעתי - אני חושב שנטבוק צריך להיות זול משמעותית מנייד. אם הוא לא, אז אין הצדקה לבחור דווקא בו. לכן אם אתה בוחר בנטבוק ש(בארץ) עולה כמעט 3000, עדיף כבר להוסיף עוד קצת ולקחת את אחד הניידים-הקלים עם המעבדים שהזכרתי. אם אתה רוצה נטבוק במחיר שסביר יותר לדעתי לנטבוק, אז אזוס של 10.1 או 11.6 אינץ', בפחות מ-2000 (עם מעבד אטום שלא תמיד כפול ליבה - אבל עדיין חזק דיו להריץ את אופיס 2010, מנסיון), יתאים יותר.

למעלה