נחמה לאישתי ולי..

נחמה לאישתי ולי..

הכי שעירות: הגרמניות והאוסטריות כך עולה ממחקר חדש שערכה חברת "ג’ילט" באירופה הנשים האוסטריות והגרמניות הן הכי שעירות באירופה, על פי מחקר חדש. עוד עלה מהמחקר, כי הנשים בעלות הסיכויים הגבוהים ביותר להתגלח הן הבריטיות. כך מדווח האתר "אננובה". המחקר, אותו ערכה חברת "ג’ילט", בא לבחון את הרגלי הגילוח של נשות אירופה. הממצאים הראו, כי 75 אחוזים מהנשים הבריטיות מגלחות את רגליהן ואת בית השחי שלהן, בעוד שרק 33 אחוזים מהגרמניות מתגלחות באופן קבוע. גרמניה גם הגיעה למקום האחרון יחד עם אוסטריה כמדינות בהן 67 אחוזים מהנשים אינן מגלחות את בתי השחי שלהן. הנשים בספרד ובאיטליה הגיעו למקום השני אחרי בריטניה ברשימה, כש-70 אחוזים מהן מגלחות באופן קבוע. לנשים במדינות מזרח אירופה, כמו סלובקיה, הרפובליקה הצ’כית והונגריה, יש פחות או יותר את אותם הרגלי הגילוח. עכשיו תחליטו בעצמכם, לאיזו מדינה באירופה תעדיפו לנסוע בקיץ, לפי טעמכם האישי.

יערות הגשם..

הבקר התגלחה...אשתי האהובה במשך כל היום נשמעו רעשים מן שששששש וההההה כזה עכשיו בערב אני נחנק ובחוצפתה מבקשת שאבדוק מה מגרד לה מעל המרפק.

תחרות מיס השחי בפורום...

והזוכה בתחרות בית השחי היפה היא... יצרנית הדיאודורנטים "דאב" תעניק 5,000 דולר לזוכה בתחרות "בית השחי היפה ביותר", שתתקיים בארה"ב בתי השחי זוכים סוף-סוף לגעת בתהילה שמגיעה להם, כשמעתה תיערך תחרות יופי המוקדשת אך ורק להם. ביום שלישי הקרוב יתמודדו 50 נשים מהמדינות השונות בארה"ב בתחרות "בית השחי היפה ביותר", כאשר פאנל השופטים יורכב מצוות עורכי אופנה מניו יורק. כך מדווח ה"וויירלס פלאש". את התחרות, באופן לא מפתיע, מארגנת יצרנית הדיאודורנטים "דאב", שהודיעה כי בתי השחי של המתמודדות צריכים להיות חלקים משיערות, ושהניקוד הגבוה יינתן לבתי שחי נטולי זיפים, אדמומיות ובליטות. המתחרות יישפטו גם על תשובותיהן לשאלות הבאות: "מדוע את חושבת שזה חשוב שבתי השחי יהיו יפים?", ו"מה את עושה כדי לשמור על בתי שחי נקיים ויפים?". מיס אמריקה של בתי השחי תזכה ב-5,000 דולר. מריח טוב. הכל אמיתי ההרשמה נפתחת ברגע זה צוות השיפוט יבחר ע"י אישתי

הוריקן*

New member
אפשר ממש ללכת לאיבוד אצלה

היא באמת צריכה קולטיבטור סופר טורבו.

הוריקן*

New member
יש לך עוד תמונות של ההיא משמאל ?

תמונת תקריב יש לך ? כי מעניין אותי לדעת איזה דגל מתנוסס אצלה. ואולי היא זקוקה לתורן לדגל.

טמפיסט

New member
טיולי קייץ

ראשית גמר מונדיאל על פי הסקר של ג´ילט לא יריח טוב כ"כ אם הנשים מעידות משהוא על הגברים אזי הגרמנים אללה ירחמו אבל הברזילאים אך הברזילאיות היתה לי פעם אחת אש אש וחלקה אוי אני מתגעגע ולכן ברזיל לוקחת את הגביע וכל זה בתקווה שיעשו זאת לפני שיחנקו מהגרמנים אחרי שאחזור ממדינת תחנו הרוח אדווח על ריחות בכל מקרה לא כ"כ חם שם ועל כל צרה הבאתי דאודורנט

למעלה