נחשף סדר המשתתפים בקדם הלטבי!

NylonBeat

New member
סמפלים של שירי הקדם הלטבי:

http://www.eirovizija.lv/lat/aktualitates/1428/ תהנו :) יש כמה טובים!

M a g n u s

New member
הכי אהבתי את 7,8,20../images/Emo45.gif

גם שיר 16 נשמע יציאה מעניינת ביותר

איירופו

New member
והמספרים הזוכים הם...

9 16 18 19 20 אין מספר נוסף... הזוכה יזכה ב-50 מיליון לטים כולם יוקדשו לבזבוז על יחצ"נות השיר ברחבי אירופה... שאר השירים לא ראויים לשמיעה נוספת ומושלכים באחר כבוד למגרסת עונת הקדמים...

Lirronia

New member
../images/Emo51.gif נשמע מעולה../images/Emo70.gif קשה לי לקבוע

מה נשמע טוב יותר ומה טוב פחות בשלב זה, אך באמת נראה שיש כאן לא מעט שירים טובים.

Eurovision News

New member
נחשף סדר המשתתפים בקדם הלטבי!../images/Emo79.gif

מאת: מור לאחר הכישלון היחסי של המדינה הבלטית באירוויזיון האחרון באתונה (מקום 16), לטביה ממשיכה הלאה, וכבכל שנה, עורכת את הקדם המסורתי שלה, ה-Eirodziesma. בנוסף לדגימות מן 20 השירים שיתחרו בקדם, שחשף קודם רועי, נחשף הערב גם סדר המשתתפים בקדם הלטבי, שיחולק ל-2 חצאי גמר (ב-27 לינואר וב-3 לפברואר). בכל חצי גמר יתחרו 10 שירים, וזהו סדר המשתתפים ב-2 חצאי הגמר:
חצי גמר 01 - 27.01.07 01. I Will - Beate (Evita Saukuma) 02. Trans-European Express - Elli U (Elina Usova) 03. Can't Buy Good Lovin - Red Bee 04. Home - Re:public 05. Always - Enas 06. In Our Life - Iveta Baumane 07. What A Love Can Do To Me - Gunars Kalnins, Jolanda Suvorova 08. Dundari Dandari - Igeta Gaike & Balni 09. Boys Never Tell They're Sorry - H2O 10. Take Of Your Mask - Lenii (Liene Somase)
חצי גמר 02 - 03.02.07 01. Gonki (Races) Intars Busulis 02. Little Bit Of This - Via Meitenes 03. The Legends Of Rock'n Roll - Robert Wells (Sweden) & a Latvian performer 04. Bye My Baby, Bye - Morning After 05. Tomorrow - Latvian performer (Demo performed by Sandra Oldenstam) 06. Close Your Eyes - Aija Andrejeva (Aisa) 07. You Are Losing Me - Ksenija 08. Feels Like Heaven - Roberto Meloni (Italy) & Stacey (Anastasija Polipina) 09. My Vow To You - Klaidonis And Linita 10. Always And For Ever - Roberto Meloni, Italy & Elli U (Elina Usova) מכל חצי גמר, יעפילו כ-5 שירים אל הגמר הגדול, שייערך ב-24 בפברואר.

tanision

New member
ההצבעה שלי: ../images/Emo47.gif

לאחר שמיעה ראשונה, זוהי הצבעתי: 12 נק' - Always And For Ever - Roberto Meloni (שיר מספר 17)
10 נק' - You Are Losing Me - Ksenija (שיר מספר 19) 8 נק' - Tomorrow - Latvian performer (שיר מספר 3) 7 נק' - Little Bit Of This - Via Meitenes (שיר מספר 5) 6 נק' - Trans-European Express - Elli U (שיר מספר 20) (מה שרשום בסוגריים - זה מספר השיר לפי ההשמעה באתר שניתן). תכלס קדם לא רע, יש כמה שירים יפים, שיר מספר 17 לדעתי הכי יפה

Eurovision News

New member
עוד קצת מלטביה...

מאת: רועי כמו שכולכם (או יותר נכון - מי שבאמת טרח לעבור על רשימת השמות המרתקת), מופיעה פה זמרת, אלינה אוסובה (ELLI U) כשהיא מחזיקה ב2 שירים. (Trans-European Express, נכתב ע"י מלחינה בריטית וAlways and forever, נכתב ע"י תמלילנים ומלחינים משבדיה ואיטליה). כרגע מתכנסת הועדה הלטבית וכנראה תדרוש מאלינה לוותר על אחד השירים ולהעביר אחד לאומן אחר, למרות שהיו כבר תקדימים בלטביה שזמרת אחת שרה יותר משיר אחד (למשל - יאנה קאיי ב2000). נושא זה עוד לא ברור ויוודע בהמשך. רשימת המשתתפים עודכנה ונחשפה אותה זמרת מקומית שתחבור לרוברט וולס - שמה מלדרה (Meldra) ולהם יצטרף ג'וני סאלאמנדר - צמד מופרע למדי ומאוד מצליח לאחרונה בלטביה. הקדם הלטבי יערך בצורה הבאה - חצאי הגמר יוקלטו מראש, מהם יעלו 5 שירים - 3 השירים הראשונים שיסיימו בשלושת המקומות הראשונים בהצבעה הביתית, ו2 השירים שיסיימו במקומות הראשונים בהצבעת הועדה. הגמר, שיועבר כולו בשידור חיי, יוכרע ע"י טלווינג בלבד, כאשר שלושת השירים הראשונים יתחרו שוב ב"סופר פיינל".

tanision

New member
שהיא תיבחר בשיר

וAlways and forever!
השיר הזה שבר אותי בשמיעה ראשונה!

drnaji

New member
הכי אהבתי את ../images/Emo26.gif

Feels Like Heaven - Roberto Meloni (Italy) & Stacey (Anastasija Polipina).mp3 גם You Are Losing Me - Ksenija.mp3 חביב אבל הפזמון הרס.. קיצר,מה שנינט כתבה בפתק שלה בכותל מעניין אותי יותר! רמז-ממש לא מעניין אותי מה נינט כתבה!

די כבר! (מצטער שזה מוצא עליך)

הפורום הזה נועד בשביל תחרות שכוללת את כל העולם! רוצה חדשות מהארץ? תפתח YNET, או שתוציא את הראש מהחִלון! אנשים נכנסים כאן לשאת וִלתת וִלהתענין בקדמים מרחבי אירופה ובמוזיקה אירופאית! למי שלא נאה- מוזמן לחזור לכאן בסביבות הקדם, כשהפורום יתהפך לקרב בין מעריצי סקעת למעריצי קרן פִלס!

Atticus Finch

New member
הלו ../images/Emo46.gif

אני חצי לטבי וכרגע פגעת בנקודה עאלק-רגישה שלי. אנחנו שולטים

Noamush

New member
יש באמת כמה שירים טובים

הכי מיוחד זה השיר Dundari Dandari - Igeta Gaike & Balni בהחלט קדם טוב

Lirronia

New member
שיגיע כבר הקדם הלטבי../images/Emo70.gif ממה שאני

זוכרת עפ"י הטעימות מכל שיר שרועי העלה לכאן לפני מספר ימים, יש לי תחושה שזה יהיה אחד הקדמים המועדפים עלי השנה

למעלה