נזנחנו לאנחות....

shelycat

New member
נזנחנו לאנחות....

רק בגלל שנדמה שהפורום כך נזנח לאנחות ביום חמישי זה הנה שאלה לאלו שעדיין מחפשים איך להעביר את היום האחרון הזה לשבוע העבודה: מה אתם מזניחים? בעצמכם? בבית? בחיים? כך משהו שמוזנח לעיתים קרובות ולא תמיד בכוונה?

בריאות. בדיקות דם שהייתי צריכה

לעבור, כאבי ברכיים שכבר חצי שנה אני מתעצלת ללכת לעשות צילום כדי לראות מה נדפק בהן. וכביסה.

yoyo10

New member
אצלי הכל במצב של הזנחה

כל הבית זה נורא מה שהולך שם ואני גם מגדלת לתפארת ציפון חודרנית למי יש זמן לעשות קומפרסים

T i k t a k i t

New member
אוץ'...

קומפרסים בכלל עוזרים לזה? אני -עד שלא למדתי שבקיץ אני חייבת ללכת עם נעל פתוחה -עשיתי איזה 3 ניתוחוני ציפורן חודרנית,כי שום דבר אחר לא פתר את זה .

מה לא

בעיקר בחודש האחרון שברובו הבעל היה בחו"ל... שערות ברגליים (וגם גבות קצת...) הבית באופן כללי מג'וייף ברמות שיא העציצים שהושקו בחודש האחרון אולי פעם אחת חלונות- למי יש זמן או כח, כנ"ל הוילונות הארוכים בסלון המקרר זועק ריקנות (אוכלים בד"כ בעבודה, אז קל להזניח אותו) רק הכלבלב מטופל למשעי.... שבוע הבא הוא חוזר ולפחות חלק מהדברים ישובו ויטופלו (חוץ מהשערות ברגליים שלי, כנראה...)

צבע לשיער../images/Emo68.gif

משום מה עד שאני לא נהיית דומה לאתי אלון, אני לא צובעת...סתם עצלנות...איכס

יש רשימה מכובדת

ובראשה שערות ברגליים, כמובן אגב, סוזי, את לא בלונדינית שאמורה להיות נטולת כאלה??? וכן, בריאות. מהרגע שכואבת לי השן ועד שאני קובעת תור לרופא יכולה לעבןר גם חצי שנה. והנקיון בבית. אנחנו בשבלבי הבשלה לעוזרת. מזל שמי פעם אנחנו מארחים, ואז, כיאה לפולנים טובים, אנחנו מביאים את הדירה למצב סביר. חלונות? מי שמע על זה בכלל?

kivsa1

New member
כושר+התעמלות...זה הדבר שאם היה לי

את הדרייב והמרץ עכשיו הייתי מעדיפה לא להזניח יותר מכל... כל השאר פחות חשוב בעיני וכבר בא לפי הצורך וסדר עדיפויות אישי אבל זה משהו שמשדרג בעקיפין כשמקפידים עליו המון תחומים אחרים בחיים ממילא

נעמומית

New member
נושא כאוב... בזמן האחרון ה - כ - ל

גם את השערות , גם את הבדיקות ובכלל עוד הרבה דברים שרק מלכתוב עליהם יהיו לי עוד מעט דמעות בעיניים... חייבת שינוי - דחוף.

מונלייט

New member
מאיפה להתחיל?../images/Emo3.gif

בריאות - לא עושה בדיקות שאני יודעת שצריכה לעשות. מראה - לא הייתי אצל ספר וקוסמטיקאית כבר יותר משנה - מאז החתונה, בעצם, ואני נראית ככה... (למרות שקיבלתי כאן המלצות חמות על ספר בעיר, ואני נשבעת ללכת!) ודיאטה - דוחה ודוחה ודוחה...

אוף, הכל ../images/Emo10.gif

אני צריכה דחוף לצבוע את השיער הבית מוזנח באופן קבוע כי לאף אחד אין זמן, כוח או רצון לטפל בבית הזה אנחנו מחכים לעבור דירה כדי להשקיע (ולקחת מנקה) עוד 3 חודשים- tel aviv here we come המקרר מוזנח וריק רק החתולים בסדר ופתאום תפסתי איזה וירוס ז גם הסופ"ש הזה אין סיכוי שמשהו יטופל

למעלה