נחשב או לא נחשב? הפינה לשיפוטכם

נחשב או לא נחשב? הפינה לשיפוטכם

במהלך כל השבוע ר' נמצא באיזה תרגיל וכל השבוע בשטח. ביום ג' אח שלו סיים קורס קצינים ולשם כך ר' לקח אפטר. יצא מהצפון ב10 בבוקר, הגיע הביתה ב12 בצהריים- התקלח, לבש מדי א', העמיס את הילדים הגדולים שנסעו איתו ונסעו ביחד דרומה לעבר מקום הטקס. מכיוון שפיצי היה חולה נשארנו אני והוא בבית. בשעה 20:30 בערך חזרו ר' והילדים הביתה. מכיוון שהתרגיל עדיין נמשך ר' הרגיש מחויבות לחזור לשם עוד באותו היום ולכן אחרי כשעה בבית לבש חזרה את מדי הב' ונסע צפונה. (תאמינו לי, מזל שיש לו נהג) סה"כ אני ראיתי אותו באותו היום -כשעה ווצי. הילדים לעומת זאת ראו אותו כ9 שעות ובילו איתו הרבה. נחשב אפטר או לא נחשב?????? אני דורשת פיצוי של זמן בילוי זוגי. נראה אם יארגן משהו מיוחד.... (על מי אני עובדת????)

דנוש29

New member
נחשב

כי הילדים באים לפנינו ולנו נשאר רק לקטר

נחשב, בכל זאת יחסית הרבה זמן בילוי עם הילדים

מקווה שבכל זאת הוא ימצא דרך לפצות אותך עם זמן זוגי

shmupie

New member
אני מבינה אותך לגמרי אבל

מבחינתם זה נחשב אפטר לכל דבר, סורי. חוץ מזה תשמחי שיצא לו לבלות קצת עם הילדים. ותדרשי את המגיע לך - ואל תעבדי על אף אחד. תעשו משהו כיפי שניכם אולי משהו בשישי בבוקר?

candy can do it

New member
בטח נחשב../images/Emo13.gif

לפחות הילדים הצליחו להנות מהעניין! מקווה שבפעם הבאה תצליחי גם את

דנוש מיצתה במשפט אחד. צודקת.

טוב, אז נחשב לו, והילדים כ"כ נהנו- פגשו שם כל מיני קצינים שהם איכשהו מכירים מהעבר, עמדו מרחק של 3 מטרים מהמסוק של הרמטכ"ל, חוויה מדהימה.

../images/Emo45.gif

בואי נסכם שנחשב לילדים אבל לא לך
חוצמיזה כשירצו לעמוד קרוב יותר מ3 מטר למסוק של רמטכ"ל או בפנים דברי איתי בכיף

אהבת M

New member
נחשב, כי עצם זה שיצא וגימל לא - נחשב.

והייתם בזוגיות בשבת הקודמת, לא? ובטח תארגנו עוד שבת כזו אוטוטו
אז תפסיקי לנסות לקטר...

אי אפשר איתך

אפילו לקטר קצת את לא נותנת אני מזמינה אותך להביא אליי את הילדים- את כולם- וליסוע לגימל לבסיס בשבת הבאה שהוא סוגר. תחזרי קצת לימים של פעם, שהיית נוסעת אליו לצבא לבד, בלי אף ילד, אני בטוחה שתהני

אמאבולי

New member
../images/Emo67.gifלבסיס../images/Emo35.gif

איזה מהם, בהילטון מוריה או קראון פלז'ה?
מדמיינת את M בחדר מצחין של מגורי קצינים (ולא מצליחה להבין איך עשית את זה ברווקותך לפני אי אלו שנים
)

ITA26

New member
נחשב גם נחשב

לא הבנתי את אטרקצית המסוק (זה עושה המון רעש ואבק (סליחה תות...) אבל אם הם נהנו זה מה שחשוב... חוץ מזה, סחתיין על ר' שנסע את כל הדרך הזו לסיום קק"צ של אחיו, ככה באפטר באמצע החיים. קטרי חופשי שלא נרגיש לבד

o r i t 8 8

New member
נראה לי ברור שייסע

לפחות שלי מת על זה..גאווה משפחתית. החצי הלך לכל הטקסים של אחיו הקטן, כולל השבעה בכותל..

shmupie

New member
גם החצי שלי אותו הדבר

ואני להשבעה בכותל הגעתי באוטובוס כי לא היה מי שיאסוף אותי

segalit

New member
הצמוד מ"פ קורס קצינים וגם היה נוכח בטקס

משעשע משהו... תלוי איך את רוצה להחשיב את הנחשב...

עמליה75

New member
../images/Emo41.gifנחשב או לא נחשב ב'?../images/Emo41.gif

אחרי עשרה ימים שלא היה בבית. סופסוף הגיע... אבל, הגיע בשעה 2 לפנות בוקר ועדיין ישן... נחשב או לא נחשב חמשוש?

למעלה